Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

468 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

52 594 €

Līzinga kalkulators Touareg cenu lapa

Touareg

Gatavs jauniem pārbaudījumiem.

Izcila vilkme uz ceļiem un bezceļiem, nepārspējams komforts un izsmalcināts dizains: ar Touareg Jūs būsiet gatavi praktiski jebkuram piedzīvojumam un varēsiet baudīt ērtības ik dienu.

tg1440_front

Ārējais dizains

Touareg dizains iemieso šī automobiļa spējas uz bezceļiem. Tam tik un tā piemīt eleganta aura, kuru izceļ izteiksmīgās līnijas un pirmšķirīgie elementi.
Izstaro spēku un eleganci.
Neatkarīgi no tā, vai Jums jāpārvar stāvākās nogāzes vai dziļākās bedres, Touareg to vienmēr izdara nevainojami. Tā proporcijas liecina, ka automobilis spēj sevi labi parādīt, savukārt saskaņotās detaļas iemieso patiesu eleganci. Jaunie trapeces formas priekšējie lukturi saplūst ar četriem hromētiem radiatora režģa stieņiem, radot pievilcīgu līniju un vienlaikus saplūstot ar A burta formas apakšējām gaisa ieplūdes atverēm, kas padara Touareg priekšpuses dizainu vēl iespaidīgāku. Spēcīgās formas automobiļa aizmugurē ir kļuvušas vēl pievilcīgākas, pateicoties dinamiskākam dizainam, pārstrādātam bamperim un izkliedētājam, kā arī izteiksmīgākām līnijām.
Lielisku efektu automobilim Toaureg piešķir četras jaunas virsbūves krāsas — „Reef Blue“, „Black Oak“, „Sand Gold“ un „Light Silver“. Automobiļa izskatu teicami papildina 18 collu „Arica“ diski, kas arī pieejami pirmo reizi, kā arī 20 collu „Masafi“ diski sudraba krāsā.

tg1499_interior

Salona dizains

Greznības ieskauts: Touareg salons atmodina sajūtu pasauli ar taustei patīkamo kvalitāti, elegantajām krāsām un īpaši izvēlētajiem materiāliem.
Ieskauti greznībā, lai arī kurp Jūs dotos.
Ar Touareg Jūs jutīsieties kā mājās gan brīvā dabā, gan pilsētas vidē. Par to nepārprotami liecina arī bezceļu automobiļa salona dizains. Tajā pirmklasīgs dizains saplūst ar dabiskiem materiāliem — „Bonanza Brown“ āda piešķir automobilim dzīvīgu aromātu, savukārt „Sapele Mahogany“ koka apdare izskatās vienkārši satriecoši. Darbojoties ar grozāmajiem slēdžiem, Jūs tūdaļ pamanīsiet to rievoto dizainu, kas ļauj tos vieglāk satvert un precīzi noregulēt nepieciešamos iestatījumus.
Touareg tagad ir pieejams arī ar jaunu salona apdares krāsu „St. Tropez“, kas lieliski saskan ar augstvērtīgajiem salona apdares materiāliem. Vēl viena patīkama iezīme ir baltais apgaismojums, kas ļauj vieglāk orientēties, neapžilbinot acis. Tas saistīts ar to, ka inteliģentais apgaismojuma dizains ir daļa no Touareg vispārējās salona koncepcijas.

tg1439_comfort

Komforts un ērtības

Touareg vienmēr nogādās Jūs galamērķī, nodrošinot maksimālu komfortu un ļaujot saglabāt vēsu prātu, neatkarīgi no tā, vai Jums jāizbrauc pārpildītas pilsētas ielas vai nelīdzeni lauku apvidi.
Bezceļu automobilis ar biznesa klases komfortu.
Lai arī kādā reģionā Jūs atrastos, Touareg salona klimats būs ideāls vienmēr. Papildaprīkojumā pieejamā 4 zonu gaisa kondicionēšanas sistēma ļauj noregulēt atšķirīgu temperatūru, gaisa plūsmu un gaisa sadali četrās dažādās sēdvietās, savukārt gaisa kvalitātes sensors nepārtraukti nodrošina izcilu gaisa kvalitāti, piemēram, tunelī ieslēdzot salona gaisa recirkulācijas režīmu. Tāpat Jūs novērtēsiet arī augsto sēdekļu komfortu garākos pārbraucienos. Visi sēdekļi ir aprīkoti ar muguras balstu, kas ļauj pasažieriem sēdēt brīvā pozā, nenoslogojot muguru.
Vēl lielāku komfortu nodrošina papildaprīkojumā pieejamā bezatslēgas sistēma „Keyless Access“. Ar to Jums atslēga pat nav jāizņem no kabatas — kad Jūs pietuvojaties automobilim, sistēma automātiski atslēdz durvis un bagāžas nodalījumu. Turklāt ar „Easy Open“ funkciju bagāžas nodalījuma durvis iespējams atvērt ar vienkāršu kājas kustību, kas ir īpaši noderīgi, kad durvis ir jāatver ar pilnām rokām iepirkumu maisu. Tāpat arī nav nepieciešams taustīties pēc atslēgas, lai iedarbinātu dzinēju — pietiek ar to, ka tā ir Jums blakus.

tg1417_multi-collision-brake

Palīgsistēmas

Touareg ir plašs komforta un drošības aprīkojums, savukārt papildaprīkojumā pieejamās palīgsistēmas ļauj paaugstināt šos standartus pēc pašu vēlmēm.
Palīgsistēmas, kas vairo komfortu.
Touareg papildaprīkojumā ir pieejama virkne dažādu palīgsistēmu, kas dažādās situācijās var izrādīties ļoti noderīgas. Atpakaļskata kamera “Rear Assist” nodrošina lielisku skatu un ļauj redzēt, kas notiek Touareg aizmugurē, kur redzamība parasti ir slikta, to attēlojot radio vai radio/navigācijas sistēmas ekrānā. Attēlā ir redzamas arī līnijas, kas norāda stūrēšanas virzienu. Tas ne tikai atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietā, bet arī piekabes pievienošanu.
Apkārtnes novērošanas palīgsistēma “Area View” ļauj izmantot veselas četras kameras, kuras no dažādiem leņķiem uzrauga vissliktāk pārredzamās daļas ap automobili, tās attēlojot radio vai navigācijas sistēmas ekrānā. Tajā ietilpst arī skats Touareg priekšpusē. Turpretī perpendikulārās satiksmes skatā iespējams redzēt, kas notiek automobiļa priekšā un aizmugurē pa labi un pa kreisi. Tas ir īpaši noderīgi situācijās, kad redzamību ietekmē, piemēram, blakus novietoti transportlīdzekļ vai pie izbraukšanas nav redzams aiz stūriem notiekošais.
Papildaprīkojumā pieejamā sadursmes novēršanas brīdinājuma sistēma “Front Assist”, braukšanas joslu maiņas asistents “Side Assist” un braukšanas joslu uzturēšanas asistents “Lane Assist” savas darbības robežās palīdz novērst aizmugures sadursmes, kad aklajā zonā iebrauc kāds transportlīdzeklis vai pats automobilis nejauši novirzās no braukšanas joslas.
Braukšanu drošāku padara arī atbilstošs spiediens riepās, kas turklāt palīdz ietaupīt degvielu. Riepu spiediena uzraudzības sistēma savas darbības robežās informē par spiedienu katrā riepā.

gl4123_bmt_badge_1055x500

BlueMotion Technology

Pārvietoties atbildīgi nozīmē dzīvot līdzi laikam. Touareg ar BlueMotion Technology ļauj rūpēties par apkārtējo vidi un uzlabo ekonomiju.
Domājot par ekonomiju.
Automobilim Touareg pieejamie dīzeļdzinēji jaudu uz riteņiem nogādā ar transmisijām ar optimizētu berzi. Arī BlueMotion stratēģijas ietvaros izstrādātās riepas ar zemu rites pretestību samazina berzes zudumus. Degvielas patēriņu palīdz samazināt arī brīvgaitas funkcija, kas ir pieejama ar standartaprīkojumā iekļauto 8 pakāpju automātisko transmisiju. Tā atvieno dzinēju, tikko kā autovadītājs noņem kāju no akseleratora pedāļa, ļaujot izmantot transportlīdzekļa kinētisko enerģiju un ietaupot degvielu.
Riteņu spoileri nodrošina labāku aerodinamiku un Touareg ir pagarināti, lai vēl vairāk samazinātu vilkmi. Tas pats attiecas arī uz ārējo atpakaļskata spoguļu plūstošo formu. Ir samazināta arī dzesēšanas gaisa pretestība — tagad tas ieplūst dzinēja nodalījumā, maksimāli samazinot berzes zudumus.

tg1404_air-suspension

Tehnoloģija

Apgaismoti līkumi, kinētiskās enerģijas izmantošana, bremzēšana avārijas situācijās: Touareg ir pieejamas progresīvas sistēmas, kas ikdienā ir ārkārtīgi praktiskas.
Zinot, ko spēj tehnoloģija, prāts ir mierīgāks.
Touareg ir aprīkots ar virkni vērtīgu tehnoloģiju, bez kurām Jūs drīz vairs nemaz negribēsiet iedomāties savu dzīvi. Standartaprīkojumā iekļautie biksenona priekšējie lukturi un priekšējie miglas lukturi nodrošina izcilu redzamību un ceļa apgaismojumu.
Degvielas samazināšanas nolūkā ir pieejama Start/Stop sistēma un brīvgaitas funkcija. Dzinējs tiks izslēgts arī tad, ja automobilis apstāsies pie sarkanās gaismas, bet ar brīvgaitas funkciju Jūs varat maksimāli izmantot Touareg kinētisko enerģiju, ļaujot automobilim vienkārši ripot. Viss, kas Jums jādara, ir jāatlaiž akseleratora pedālis.
Touareg ir aprīkots ar funkciju, kas var izrādīties īpaši vērtīga kritiskās situācijās — pēcsadursmes bremzēšanas sistēmu. Ja sistēma uztver sadursmi, tā savas darbības robežās pārņem kontroli, kad autovadītājs pats vairs nespēj nobremzēt, lai samazinātu automobiļa ātrumu. Ir tik patīkami apzināties, ka automobilis ir aprīkots ar tik pārdomātām drošības sistēmām!

tg1502_3_4_side

Bezceļu automobilis

Touareg mežonīgā daba nodrošina augstu komforta un drošības līmeni gan uz ceļiem, gan uz bezceļiem, piešķirot tam arī īsta apvidus automobiļa izveicību.
Pilnībā gatavs visekstremālākajiem apvidiem.
Touareg lieliskās vilkmes rezerves ir noderīgas ne tikai uz bezceļiem. 4MOTION pastāvīgā visu riteņu piedziņa ļauj izbaudīt lielāku drošību, braucot pa praktiski jebkādu ceļa segumu, jo dzinēja jauda pēc nepieciešamības tiek vienlīdzīgi sadalīta uz visiem četriem riteņiem. Sistēma nepārtraukti regulē jaudas sadali, acumirklī pielāgojoties mainīgiem ceļa apstākļiem.
Ar elektroniski vadāmo 4XMOTION piedziņu maksimālo piedziņas jaudu iespējams iegūt, jau braucot ar mazu ātrumu. Tas ļauj izmantot Touareg kalnākāpēja dotības, lai iekarotu stāvas nogāzes ar slīpumu līdz 45°.
Tā arī pieejama ar pneimatisko piekari, kurai ir trīs režīmi: „COMFORT“, „NORMAL“ un „SPORT“. Pateicoties dinamiskajai amortizatoru kontrolei, kas darbojas ar sensoriem, piekare braukšanas laikā efektīvi absorbē bedres un grambas. Savukārt ar automātisko braukšanas augstuma kontroli maksimālais Touareg klīrenss ir 300 milimetri. Tas ļauj pārvarēt ne tikai seklus ūdens šķēršļus, bet arī augstas apmales, automobilim neatsitoties pret zemi.
Un visbeidzot bezceļu displejs ļauj vēl vieglāk orientēties nezināmās vietās. Tas darbojas kopā ar radio/navigācijas sistēmu, ekrānā attēlojot kompasu, augstuma atšķirības un stūres pagrieziena leņķi. Laiks mesties piedzīvojumos!

Touareg Exclusive aprīkojums.

Augstvērtīgi materiāli un izsmalcinātas detaļas piešķir Touareg īpašu individualitāti. Jūsu.

innen_exclusive_1055x500

Ādas apdare “Pepper Beige”

Divkrāsainā ādas apdare “Pepper Beige” ar gaumīgiem akcentiem ļauj radīt īpaši izsmalcinātu un elegantu auru.
Gaismu un ēnu spēle.
Pateicoties krāsu mijiedarbībai un gaišajām un tumšajām ēnām, Volkswagen ekskluzīvā ādas apdare „Pepper Beige“ automobilī Touareg rada īpašu plašuma izjūtu. Gaišas krāsas ielaidumi durvīs un sēdekļu vidusdaļā kontrastē ar sānu paneļiem Titanium Black krāsā. Netīrumus neuzsūcošā virsma ievērojami atvieglo augstvērtīgās Nappa ādas tīrīšanu, turklāt šis materiāls labāk atstaro saules starus, neļaujot virsmām pārāk uzkarst un saglabājot tās vēsas pat tad, kad gaisa temperatūra ir augsta.

tgr1596

Ādas apdare “Dark Burgundy”

Ādas apdare “Dark Burgundy” ar augstvērtīgo Nappa ādu Touareg salonā rada izsmalcinātu krāsu kompozīciju.
Neaizmirstama kompozīcija.
Sarkans un melns vienmēr ir bijis pievilcīgs krāsu salikums, kas īpaši izsmalcinātā formā ir redzams ar Volkswagen ekskluzīvo ādas apdari „Dark Burgundy“. Ielaidumi durvīs un sēdekļu vidusdaļā Dark Burgundy krāsā ir lieliski saskaņoti ar sānu paneļiem Titanium Black krāsā. Arī grīdas paklājiņi ir Titanium Black krāsā ar apmalēm, kas pieskaņotas sēdekļu vidusdaļas ādas krāsai. Ādas apdare „Dark Burgundy“ ne tikai izskatās pievilcīgi — ar „Cool Leather“ Nappa ādas apdari sēdekļu virsmas būs vēsas arī vasarā.

 

„Olive Ash Silky Sheen” masīvkoka ielaidumi

Piešķiriet Touareg mērinstrumentu panelim, viduskonsolei un durvju apdarei lielāku eleganci ar „Olive Ash Silky Sheen” masīvkoka ielaidumiem.

 

Dekor „Silver Net”

Metāliski dekori izsmalcinātajā Touareg salonā ar „Silver Net” ielaidumiem mērinstrumentu panelī, viduskonsolē un durvīs.

exclusive_einstiegsleiste_1055x500

Durvju sliekšņu apdare

Elegantu iekāpšanu nodrošina no priekšpuses apgaismotās nerūsējošā tērauda durvju sliekšņu uzlikas „Volkswagen Exclusive”.

Touareg R-Line aprīkojums.

Parādiet visiem, ko sporta apvidus automobilī apzīmē vārds „sports” ar Touareg R-Line aprīkojumu.

stage_r_line_ohne

R-Line eksterjera pakete

Izceliet Touareg iespaidīgo dizainu ar izteiksmīgiem durvju sliekšņu pagarinājumiem, R-Line priekšējo un aizmugurējo bamperi, kā arī spīdīgi melnas krāsas izkliedētāju ar diviem kantainas formas hromētiem izpūtēja uzgaļiem aizmugurē.
R-Line eksterjera pakete – kad sports kļūst par ikdienu.
R-Line eksterjera pakete iemieso īstu dinamiku — R-Line priekšējais un aizmugurējais bamperis, sānu sliekšņu pagarinājumi un aizmugurējais spoileris izceļ Toaureg sportisko dabu. Radiatora režģi rotā R-Line logotips, bet aizmugurē acu skatienus piesaista sportiskais spīdīgi melnais izkliedētājs ar diviem kantainas formas izpūtēja uzgaļiem ar hromētu apdari. R-Line eksterjera paketē ietilpst 19 collu „Salvador“ vieglmetāla diski Grey Metallic krāsā, bet kā īpaši ekskluzīvs papildaprīkojums pieejams vēl viens disku dizains.

tgr1598

R-Line interjera pakete

Tā izskatās sportiski automobiļi: nerūsējošā tērauda pedāļi, „Silver Lane” ielaidumi un apsildāma stūre ar ādas apdari, R-Line logotipu un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām.
R-Line interjera pakete izceļ sportiskā gara iekšējo būtību.
Touareg ar R-Line interjera paketi nodrošina īpaši sportisku dizainu un sajūtas. Tajā iekļauti tādi elementi kā daudzfunkcionālā apsildāmā R-Line stūre ar ādas apdari, pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām un R-Line logotipu. „Silver Lane“ ielaidumi mērinstrumentu panelī, durvīs un viduskonsolē piešķir salonam sportiskus akcentus. Sportiska dizaina elementi ir saskatāmi arī apakšējā daļā — no durvju sliekšņu apdares līdz pat pedāļiem no nerūsējošā tērauda. Papildaprīkojumā pieejamie 14 virzienos regulējamie sporta sēdekļi ar izšūtu R-Line logotipu uz priekšējo sēdekļu galvas balstiem nodrošina izcilu atbalstu dinamiskai braukšanai un augstu komforta līmeni pat garākos pārbraucienos. Tie ir pieejami papildaprīkojumā ar divkrāsainu Nappa ādas apdari vai Nappa ādas/Alcantara apdari.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

52 594 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.