Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

228 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

25 740 €

Līzinga kalkulators Transporter cenu lapa Transporter Profi piedāvājums

Transporter

Jaunais Transporter.

t1

Daudzpusīgs, elastīgs un inovāciju pilns. Jaunais Transporter ir ideāli piemērots profesionāļu vajadzībām. Augstākā līmeņa vadītāja palīgsistēmas, jauns salons ar gudri pārdomātu mantu novietnes sistēmu un lielāko šīs klases kravas nodalījumu padara Transporter sesto paaudzi par labāko partneri ikdienas darbā. Modernais izskats, precīzās līnijas un skaidrās kontūras vizuāli pasvītro šī patiesi oriģinālā modeļa inovatīvo raksturu.

Svarīgākās īpašības.

Iepazīstiet sestās paaudzes jaunās īpašības un inovācijas.

t4

Eksterjers.

Visiem sestās paaudzes modeļiem raksturīgs moderns dizains ar skaidrām formām un izteiktām līnijām. Uz jaunās priekšējās daļas mirdz radiatora režģa hroma joslas un neparasti pievilcīgie priekšējie lukturi. Sestās paaudzes jaunais aizmugurējā borta dizains un jaunie lietie diski piesaista skatienus no visām pusēm.

 

t2

Salons.

Sestās paaudzes modeļiem pieejami dažādi salona varianti atkarībā no attiecīgā izmantošanas veida. Gudri pārdomātie mantu novietnes risinājumi, pievilcīgais dizains un labākā iespējamā pārskatāmība uz visām pusēm pasvītro šo modeļu daudzveidīgo funkcionalitāti. Vadītāja sēdekļa individuālās pielāgošanas iespējas nodrošina uzlabotu automašīnas vadāmību.

t5

Vadītāja palīgsistēmas.

Uzlabotās vadītāja palīgsistēmas var palīdzēt vadītājam laicīgi pamanīt bīstamas situācijas. Palīgsistēmu klāstā iekļauta arī automātiskā pēcsadursmes bremzēšanas sistēma, kas iedarbojas, kad abi neatkarīgie sensori konstatē avārijas faktu. Tā ierosina bremzēšanu pēc sadursmes, lai novērstu atkārtotu sadursmi.

t3

Ērtības.

Maksimāla funkcionalitāte, jauna, kvalitatīva sēdekļu apdare un gudri izdomāta sliežu sistēma pasažieru nodalījumā nodrošina labāko ērtību līmeni braukšanas laikā. Ietilpīgā mantu novietne un ergonomiski veidotie, ērtie sēdekļi visos ceļojumos nodrošina vienlīdz patīkamu, omulīgu gaisotni vadītājam un pasažieriem.

t6

Informācija un izklaide.

Sestā paaudze pat veido jaunus standartus informācijas un izklaides jomā. Tā ir aprīkota ar jaunākajām radio un navigācijas sistēmām un nodrošina labāko iespējamo multivides saderību. Izmantojot “Comfort” mobilā telefona interfeisu, signāls tiek uztverts neticami skaidri. Izmantojot Car-Net funkciju “App Connect”, atlasītas viedtālruņa lietotnes tiek atspoguļotas radio vai navigācijas sistēmas ekrānā. Un Car-Net “Guide & Inform” mobilie tiešsaistes pakalpojumi noderīgi papildina automašīnā iebūvēto navigācijas sistēmu.

t7

Efektivitāte.

Jaunās paaudzes dzinēji nodrošina apbrīnojami nelielu degvielas patēriņu līdz ar katru nobraukto vienību, vienlaikus nesamazinot braukšanas dāvāto prieku. Jaunajiem TDI dzinējiem, kas atbilst Euro 6 izmešu standartam, BlueMotion tehnoloģija iekļauta standarta komplektācijā. Pēc izvēles pieejamā 4MOTION visu riteņu piedziņa un septiņu ātrumu dubultā sajūga transmisija DSG piešķir sestās paaudzes modeļiem braukšanas koncepciju, kas padara tos unikālus savas klases ietvaros.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

25 740 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.