Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

186 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

21 440 €

Līzinga kalkulators Touran cenu lapa

Touran

Ikdiena var būt tik skaista.

Pārsteidzoša dinamika un vispusīga funkcionalitāte: Touran piešķir ikdienas dzīvei svaigas vēsmas.

13_technique_hlk_1055x500

Virsbūves dizains

Ievērojams plašums kompaktos izmēros: Touran ir vispusīgs automobilis, kas iemieso pašpārliecinātību.
Tik viegls izskatās izdevies dizains.
Touran Jūs būsiet pamanīti – un ne tikai lielo stiklu dēļ. Jumta līnija, kas aizmugurējā daļā ir nedaudz ieslīpa, rada dinamisku un pārliecinošu iespaidu, ko papildina spēcīgais automobiļa siluets. Tajā izdevies apvienot plašumu ar kompaktumu, kas nodrošina lielisku manevrētspēju. Taču klasiskais virsbūves dizains ir veidots vienam mērķim: apbrīnojami kompaktā telpā piedāvāt pēc iespējas vairāk vietas visam, kas jums ir svarīgs. Touran ir viegli vadīt pilsētas satiksmē, taču tikpat ērts tas ir arī izbraukumiem brīvdienās. Ar šo automobili Jūs iemācīsieties novērtēt katru dienu.

to1726_comfort_hlk

Salona dizains

Katra diena ataust ar jauniem izaicinājumiem. Labi, ka Touran ir tik plašs un daudzpusīgs.
Šajā automobilī vēlas iekāpt ikviens.
Touran izceļas ar pārdomātu salona dizainu un iespaidīgu plašumu. Trīs atsevišķi sēdekļi otrajā rindā un papildaprīkojumā pieejami divi atsevišķi sēdekļi trešajā rindā nozīmē, ka Jūsu ģimene un draugi atradīs sev vietu bez problēmām.
Plakanais centrālā tuneļa dizains otrajā sēdekļu rindā ļauj tam vienkārši pārkāpt un nodrošina daudz vietas kājām arī vidējā sēdeklī sēdošajam pasažierim, savukārt vieglās iekāpšanas funkcija „Easy Entry“ atvieglo iekļūšanu trešajā sēdekļu rindā. Kad pasažierim vieta vairs nav vajadzīga, visus aizmugurējos sēdekļus iespējams nolocīt, lai izveidotu plakanu bagāžas nodalījuma grīdu.
Īpaši praktiskā daudzfunkcionālā viduskonsole ir iekļauta Touran Comfortline un Highline standartaprīkojumā un papildus centrālajam roku balstam nodrošina uzglabāšanas iespējas dzērieniem, mobilajiem tālruņiem un visam citam, ko vēlaties novietot rokas stiepiena attalumā. Tā ir pieejama arī Touran Trendline papildaprīkojumā.
Papildu komforts ir nodrošināts arī autovadītājam. Vadības elementi, piemēram, papildaprīkojumā pieejamie radio atskaņotāji un navigācijas ierīces, ir novietoti tuvāk autovadītājam, tādējādi atvieglojot to lietošanu.

to1718_rear_big_wheel

Aizmugure

Lielas bagāžas nodalījuma durvis, aiz kurām slēpjas daudz: Touran parāda sevi no labākās puses arī no aizmugures.
Durvis, kas paver plašu telpu.
Liels aizmugurējais logs un divdaļīgi aizmugurējie lukturi elegantos ietvaros: uz aizmuguri krītošā jumta līnija ir lieliski saskaņota ar bagāžas nodalījuma durvīm un izceļ automobiļa kompakto dizainu. Greznību un pārliecību automobilim Touran piešķir virsbūves krāsas bamperi un numura zīmes apgaismojums ar LED lampām. Comfortline un Highline papildaprīkojumā pieejamie aizmugurējie LED lukturi izceļ Touran vēl vairāk. Papildaprīkojumā pieejamas elektriski vadāmas bagāžas nodalījuma durvis, kuras iespējams papildināt ar ērtas atvēršanas funkciju „Easy Open“, kas vēl vairāk atvieglo ikdienu.

rims_1055x500

Diski

Touran liek izskatīties labi vienmēr: plašajā disku klāstā atradīsies piemērots variants ikvienai gaumei – no sportiskiem līdz elegantiem.
Individuāls sportiskums.
Trendline un Comfortline versijas standartaprīkojumā ir iekļauti 16 collu „Trondheim“ vieglmetāla diski ar elegantu 5 dubultspieķu dizainu. Savukārt Touran Highline ir apauts ar 17 collu „Stockholm“ vieglmetāla diskiem ar 10 spieķu dizainu.
Vēl vairāk individualitātes Touran iespējams piešķirt, izvēloties diskus no plašā piedāvājumu klāsta. Piemēram, izceliet automobiļa eleganci ar izsmalcinātajiem „Vallelunga“ 17 collu diskiem vai pārsteidziet ar pievilcīgajiem 18 collu „Marseille“ vieglmetāla diskiem no Volkswagen R ar pulētu divu toņu apdari.

to1573_led_daytime_headlights_1055x500

Priekšējie lukturi

Lai redzētu visu: Touran ir pieejams plašs klāsts eleganti veidotu priekšējo lukturu.
Sportisks dizains un lieliska redzamība.
Sportiskie un elegantie priekšējie LED lukturi ir pieejami papildaprīkojumā halogēna lukturu vietā. Ja vēlaties, Touran iespējams izvēlēties arī LED pagriezienu gaismas un LED dienas braukšanas gaismas, kas ar spēcīgāku apgaismojumu un individuālu dizainu piešķir automobilim izteiktāku sportiskumu. Kopīgā īpašība visiem LED lukturiem ir lielāka efektivitāte un garāks kalpošanas ilgums nekā halogēna lukturiem.
Izvēloties priekšējos LED lukturus ar pagriezienu gaismām un LED dienas braukšanas gaismām, papildaprīkojumā ir pieejama arī dinamiskā apgaismojuma palīgsistēma. Pateicoties maināmam gaismas sadalījumam, sistēma ļauj ilglaicīgi braukt ar ieslēgtām tālajām gaismām. Ar salona atpakaļskata spogulī iebūvēto kameru tiek uzraudzīti citi ceļu satiksmes dalībnieki, nepieciešamības gadījumā mainot tālo gaismu spīdēšanas leņķi, lai neapžilbinātu pretimbraucējus.
Sliktos laikapstākļos papildu apgaismojumu nodrošina papildaprīkojumā pieejamie miglas lukturi ar līkumu gaismām. Comfortline apdares versijā tie ir iekļauti standartaprīkojumā.

to1571_led_daytime_headlights_1055x500

Priekšpuse

Touran priekšpuses dizains ir ir progresīvs un dinamisks. Tas pārliecina ar sportiski pašapzinīgu pieskaņu.
Pašapzinīgs no priekšpuses.
Izteiksmīgais radiatora režģis ar elegantajām hromētajām līnijām, melnais gaisa ieplūdes režģis un dinamiskā priekšējo lukturu forma: unikālais Volkswagen dizains īpaši izceļ automobiļa priekšpusi. Priekšā esošo ceļu izgaismo LED lukturi, kas piesaista ar iespaidīgu dizainu. Dinamisko izskatu papildina uzkrītošā tornado līnija, kas izceļ Touran profilu kā V formas rievas automobiļa sānos.

to1529_panoramic_sunroof_1055x500

Panorāmas jumts

Skaitīt zvaigznes vai baudīt sauli: ar lielo papildaprīkojumā pieejamo panorāmas jumtu visi līdzbraucēji var baudīt elpu aizraujošus skatus.
Atklāt debesis
Papildaprīkojumā pieejamais panorāmas jumts ļauj Touran salonā ieplūst gaismai un ar skaistajiem skatiem aizrauj pat vismazākos līdzbraucējus. Gandrīz 1,4 m² lielo elektrisko jumtu iespējams vienkārši atvērt brauciena laikā ar vienu pogu, lai ielaistu salonā svaigu gaisu. Turklāt ir iespējams izvēlēties, vai pacelt tikai jumta lūkas priekšējo daļu vai pabīdīt to uz jumta aizmugurējo daļu.
Turklāt panorāmas jumtam ir vēl kāda īpaša funkcija – tajā ir iebūvēts apgaismojums. Salona apgaismojums ieslēdzas, kad durvis ir atvērtas, un aptumšojas, kad durvis tiek aizvērtas

Ikdiena var būt tik ērta.

Ērti, daudzpusīgi sēdekļi, patīkams klimats un vienkārša vadība. Komfortablajā Touran Jums vairs tik bieži nebūs jādzird frāze: „Vai mēs drīz būsim klāt?“

to1726_multifunctional_steering_wheel

Stūre

Ar Touran pieejamajām stūres aprīkojuma iespējām Jūs kontrolēsiet ne tikai ceļu, bet arī – atkarībā no aprīkojuma – visas svarīgākās funkcijas automobiļa salonā.
Pārliecinoša kontrole pār notiekošo.
Sajūtiet Touran sportisko eleganci: Trendline un Comfortline apdares versijās Jūs iegūsiet stūri, kas patīkami ieguļ rokās un lieliski saskan ar transmisijas sviras ādas apdari.
Touran Highline versijas standartaprīkojumā iekļautā daudzfunkcionālā stūre nodrošina radio, tālruņa un mērinstrumentu displeja vadību, pat nenoņemot rokas no stūres. Izvēloties papildaprīkojumā pieejamo dubultā sajūga pārnesumkārbu DSG, pārnesumus iespējams mainīt ar pārnesumu pārslēgu pie stūres.
Lai aukstās dienās rokas būtu siltas un Jūs varētu baudīt nepārtrauktu labsajūtu, Touran papildaprīkojumā ir pieejama arī stūres apsildes funkcija.

01_ergo_active_1055x500

ergoActive sēdeklis

Ērta nokļūšana galamērķī: ar papildaprīkojumā pieejamo 14 virzienos regulējamo ergoActive sēdekli brauciens Touran ir vēl patīkamāks.
Iesēdieties un atslābinieties.
Šajā ērtajā sēdeklī pat gari braucieni sagādā baudu. ergoActive sēdeklis ir pieejams autovadītājam vai autovadītājam un blakussēdētājam. Tā regulēšanas iespējas 14 virzienos nozīmē, ka sēdeklis pielāgojas ķermeņa formām, nodrošinot patīkamu un ergonomisku braucienu. Sēdekļa aprīkojumā, protams, ietilpst arī apsilde. Vēl patīkamāku ergoActive sēdekli padara muguras balsts ar masāžas funkciju, kas ļaus atslābināt Jūsu muguru. Sēdeklim ir piešķirts Vācijas muguras veselības organizācijas AGR pārbaudes un apstiprinājuma sertifikāts. Muguras veselības organizāciju AGR pārstāv ārsti un terapeiti, kas izstrādājuši kvalitātes zīmi sadarbībā ar divām lielākajām Vācijas muguras veselības iestādēm.

to1716_ambient_lighting

Fona apgaismojums

Patīkama atmosfēra un vieglāka orientēšanās salonā: fona apgaismojums liek Touran salonam mirdzēt citādā gaismā.
Viss pareizajā gaismā.
Highline standartaprīkojumā un Comfortline papildaprīkojumā pieejamais fona apgaismojums iepriecina autovadītāju un blakussēdētāju ar patīkamiem gaismas akcentiem, piemēram, automobiļa priekšējā daļā pie durvju rokturiem, uz durvju dekoratīvajām līstēm un uz roku balsta.
LED lasīšanas gaismas priekšā un aizmugurē noder arī tad, ja kaut kas tiek meklēts tumsā. Kāju nodalījuma apgaismojuma pamatā ir enerģiju taupoša LED tehnoloģija. Tas atvieglo iekāpšanu un palīdz orientēties.
Ja izvēlēsieties papildaprīkojumā pieejamo panorāmas jumtu, apgaismojumu iespējams padarīt vēl daudzveidīgāku ar LED panorāmas jumta apgaismojumu, kas ir pielāgojams individuāli un aprīkots ar aptumšošanās funkciju.

to1726_comfort_hlk-1

Daudzfunkcionālā viduskonsole

Centrālais elements: Comfortline un augstākās apdares versijās Touran standartaprīkojumā ir iekļauta daudzfunkcionāla viduskonsole dažādiem uzglabāšanas risinājumiem un lielākam komfortam.
Lai viss būtu savās vietās.
Sēžot priekšā vai otrajā rindā, iespējams aizsniegt visu, ko nepieciešams glabāt rokas stiepiena attālumā – to nodrošina Trendline papildaprīkojumā, kā arī Comfortline un Highline standartaprīkojumā pieejamā daudzfunkcionālā viduskonsole. Tās priekšā ir divi glāžu turētāji un sīklietu novietnes, turklāt blakussēdētāja kāju nodalījumā ir tīkls, kurā var ievietot plakanus priekšmetus, piemēram, grāmatas vai planšetdatoru. Augstumā un garumā regulējamajā centrālajā roku balstā slēpjas arī ietilpīgs glabāšanas nodalījums. Tajā iespējams glabāt, piemēram, kompaktdiskus. Apvienojumā ar papildaprīkojumā pieejamo mobilā tālruņa sagatavi „Comfort“, glabāšanas nodalījums transmisijas sviras priekšā kļūst par savienojuma vietu – ieliekot mobilo tālruni šajā nodalījumā, tiek izveidots induktīvais savienojums ar ārējo antenu.
Netiek apdalīti arī tie, kuri sēž aizmugurē. Gluži pretēji – pasažieri paši var regulēt papildaprīkojumā pieejamo 3 zonu klimata kontroli „Pure Air Climatronic“ un gaisa ieplūdes atveri, 12 V kontaktligza nodrošina plašas izmantošanas iespējas, bet liela atvilktne ļauj uzturēt automobilī kārtību. Papildaprīkojumā ir pieejama arī USB pieslēgvieta datu apmaiņai ar Volkswagen Media Control un viedtālruņa vai planšetdatora uzlādei rokas stiepiena attālumā visiem līdzbraucējiem. Tas nozīmē, ka sūdzības par izlādējušos akumulatoru Touran ir kļuvušas par pagātni.

to1566_heated_front_window_1055x500

Apsildāms vējstikls

Neierobežotai caurredzamībai: lai izvairītos no sliktas redzamības aizsaluša vējstikla dēļ, Touran papildaprīkojumā ir iekļauta arī vējstikla apsilde.
Laba redzamība jebkurā gadalaikā.
Touran papildaprīkojumā ir pieejama vējstikla apsilde, lai redzamību neietekmētu apledojis vējstikls. Smalkie sildelementi nokausē ledu ātri un pārliecinoši. Apsildāmais vējstikls palielina komfortu arī mitrā un aukstā laikā, kad gaisa temperatūra ir augstāka par sasalšanas temperatūru. Turklāt siltumatstarojošais stikls neļauj salonam uzsilt spēcīgu saules staru iedarbībā.

climatronic_control_v2_1055x500

3 zonu klimata kontrole “Pure Air Climatronic”

Touran pasažieri var baudīt komfortu, ko sniedz individuāli pielāgots klimats: to nodrošina papildaprīkojumā peejamā klimata kontrole „Pure Air Climatronic“ ar temperatūras regulēšanas iespēju trīs dažādās zonās.
Svaigs gaiss jebkurā sēdvietā.
Pilns automobilis, kurā katram ir savas vēlmes: vienam ir par karstu, otram ir par aukstu, trešais vēlas vairāk svaiga gaisa. Papildaprīkojumā pieejamā 3 zonu komata kontrole „Pure Air Climatronic“ sadala Touran trīs zonās – autovadītājam, blakussēdētājam un aizmugurē sēdošajiem pasažieriem –, tādējādi spējot izpildīt katra līdzbraucēja individuālās prasības. Otrajā rindā sēdošajiem pasažieriem ir iespēja pašiem noregulēt klimatu ar vadības elementu centrālā roku balsta otrā pusē. Tāpat autovadītājs var izvēlēties dažādus klimata režīmus, kas darbojas „Pure Air Climatronic“ sistēmas ietvaros. Piemēram, ja automobilī ir bērns, iespējams izvēlēties „maigo“ klimatu, lai izvairītos no caurvēja.
Automobilī nav vēlami visi ārējā gaisa elementi, tādēļ „Pure Air Climatronic“ sistēma ir aprīkota ar putekšņu filtru, kā arī gaisa kvalitātes sensoru, kas kontrolē gaisa kvalitāti. Praktiska klimata kontroles funkcija ir cimdu nodalījuma dzesēšana, kas ļauj glabāt uzkodas vēsumā. „Pure Air Climatronic“ sistēma ir pieejama Comfortline un Highline modeļu standartaprīkojumā.

09_backseats_1055x500

Sēdēšanas komforts aizmugurē

Visi zina, ka svarīgākās personas vienmēr sēž aizmugurē. Lai tā justos arī Jūsu tuvākie, Touran aizmugurējais sēdeklis nodrošina izcilu sēdēšanas komfortu aizmugurē.
Daudz vietas otrajā sēdekļu rindā.
Maksimāla vieta kājām vai plašāka vieta bagāžai: Touran jums ir izvēles iespējas, jo trīs ērtos otrās rindas sēdekļus iespējams pielāgot Jūsu individuālajām vajadzībām. Sēdekļu bīdīšanas diapazons garenvirzienā ir 200 mm, atzveltnes ir iespējams regulēt atsevišķi, bet Comfortline un augstākās apdares versijās vidējā sēdeklī ir iebūvēts nolaižams roku balsts, kuru iespējams izmantot vienmēr, kad aizmugurē sēž divi pasažieri. Papildaprīkojumā ir pieejami arī otrās rindas malējo sēdekļu sānu gaisa drošības spilveni.
Papildaprīkojumā pieejamajā trešajā sēdekļu rindā ir divi sēdekļi, kuros var ērti iekārtoties divi pieaugušie. Pateicoties vieglās iekāpšanas funkcijai „Easy Entry“, tiem ir viegli piekļūt. Kad tie nav vajadzīgi, tos iespējams nolocīt, izveidojot līdzenu bagāžas nodalījuma grīdu. ISOFIX stiprinājumi visos otrās un trešās rindas sēdekļos nodrošina iespēju droši piesprādzēt bērnu sēdeklīšus. Standartaprīkojumā iekļautie drošības jostu atgādinājumi visās sēdvietās pārbauda, vai sēdeklis ir aizņemts, un brīdina, ja pasažieris nav piesprādzējies.
Priekšējo sēdekļu un otrās rindas sēdekļu aizmugurējā daļa ir apvilkta ar viegli tīrāmu mākslīgo ādu. Zemais centrālais tunelis ļauj lielajiem un mazajiem pasažieriem ērtāk ieņemt vietas un iekārtoties. Comfortline un Highline versijās priekšējo sēdekļu atzveltnes ir papildinātas ar atveramiem un augstumā regulējamiem galdiņiem, kā arī praktiskām kabatām. Vēl lielāku sēdēšanas komfortu nodrošina tāds aprīkojums kā sēdekļu apsilde un otrās rindas logu aizklāji.

 

Ikdiena var sniegt tik daudz plašuma.

Kompakti izmēri un plaša vieta salonā: automobilī Touran Jūs varat paņemt līdzi visu nepieciešamo.

08_7_seats_1055x500

7 sēdvietas

Vieta daudziem pasažieriem: pēc vēlēšanās Touran augsto komfortu var baudīt pat septiņi cilvēki.
Vieta līdz pat septiņiem piedzīvojumu meklētājiem.
Touran Jums var būt arī vairāk līdzbraucēju. Tā standarta komplektācijā ir iekļautas piecas ērtas sēdvietas. Papildaprīkojumā iespējams izvēlēties ērtu trešo sēdekļu rindu vēl diviem lieliem vai maziem līdzbraucējiem. Lai tie varētu ērti ieņemt savas vietas, ir pieejama vieglas iekāpšanas funkcija „Easy Entry“ – otrās rindas malējos sēdekļus iespējams nolocīt un pabīdīt uz priekšu. Un vai visi līdzbraucēji ir piesprādzējušies? Par to nekļūdīgi informēs drošības jostu atgādinājumi visās sēdekļu rindās. Turklāt, pateicoties ISOFIX stiprinājumu vietām 2. un 3. sēdekļu rindā, automobilī Touran iespējams piesprādzēt pat piecus bērnu sēdeklīšus.

to1584_easy_open_1055x500

Ērtas atvēršanas funkcija „Easy Open“

Viegla kājas kustība, un viss notiek: pateicoties papildaprīkojumā pieejamajai „Easy Open“ funkcijai, rokām nav jābūt tukšām, lai atvērtu bagāžas nodalījumu.
Atvieglota iekraušana.
Ja Jūsu rokas vienmēr ir aizņemtas ar iepirkumu maisiem, sporta somām vai atvasēm pie sāniem, praktiskā vieglas atvēršanas funkcija „Easy Open“ ļauj atvērt bagāžas nodalījuma durvis, neko neizņemot no rokām.
Comfortline un Highline apdares versiju papildu komplektācijā pieejamā sistēma atpazīst automobiļa atslēgu Jūsu kabatā vai somā, tiklīdz Jūs pietuvojaties savam Touran. Bagāžas nodalījuma durvis iespējams atvērt ar vieglu kājas kustību zem aizmugurējā bampera. Tās atveras tik tālu, lai Jūs varētu ievietot bagāžas nodalījumā visu nepieciešamo, ievērojami atvieglojot ikdienu.

to1536_luggage_compartment_1055x500

Bagāžas nodalījums

Iepirkšanās lielveikalā vai atpūta pie dabas ar visu ģimeni: Touran ietilpīgajā bagāžas nodalījumā ir daudz vietas visiem Jūsu plāniem.
Lai paņemtu līdzi visu, ko vien vēlaties.
Izbrauciens ar visu ģimeni? Touran plašums to atvieglo, jo 743 litru bagāžas ietilpība, kad automobiļa pirmās divas sēdekļu rindas ir aizņemtas, ir īsts brīnums. Lai krava neslīdētu, bagāžas nostiprināšanai ir pieejamas stiprinājumu siksnas.
Regulējamā bagāžas nodalījuma grīda, kas ir iekļauta Comfortline un Highline standarta komplektācijā, ir piemērota visdažādākajām situācijām. Īpaši noderīga tā ir smagāku priekšmetu iekraušanai – to iespējams pacelt līdz bagāžas nodalījuma augšējai malai, lai pavisam vienkārši ieslidinātu vai izņemtu bagāžu.
Vēl plašākas bagāžas izvietošanas iespējas nodrošina papildaprīkojumā pieejamā bagāžas organizēšanas sistēma. Sānu paneļos iebūvēto sliežu sistēma kombinācijā ar elastīgo tīklu nodrošina, ka stiprinājumi sānos ir izmantojami arī kā atsevišķs bagāžas nodalījums.

to1533_versatile_seats_1055x500

Daudzpusība

Ja kaut kas neietilpst, tas tiks ietilpināts: nolaižot galvas balstus un nolokot sēdekļus, uzreiz atradīsies vieta kam jaunam.
Vieta ikvienai izpriecai.
Lieli un mazi pasažieri, mēbeles vai ceļojumu somas – Touran atradīsies vieta visam, jo tas piedāvā plašumu un daudzpusību. Otrās rindas sēdekļus iespējams pabīdīt uz priekšu un atpakaļ par 200 mm, kā arī tiem ir slīpumā regulējamas atzveltnes. Tādā veidā katrs pasažieris var izbaudīt ērtu braucienu. Kad ir jāpārvadā lielāka krava, ir iespējams nolaist uz leju galvas balstus un nolocīt sēdekļu atzveltnes – Comfortline un Highline versijās standarta komplektācijā arī blakussēdētāja sēdekli.

10_isofix_1055x500

ISOFIX

Praktiski mammai un tētim, droši bērnam: ar ISOFIX stiprinājumiem nostiprināt bērnu sēdeklīšus Touran ir pavisam vienkārši – pat veselus piecus.
Rūpes par vismazākajiem.
Vecāki priecāsies par eleganto ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumu risinājumu Touran. Visos otrās rindas un papildaprīkojumā pieejamās trešās rindas sēdekļos ir iebūvētas viegli aizsniedzamas stiprinājumu vietas, kurās iespējams ievietot standartizētos ISOFIX bērnu sēdeklīšus. Kad savienojumi ir piestiprināti turētājiem, ir izveidots stingrs savienojums ar transportlīdzekļa karkasu. Avārijas bremzēšanas vai sadursmes gadījumā sēdeklis nekavējoties nofiksējas un notur mazo pasažieri pareizajā pozīcijā.

Ikdienai ir daudz mazu palīgu.

Pasažieru drošībai un komfortam: Touran palīgsistēmas atvieglo ikdienu un var novērst bīstamas situācijas.

to1585_side_assist_1055x500

Joslu maiņas palīgsistēma

Aklās zonas uzraudzības sistēma: papildaprīkojumā pieejamā joslu maiņas palīgsistēma ar palīgsistēmu izbraukšanai no stāvvietas palīdz situācijās, kad satiksmi nav iespējams pārredzēt.
Rūpējas par Jūsu muguru.
Vienatnē vai ar pasažieriem – papildaprīkojumā pieejamā joslu maiņas palīgsistēma tās darbības robežās palīdz mainīt joslas uz vairākjoslu ceļiem. Sistēma darbojas, ja automobilis brauc ar ātrumu virs 30 km/h, uzraugot satiksmi aizmugurē ar īpašiem sensoriem. Ja apzinātas joslu maiņas situācijā sensors uztver citu transportlīdzekli aklajā zonā vai ja kāds cits transportlīdzeklis strauji tuvojas no aizmugures, sistēma attēlo vizuālu brīdinājumu attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī.
Sensori darbojas arī kā palīglīdzeklis izbraukšanai no stāvvietas. Ja vēlaties atpakaļgaitā izbraukt no slikti pārredzamas stāvvietas, sistēma noteiktā attālumā spēj uztvert tuvojošos transportlīdzekļus un brīdina ar skaņas signālu. Sistēmas darbības robežās avārijas situācijā tā var arī nobremzēt, lai ideālā gadījumā novērstu sadursmi vai mīkstinātu tās sekas.
Ja izvēlēsieties joslu maiņas palīgsistēmu „Side Assist Plus“, komplektācijā tiks iekļauta arī kursa maiņas palīgsistēma. Apvienojumā ar kursa maiņas palīgsistēmu, joslu maiņas palīgsistēma savas darbības robežās var veikt koriģējošu darbību, ja vēlaties pārkārtoties uz citu braukšanas joslu, bet tajā bīstami tuvu tiek uztverts cits transportlīdzeklis.

13_multi_collision_break_1055x500

Pēcsadursmes bremzēšanas palīgsistēma

Palīdz, kad lielākā daļa autovadītāju vairs nereģē: pēcsadursmes bremzēšanas palīgsistēma pēc sadursmes ar tajā pašā joslā braucošu automobili var palīdzēt izvairīties no tālākām sadursmēm vai apturēt slīdēšanu.
Palīdz izvairīties no tālākām sadursmēm.
Vienā virzienā braucošu transportlīdzekļu sadursme parasti nebeidzas tikai ar vienu sadursmi vien. Trieciena rezultātā pastāv iespēja, ka viens no sadursmē iesaistītajiem transportlīdzekļiem var iebraukt pretējā braukšanas joslā. Pēcsadursmes bremzēšanas palīgsistēma ir paredzēta, lai sistēmas darbības robežās samazinātu tālāku sadursmju risku. Kad divi savā starpā nesaistīti sistēmas sensori reģistrē sadursmi, sistēma pēc noteikta laika nobremzē automobili līdz 10 km/h. Tādējādi autovadītājs var jebkurā brīdī iejaukties un pārņemt kontroli pār automobili.

to1586_trailer_assist_1055x500

Piekabes palīgsistēma

Izdošanās bez neskaitāmiem mēģinājumiem: papildaprīkojumā pieejamā piekabes palīgsistēma palīdz autovadītājam, braucot ar piekabi atpakaļgaitā.
Izvēlieties braukšanas virzienu un ļaujiet stūrēt automobilim.
Manevrēšana ar piekabi var kļūt par īstu pacietības pārbaudījumu. Piekabes palīgsistēma var padarīt to vienkāršāku. Atrodoties piemērotā vietā, palīgsistēma tās darbības robežās var pārņemt stūres vadību. Ar īpašu slēdzi Jūs varat iestatīt nepieciešamo braukšanas virzienu un stūrēšanas laikā, ko veic piekabes palīgsistēma, to labot. Jums tikai jākontrolē akseleratora, bremžu un sajūga pedālis. Protams, Jūs varat arī pārņemt kontroli, kad vien vēlaties: pagriežot stūri, sistēmas darbību iespējams pārtraukt jebkurā laikā.

to1590_front_assist_1055x500

Adaptīvā kruīza kontrole un apkārtējās satiksmes uzraudzības sistēma

Papildaprīkojumā pieejami divi eksperti, kas kontrolē distanci: adaptīvā kruīza kontrole ACC un apkārtējās satiksmes uzraudzības sistēma ar pilsētas bremzēšanas palīgsistēmu.
Ērts brauciens, saglabājot drošu distanci.
Pareizais attālums līdz lietām ļauj justies daudz brīvāk. Lai tā būtu arī intensīvas satiksmes apstākļos, adaptīvā kruīza kontrole ACC palīdz saglabāt vēlamo distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Automobiļa priekšā esošie sensori sistēmas darbības robežās uzrauga priekšā esošo ceļu. Ja attālums līdz priekšā braucošajam automobilim to atļauj, palīgsistēma paātrina braukšanas ātrumu līdz iestatītajam maksimālajam ātrumam, kā arī automātiski pielāgo braukšanas tempu, kolīdz distance līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim pārsniedz iestatīto minimālo attālumu. Adaptīvā kruīza kontrole ACC var tikt aktivizēta, braucot ar ātrumu no 30 km/h līdz 160 km/h. Tā tiek kombinēta ar dubultā sajūga pārnesumkārbu DSG, lai varētu pilnībā nobremzēt Touran un īsā laikā atkal atsākt braukšanu, kas ir liela priekšrocība lēnas satiksmes apstākļos.
Ja sensori uztver, ka attālums līdz priekšā braucošajam automobilim ir kritisks, tiek aktivizēta apkārtējās satiksmes uzraudzības sistēma. Tā savas darbības robežās var palīdzēt novērst vienā virzienā braucošu automobiļu sadursmes vai mīkstināt to sekas. Apkārtējās satiksmes uzraudzības sistēma aktivizē skaņas signālu un vizuālu brīdinājumu, vienlaikus sagatavojot Touran avārijas bremzēšanai. Ja autovadītājs bremzē pārāk vāji, sistēma automātiski palielina spiedienu bremžu sistēmā. Ja autovadītājs nereaģē, sistēma bremzē automātiski.
Arī pilsētas satiksmē, kur braukšanas ātrums parasti ir mazāks, neviens nevar būt drošs, ka priekšā negaida kāds nepatīkams pārsteigums. Pilsētas bremzēšanas palīgsistēma darbojas līdz ātrumam 50 km/h un savas darbības robežās uztver kritisko attālumu līdz priekšā esošiem transportlīdzekļiem. Aktivizējot bremzes, braukšanas attālums tiek samazināts tiktāl, lai izvairītos no sadursmes ar priekšā braucošo automobili pavisam vai vismaz samazinātu sadursmes sekas.

gl3283_volkswagen_cc_xds

XDS

Elektroniskais diferenciāļa bloķētājs XDS uzlabo vadību un vilkmi, braucot līkumos. Touran standartaprīkojumā ir iekļauts arī palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā.
Augšup un lejup ar pārliecību.
Lielāks braukšanas prieks uz līkumotiem ceļiem: Touran standartaprīkojumā iekļautais diferenciāļa bloķētājs XDS bremzē līkuma iekšpusē esošos riteņus, tādējādi uzlabojot stūres vadību. Tādā veidā tiek uzlabota vilkme un novērsta nepietiekama stūres pagriežamība, kā arī braukšana līkumos ir padarīta precīzāka un dinamiskāka.
Ja automobilim ir jābrauc augšup slīpumā, Jums palīdzēs standartaprīkojumā iekļautais palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā. Tas novērš Touran ripošanu atpakaļ, uzsākot braukšanu slīpumā.

12_parkpilot_1055x500

ParkPilot

Vairs nekāda stresa, novietojot automobili šaurās stāvvietās: papildaprīkojumā pieejamie parkošanās sensori informē par šķēršļiem ar skaņas signāliem un vizuāliem brīdinājumiem.
Novietojiet automobili stāvvietā un izbrauciet no tās kā profesionālis.
Novietojot automobili stāvvietā vai izbraucot no tās, ne vienmēr iespējams viegli novērtēt attālumu līdz citiem objektiem. Šajā ziņā īstais palīgs ir ParkPilot parkošanās sensori. Sistēmas darbības robežās autovadītājam tiek doti skaņas un vizuāli norādījumi par to, cik daudz brīvas vietas manevrēšanai ir atlicis automobiļa priekšā un aizmugurē. Turklāt tie darbojas ar visām Volkswagen radio un navigācijas sistēmām.
Izvēloties „Composition Media“ un augstāka aprīkojuma radio atskaņotājus, tos ir iespējams kombinēt arī ar papildaprīkojumā pieejamo atpakaļskata kameru. Tā radio ekrānā attēlo objektus zem Touran, kurus autovadītājs nespēj saskatīt. Kamera ļauj precīzi novietot automobili stāvēšanai un ievērojami atvieglo piekabes pievienošanu.
Ja vēlaties vispār nedomāt par stūrēšanu, pareizā izvēle ir papildaprīkojumā pieejamā parkošanās palīgsistēma. Sistēmas darbības robežās tā pati iestūrē automobili stāvvietās paralēli un perpendikulāri brauktuvei un palīdz arī izbraukt no tām. Jums tikai jākontrolē akseleratora, bremžu un sajūga pedālis.

Ikdiena var būt tik inovatīva.

Inovācija ir progress, no kura ieguvēji esat Jūs. Ietaupiet ar BlueMotion tehnoloģiju, izbaudiet braukšanas prieku ar efektīvajām piedziņas sistēmām un izmantojiet tehnoloģijas, kas paredzēta katrai dienai.

tdi_engine_1055x500-1

BlueMotion tehnoloģija

Degvielu taupošas inovācijas katrai dienai: progresīvā BlueMotion tehnoloģija ir iebūvēta ikvienā Touran.
Iegūst tie, kuri bremzē.
Touran virsbūve ne tikai izskatās labi – veidojot tās dizainu, liela uzmanība tika pievērsta gaisa pretestībai. Uzlabotā aerodinamika nodrošina efektīvu gaisa plūsmu automobilī un ap to.
Citi BlueMotion tehnoloģijas elementi nav tik acīmredzami. Piemēram, bremzēšanas laikā iegūtā enerģija tiek nogādāta uz automobiļa akumulatoru. Šo procesu sauc par bremžu enerģijas rekuperāciju. Tādējādi dzinējam ir retāk jāpatērē enerģija, lai lādētu akumulatoru.
Kad dzinējs netiek izmantots, piemēram, apstājoties pie luksofora sarkanās gaismas vai dzelzceļa pārbrauktuves, automātiski ieslēdzas Start-Stop sistēma. Tikko kā tiek nospiests sajūga pedālis, dzinējs atkal tiek iedarbināts, lai Jūs varētu turpināt braucienu.
Touran ar dubultā sajūga pārnesumkārbu DSG ir aprīkots arī ar brīvgaitas funkciju, kas taupa degvielu. Tā atvieno dzinēju, tiklīdz autovadītājs noņem kāju no akseleratora pedāļa. Tā kā augsta dzinēja apgriezienu skaita gadījumā netiek pazaudēts liels daudzums kinētiskās enerģijas, automobilis var ripot tālāk, nepatērējot degvielu. Nospiežot bremžu vai akseleratora pedāli, atkal tiek iedarbināts sajūgs.

14a_driver_profile_choice_1055x500

Braukšanas režīmu izvēle

Ar papildaprīkojumā pieejamo braukšanas režīmu izvēles funkciju Jūs varat pielāgot Touran savam braukšanas stilam – atkarībā no situācijas vai personīgajām vēlmēm.
Kā vien vēlaties.
Katram ir savs priekšstats par ideālajiem automobiļa iestatījumiem. Papildaprīkojumā pieejamā braukšanas režīma izvēles funkcija ļauj pielāgot piedziņas, stūres vadības, pārnesumkārbas un klimata kontroles iestatījumus Jūsu individuālajām vēlmēm. Tam ir pieejams arī īpašs individuālais režīms. Kad esat pielāgojuši un saglabājuši visas funkcijas, pietiek tikai ar vienu pogas spiedienu, lai padarītu tos par pamata iestatījumiem. Bet varbūt šodien Jūs vēlaties braukt taupīgi? Tādā gadījumā izvēlieties normālo vai ekoloģisko braukšanas režīmu. Tajā visa pamatā ir efektivitāte.

17_digital_voice_enhancement_1055x500

Elektroniskais balss pastiprinātājs

Atvieglo saziņu brauciena laikā: papildaprīkojumā pieejamais elektroniskais balss pastiprinātājs aizmugurē sēdošajiem ļauj labāk uztvert autovadītāja sacīto.
Vairs nekas nav jāpārbļauj.
Aizmugurē sēdošie ne vienmēr var saprast, ko saka autovadītājs. Lai Jums nebūtu jāpārbļauj ceļa troksnis, atskaņotā mūzika vai citi trokšņi no ārpuses, Jums palīdzēs elektroniskais balss pastiprinātājs. Tas ietilpst papildaprīkojumā piedāvātā Ģimenes komplekta klāstā apvienojumā ar „Composition Media“ atskaņotāju vai „Discover Media“ navigācijas sistēmu, pastiprina autovadītāja balsi un pārsūta to uz aizmugurējiem skaļruņiem. Balss pastiprinātāja ierīce izmanto mikrofonu, lai autovadītājs varētu, piemēram, vienoties ar līdzbraucējiem par nākamo pieturvietu.

gl2559_tire_pressure_monitor

Riepu spiediena uzraudzības sistēma

Vai riepās ir pietiekami daudz gaisa? Ļaujiet par to parūpēties riepu spiediena uzraudzības sistēmai un papildaprīkojumā pieejamajai riepu spiediena kontroles sistēmai.
Kontrolēt ir labāk.
Riepu spiediens ietekmē degvielas patēriņu, riepu kalpošanas ilgumu un automobiļa vilkmi. Lai Jūs laikus būtu informēti par to, ka riepās ir pārāk mazs spiediens, Touran standartaprīkojumā ir iekļauta riepu spiediena uzraudzības sistēma. Ja griešanās ātruma sensori sistēmas darbības robežās uztver, ka viens no riteņiem griežas ātrāk nekā pārējie, kas liecina par nepietiekamu riepu apkārtmēru, mērinstrumentu panelī tiek izgaismots attiecīgs simbols.
Vēl precīzāku informāciju sniedz papildaprīkojumā pieejamā riepu spiediena kontroles sistēma. Sensori pie riteņiem, tostarp pie rezerves riteņa, sniedz informāciju par spiedienu katrā riepā un, ja vēlaties, attēlo to arī daudzfunkcionālajā displejā. Ja spiediens riepās ir zems vai krītas pārāk strauji, sistēma izdod vēl vienu brīdinājumu.

tdi_engine_1055x500-1

TDI

Jauda un efektivitāte: Touran TDI dīzeļdzinēji ir piemēroti ikdienas lietošanai un patērē maz degvielas.
Jaudīgs, bet taupīgs.
Ja Jums ir ģimene, efektīva resursu izmantošana ir kas vairāk nekā tikai ekonomiska priekšrocība. Tas ir arī vērtīgs ieguldījums nākotnē. Patīkami, ka Touran ir pieejami TDI dzinēji, kas izceļas ar nevainojamu veiktspējas un degvielas patēriņa līdzsvaru. Par to rūpējas dīzeļdegvielas tiešās iesmidzināšanas sistēma apvienojumā ar turbokompresoru. Rezultāts ir lieliska braukšanas kvalitāte un tīrāka sadegšana. Izmešu daudzumu līdz minimumam samazina izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēma.

16_tsi_1055x500

TSI

Mazs darba tilpums, liela jauda: TSI benzīna dzinēji prasa maz, bet nodrošina iespaidīgu veiktspēju.
Maksimālā jauda katrai dienai.
Šādā veidā ir vislabāk vest bērnus uz bērnudārzu vai vējdēli uz pludmali. Touran pieejamie TSI dzinēji priecē ar lielu jaudu un zemu degvielas patēriņu. Darba tilpuma samazinājums apvienojumā ar tiešās iesmidzināšanas sistēmu un turbokompresoru nodrošina lielisku veiktspēju apvienojumā ar pārsteidzošu efektivitāti. Touran pieejamo dzinēju klāsts Jūs pārliecinās.

Ikdiena var būt tik interesanta.

Virzienu nosaka navigācijas sistēma, bet atmosfēru – pasažieri: Touran nav iedomājams bez inovatīvas informācijas un izklaides sistēmas.

18_composition_media_1055x500

Radio sistēmas

Ar pareizo mūziku viss ir labāk. Lai izbaudītu šādas priekšrocības, Touran pieejamas trīs dažādas radio atskaņošanas sistēmas.
Vairāk skaņas, esot ceļā.
Arī precīzās Touran informācijas un izklaides sistēmas pielāgojas Jūsu vajadzībām: Jūs paši varat izvēlēties, kā pavadīt laiku Touran. Tā standarta komplektācijā ir iekļauts „Composition Colour“ radio atskaņotājs ar krāsu skārienekrānu, kompaktdisku atskaņotāju, astoņiem skaļruņiem un dubulto skaņotāju, kas nodrošina labāku signāla uztveršanu.
Savukārt Highline standarta aprīkojumā pieejamais „Composition Media“ atskaņotājs izceļas ar lielo 16,5 cm krāsu skārienekrānu ar kustību sensoriem, kas atvieglo tā vadību, kā arī Bluetooth saskarni mobilajam tālrunim. Tas ļauj regulēt skaņu piecos veidos un pielāgot skanēšanas toni Jūsu individuālajām vēlmēm. Tā Jūsu mīļākās dziesmas izklausās vēl labāk!

media_control_1055x500

Volkswagen Media Control

Volkswagen Media Control. Priekšrocības tieši pie rokas.
Priekšrocības tieši pie rokas.
Pareizais noskaņojums arī aizmugurē: „Volkswagen Media Control“ ļauj vadīt Touran informācijas un izklaides sistēmu no jebkuras vietas automobilī. Planšetdatora lietojumprogramma ļauj ne tikai ērti izvēlēties mūzikas avotu, bet arī kontrolēt papildaprīkojumā pieejamās navigācijas sistēmas „Discover Media“ un „Discover Pro“. Jums ir iespēja, piemēram, pārsūtīt uz navigācijas ierīci planšetdatora adrešu grāmatiņā iekļautos galamērķus un ērtāk meklēt maršrutus un interesantus galamērķus, izmantojot Google®. Planšetdators tiek lādēts, izmantojot USB pieslēgvietu priekšā vai viduskonsoles aizmugurē, kas ļauj arī pārsūtīt datus.
Papildu komfortu nodrošina papildaprīkojumā pieejamais Volkswagen planšetdatoru turētājs.

to1568_telephone_operation_1055x500

Mobilā tālruņa sagataves

Baudiet savienojamību arī ceļā: pateicoties mobilā tālruņa sagataves brīvroku aprīkojumam, Jūs esat sasniedzami arī braukšanas laikā – ja vien vēlaties.
Ideālam savienojumam visā brauciena laikā.
Ērtu zvanīšanu brauciena laikā ar Touran nodrošina papildu komplektācijā iekļautā mobilā tālruņa sagatave. „Comfort“ versijā tā piedāvā mobilā tālruņa bezvadu savienojumu ar ārējo antenu. Ar Bluetooth „Premium“ versijā brīvroku aprīkojumu iespējams izmantot arī tad, ja zvani tiek veikti ārpus automobiļa, tālrunim esot kabatā. Vadībai tiek izmantotas balss komandas, daudzfunkcionālā stūre vai informācijas un izklaides sistēma.
Mobilā tālruņa savienojums ar Bluetooth ir iekļauts „Composition Media“ atskaņotāja un navigācijas sistēmu „Discover Media“ un „Discover Pro“ standartaprīkojumā. Izvēloties citus radio atskaņotājus, šo savienojamības funkciju iespējams iegūt, izvēloties Savienojamības komplektu.

21_pa3672_car-net_1055x500

Savienojamība

Tiešsaiste sniedz vairāk iespēju: no mobilajiem tiešsaistes pakalpojumiem līdz praktiskām lietojumprogrammām – Car-Net pasaule piedāvā daudz iespēju.
Labāka informētība, pateicoties savienojamības iespējām.
Labai savienojamībai ir savas priekšrocības. Kopā ar papildaprīkojumā iekļauto navigācijas sistēmu „Discover Media“ vai „Discover Pro“ pieejamā „Car-Net Guide&Inform“ pakalpojumu pakete nodrošina satiksmes datu attēlošanu reāllaikā. Papildu pakalpojumi ļauj meklēt īpašus galamērķus, piemēram, tuvējā apkārtnē esošos restorānus, atklāt jaunus iecienītākos galamērķus un attēlot tiešsaistes ziņojumus par laikapstākļiem izvēlētajā galamērķī.
Taču Touran ir iespējams savienot ne tikai ar globālo tīmekli. „In Car Cloud“ iestatījumi ļauj piekļūt Jūsu koplietotajam saturam savietojamos viedtālruņos un planšetdatoros. Šeit nepieciešamo savienojumu nodrošina Bluetooth vai USB pieslēgvieta. Kad tiek izmantots „Car-Net App Connect“, savienojamības iespējas var izmantot visi līdzbraucēji. Tas ļauj pavisam vienkārši izveidot kopīgu dziesmu sarakstu, lai piekļūtu mūzikai visās pievienotajās ierīcēs, izmantojot lietojumprogrammu „Shared Audio“.
Plašāka informācija par Car-Net pieejama tīmekļa vietnē volkswagen.de/carnet.

to1596_cam-connect_1055x500

Ar lietojumprogrammu vadāma kamera

Ar papildaprīkojumā iekļauto Car-Net Cam Connect lietojumprogrammu Touran ar vienu aci Jūs varat skatīties uz to, kas parasti novērš Jūsu uzmanību.
Viss tiek kontrolēts.
Touran ir tik daudz iespēju! „Cam Connect“ rūpējas par to, lai visas svarīgākās lietas būtu Jūsu acu priekšā. Kopā ar papildaprīkojumā pieejamo „Car-Net App-Connect“ automobiļa GoPro® kameras attēls ir redzams radio vai navigācijas sistēmas ekrānā. Kad automobilis stāv, ir iespējams arī pārsūtīt straumēto video. Ja braukšanas ātrums pārsniedz 6 km/h, drošības apsvērumu dēļ pārsūtīšana ir ierobežota, ko var atcelt, nospiežot tikai vienu pogu. Neatkarīgi no tā, vai Jūs pārvadājat trauslu kravu vai suni vai vēlaties būt pārliecināti par bērnu drošību, GoPro® piederumi nodrošina dažādas pozicionēšanas iespējas, kas padara šī modernā uzraudzības spoguļa kameras lietošanu daudz vienkāršāku.

22_disc_pro_navigation_1055x500

Navigācijas sistēmas

Lai nonāktu galamērķī precīzi un ātri: Touran iespējams izvēlēties vienu no divām viegli lietojamām navigācijas sistēmām.
Touran ar informācijas un izklaides sistēmu, kas parāda ceļu.
Touran papildaprīkojumā ir pieejamas divas navigācijas sistēmas. Navigācijas sistēma „Discover Media“ piedāvā daudzkrāsainu 16,5 cm skārienekrānu, USB pieslēgvietu un Aux-in, kā arī SD atmiņas kartes ligzdu. Iebūvētais Bluetooth savienojums nodrošina ērtu zvanīšanu brauciena laikā, kā arī ļauj atskaņot savietojamajā tālrunī saglabāto mūziku. CD diskdzinis ir novietots virs cimdu nodalījuma un ļauj atskaņot arī MP3, AAC vai WMA formāta failus. Kartes skats 2D un 2,5 D formātā nodrošina lielisku pārredzamību un, ja vēlaties, attēlo iespējamos galamērķus tuvākajā apkaimē, piemēram, apskates objektus, veikalus un restorānus. Pateicoties satiksmes ziņojumu kanāla TMC funkcijai, „Discover Media“ brīdina par sastrēgumiem un sniedz citu svarīgu satiksmes informāciju. Tas ļauj ātri reaģēt uz satiksmes plūsmas izmaiņām un ātrāk nokļūt galamērķī.
Navigācijas sistēma „Discover Pro“ ir aprīkota ar DVD diskdzini, lai garākās apstāšanās pauzēs 20,3 cm lielajā skārienekrānā Jūs savā Touran varētu baudīt pat filmas. Datu saglabāšanai ir pieejama 32 GB atmiņa un SSD disks. „Discover Pro“ ļauj ērti ievadīt galamērķus ar balsi. Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma informē par braukšanas ātruma un apdzīšanas ierobežojumiem, bet 3D objekti un karte atvieglo orientēšanos pilsētā.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

21 440 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.