Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

115 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

12 212 €

Līzinga kalkulators Pieteikties Testa braucienam Polo cenu lapa

Polo

Izsmalcināts profils. Polo izrāda savu sportisko pusi – un spēcīgo raksturu.

Priekšējās daļas dizains

po3646_hlk_exterior_1

Aizturiet elpu: iespaidīgi platās gaisa atveres izskatās lieliski. Visa priekšējā daļa rada daudz pārliecinātāku iespaidu kā jebkad un izceļ Polo spēcīgo raksturu.
Kustība uz priekšu.
Atpazīstams uzreiz: Polo lielā priekšējā apmale pāriet īpaši izsmalcinātā radiatora režģī. Gaisa atvere, kas virzienā uz leju sašaurinās, izliektie priekšējie lukturi un priekšējā daļa veidoti, lai izskatītos garāki un radītu sportisku iespaidu.

Sānu dizains

po3647_side-design

No priekšējiem lukturiem līdz pat aizmugurējiem gaismas elementiem dizainā izmantotas nevainojami taisnas līnijas.
Pievilcīgs no sākuma līdz beigām.
Izteiktā pleca līnija un izvirzītā priekšējā daļa liek Polo izskatīties garākam, neietekmējot tā kompakto izmēru. Tādi elementi kā izsmalcinātie virsbūves krāsas ārējo atpakaļskata spoguļu ietvari ar iebūvētiem pagriezienu rādītājiem un jumta spoileris vairo dinamisma un izveicības iespaidu.

Aizmugurējās daļas dizains

po3652_fresh_rear-design

Aizmugurējai daļai raksturīgs vienkāršs stils. Izsmalcinātie aizmugurējie lukturi un izteiktais bamperis kopā veido vienotu veselumu.
Stūri un apmales, kas veido vienotu veselumu.
Polo aizmugurējās daļas dizainu veido izteiktas apmales, skaidras līnijas un kompakta forma. Aizmugurējie lukturi, reflektori un pat reģistrācijas numura zīmes turētājs veido papildu dizaina elementus, kas padara Polo patiešām pievilcīgu arī no aizmugures.

Disku klāsts

po3654_mirabeau

Vilinoša alternatīva tēraudam: papildaprīkojumā pieejamie vieglmetāla diski piešķirs Jūsu Polo individuālu izskatu.
Individualitātes izpausme.
Polo Trendline brauc ar 14 collu tērauda diskiem ar pilna izmēra disku uzlikām. Savukārt Highline apdares līnijas standarta komplektācijā ir iekļauti 15 collu „Tosa” vieglmetāla diski.
Ja vēlaties vēl vairāk izcelt Polo sportisko raksturu vai padarīt tā izskatu vēl individuālāku, izvēlieties no plašā pievilcīgo vieglmetāla disku klāsta. Pieejami, piemēram, 15 collu „Estrada” diski ar 10-spieķu dizainu un 16 collu „Rivazza” diski. Bet 17 collu „Boavista”, „Mallory” vai „Mirabeau” vieglmetāla diski ļauj parādīt, cik augstas klases automobilis jaunais Polo patiesībā ir.

Nobīdāma/paceļama panorāmas jumta lūka

po3649_panorama

Aizvērta, pacelta vai pilnībā atvērta: pateicoties nobīdāmajai/paceļamajai jumta lūkai, pasažieru nodalījumā var baudīt daudz vairāk gaismas un svaiga gaisa.
Ideāli piemērota, ja vēlaties izvēdināt galvu.
Debesis virs galvas un svaigs gaiss: papildaprīkojumā pieejamā nobīdāmā/paceļamā panorāmas jumta lūka padara braukšanu vēl patīkamāku, it īpaši labos laika apstākļos. To var pacelt un daļēji vai pilnībā atvērt. Tonētais stikls un izvelkamais auduma saulessargs aizsargā braucējus pret saules stariem un palīdz saglabāt pasažieru nodalījumu patīkami vēsu.

Demonstrē lielisku gaumi.

Augstas kvalitātes materiāli, jauni vadības elementi un ergonomisks izkārtojums jau no pirmā brīža rada izcilu iespaidu.

Interjera dizains

po3650_fresh_hlk2_interior

Polo ergonomiskais interjers ir vienkāršs un ērts. Augstākās klases materiāli ir gan pievilcīgi, gan patīkami taustei.
Valdzinoša harmonija.
Polo interjers ir ievērojams ar augsto komforta līmeni un vienkāršo izkārtojumu. Visi vadības elementi ir izvietoti ergonomiski, lai būtu viegli aizsniedzami. Orientēties palīdz arī baltais mērinstrumentu fona apgaismojums. Jaunais, vienkārši veidotais priekšējais panelis ļauj vēl vieglāk pārskatīt svarīgāko automobiļa darbības informāciju. Slēdžiem un citiem vadības elementiem, tai skaitā tiem, kas atrodas uz papildaprīkojumā pieejamās daudzfunkcionālās stūres ar ādas apdari, sarkanais apgaismojums rada intriģējošu kontrastu. Neuzkrītošā sēdekļu apdares tekstūra ideāli papildina jaunās stūres dizainu.

Priekšējais panelis

po3660_cockpit

Vienkāršajā ekrānā ar jaunu izkārtojumu un pārveidotām ciparnīcām tiek sniegta svarīgākā informācija par automobiļa darbību.
Viegli pārskatāma informācija.
Uzziniet svarīgāko automobiļa darbības informāciju, nenovēršot skatienu no ceļa: jaunais priekšējais panelis automobilī Polo izceļas ar vienkārši izkārtoto ekrānu, kas ļauj pārskatīt nepieciešamo informāciju ātrāk kā jebkad. Priekšējā paneļa slēdži ir izgaismoti sarkanā krāsā, lai radītu iespaidīgu vizuālo efektu, kas arī palīdz vieglāk orientēties vadības elementos. Tādējādi priekšējais panelis nevainojami papildina interjera intuitīvo dizainu.

Sēdekļu apdare

po3650_fresh_seat

Iesēdieties sēdekļos ar klasiski pievilcīgo, viegli kopjamo auduma apdari. Lai arī kuru apdares versiju jūs izvēlētos, sēdekļos izmantotie materiāli ir ļoti izturīgi un patīkami taustei.
Vienmēr modē.
Neuzkrītošās krāsas un diskrētās tekstūras nozīmē, ka Polo sēdekļu apdare nezaudēs pievilcību. Polo Trendline versijā ir izmantota „Grip” sēdekļu apdare. Savukārt Polo Highline ir aprīkots ar priekšējiem sporta sēdekļiem, kuru „Cell” dizaina apdare nevainojami papildina īpašos „Cortina Silver” viduskonsoles dekorus.

Alcantara/ādas apdare

po3649_alcantara

Pievilcīgā, augstas kvalitātes Alcantara/ādas apdare rada patīkami sportisku gaisotni.
Izturīga un ērta.
Izvēloties Alcantara/ādas sēdekļu apdari, sagaidiet sēdēšanu apsildāmos priekšējos sporta sēdekļos un greznu materiālu sniegto patīkamo sajūtu. Velveta Alcantara materiāls bez tekstūras, kas izmantots sēdekļu centrālajos paneļos un sānu polsteru iekšējās daļās, ir elpojošs un viegli tīrāms. Priekšējo sēdekļu sāni sniedz atbalstu, braucot līkumos. Tiem, tāpat kā galvas balstiem, ir ādas izskata apdare. Lai vēl vairāk palielinātu braukšanas prieku, arī stāvbremzes svira, stūre un transmisijas svira ir apdarītas ar ādu, kas nodrošina stingru satvērienu.

Komforts un ērtības

po3650_fresh_comfort

Patīkamu braucienu garantē standarta komplektācijā iekļauts komforta aprīkojums.
Izbaudot komfortu.
Katrai apdares līnijai ir pieejams plašs aprīkojuma klāsts, kas vairo komfortu. Sākot no Trendline versijas, autovadītāja sēdeklis ir regulējams augstumā, savukārt Polo Highline augstumā regulējams ir arī blakussēdētāja sēdeklis. Polo Highline versijā labsajūtu vairo arī priekšējais centrālais roku balsts un auduma priekšējie un aizmugurējie paklājiņi. Ja izvēlaties Polo divdurvju versiju, „Easy Entry” sistēma nodrošina vieglu iekāpšanu aizmugurējā pasažieru nodalījumā – Highline versijā tā ir iekļauta standartaprīkojumā, Trendline versijā – pieejama papildaprīkojumā. Tā darbojas, automātiski pabīdot priekšējos sēdekļus uz priekšu un nolokot to atzveltnes. Polo Highline var piedāvāt vēl vairāk, tai skaitā standartā vadītāja noguruma detektoru un iespaidīgus „Cortina Silver” dekorus viduskonsolē. Īsumā – Jums pieejams augsts komforta līmenis, it īpaši garos braucienos.

Ātri savieno ar apkārtējo pasauli.

Polo pieejamas viegli lietojamas radio un navigācijas sistēmas, kas spēj komunicēt arī ar viedtālruņiem un USB zibatmiņām.

Radio sistēmas

po3663_discover-media_radio

Mūzika liek pasaulei griezties! Ja tā domājat arī Jūs, Jums patiks papildaprīkojumā pieejamās radio sistēmas.
Jaunas multimediju sistēmas.
Pat šī klāsta bāzes līmeņa ierīce ir pietiekami daudzpusīga, lai apmierinātu mūsdienu prasības. Galu galā, standarta aprīkojumā pieejamā „Composition Touch” sistēma ir aprīkota ar melnbaltu 12,7 cm skārienekrānu, SD karšu slotu, FM skaņotāju, kā arī AUX-IN multimediju ligzdu. Pievienojiet tai savu viedtālruni vai MP3 mūzikas atskaņotāju un izbaudiet lielisku skaņu, ko nodrošina četri skaļruņi.
Papildaprīkojumā pieejamā „Composition Colour” radio atskaņotāja spilgtākās iezīmes ir krāsu skārienekrāns, kura izmērs pa diagonāli ir 12,7 cm. Tas pa kopumā sešiem skaļruņiem ļauj klausīties FM un AM radio stacijas vai lietot CD atskaņotāju, kas atpazīst arī MP3 un WMA formāta datnes. Tomēr tas vēl nav viss, jo AUX-IN ligzdā var ievietot arī SD karti vai pieslēgt ārēju mūzikas atskaņošanas ierīci.
Papildaprīkojumā pieejams arī „Composition Media” radio atskaņotājs ar iespaidīgu 14,7 cm krāsu skārienekrānu. Papildus visām „Composition Colour” sistēmas funkcijām šī sistēma piedāvā arī otru SD karšu slotu, USB pieslēgvietu, kā arī Bluetooth savienojumu mobilajiem tālruņiem.

Radio/navigācijas sistēmas

po3663_discover-media_radio

Nekādu neplānotu apvadceļu: ar papildaprīkojumā pieejamo radio/navigācijas sistēmu “Discover Media” Jūs vienmēr varēsiet būt pārliecināts par sava galamērķa sasniegšanu.
Multimediju sistēmas jūsu automobilī.
„Discover Media” radio/navigācijas sistēma izceļas ar daudzpusību un vienkāršo lietošanu. Tai ir 16,5 cm skārienekrāns, kurā ļoti skaidri tiek attēlotas kartes, plašas savienojamības iespējas, tai skaitā USB pieslēgvieta, divi SD karšu sloti un Bluetooth savienojums, kā arī papildaprīkojumā pieejams WiFi tīklājs. Papildus tam „Discover Media” ierīce ir aprīkota arī ar ar radio un CD atskaņotājiem, kas atpazīst MP3 un WMA formāta datnes, ļaujot pa sešiem skaļruņiem klausīties, ko vien vēlaties.

Mobilo tālruņu sagatave

po3662_discover-media_wlan

Nolieciet mobilo tālruni! Veiciet un saņemiet zvanus droši, pateicoties mobilo tālruņu sagatavei.
Gatavs runāt.
Papildaprīkojumā pieejamā „Connectivity” pakete nodrošina, ka jūs pat braukšanas laikā esat sasniedzams. Kombinācijā ar Volkswagen radio atskaņotāju vai radio/navigācijas sistēmu varēsiet baudīt brīvroku funkciju vai plug-in savienojumu, izmantojot MEDIA-IN ligzdu un USB adapteri.

Lielisks mašīnbūves piemērs.

Polo ir aprīkots ar daudzām izsmalcinātām tehnoloģijām. Tā efektīvie dzinēji un atjautīgās drošības un palīgsistēmas uzstāda jaunus standartus.

Dzinēji

po3648_fresh_motors

Tie patērē maz, bet piedāvā iespaidīgu veiktspēju: Polo dzinēji jau šobrīd atbilst Euro 6 standartam.
Ievērojami ietaupījumi.
Polo ir labi aprīkots nākotnei. Tā zemie izmešu daudzuma rādītāji jau tagad atbilst stingrajām Euro 6 standarta prasībām, kas stāsies spēkā 2015. gadā. Ekonomiskie un jaudīgie dzinēji jūs iepriecinās neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties benzīna versiju ar vai bez TSI sistēmas vai TDI common-rail dīzeļdegvielas dzinēju*.
BlueMotion Technology
BlueMotion Technology klāstā ietilpst sistēmas, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu.
Veidotas optimālai efektivitātei.
BlueMotion Technology automobilī Polo palīdz samazināt izmešu daudzumu un degvielas patēriņu, neietekmējot veiktspēju. To klāstā ietilpst, piemēram, start-stop sistēma un bremzēšanas enerģijas reģenerācijas (rekuperācijas) sistēma. Pateicoties BlueMotion Technology, braukšanas prieks, saglabājot degvielas patēriņu zemu, vairs nav tikai ilūzija.

BlueMotion Technology

po3648_fresh_bluemotion

BlueMotion Technology klāstā ietilpst sistēmas, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu.
Veidotas optimālai efektivitātei.
BlueMotion Technology automobilī Polo palīdz samazināt izmešu daudzumu un degvielas patēriņu, neietekmējot veiktspēju. To klāstā ietilpst, piemēram, start-stop sistēma un bremzēšanas enerģijas reģenerācijas (rekuperācijas) sistēma. Pateicoties BlueMotion Technology, braukšanas prieks, saglabājot degvielas patēriņu zemu, vairs nav tikai ilūzija.

Palīgsistēmas

po4054_rear-view

Novietojot automobili stāvvietā vai braucot pa lielceļu: papildaprīkojumā pieejamās autovadītāja palīgsistēmas efektīvi uzlabo gan drošību, gan komfortu.
Ikvienam noder palīdzīga roka.
Polo pieejamas dažādas autovadītāja palīgsistēmas. Visas šeit aprakstītās sistēmas Jūsu Polo var pasūtīt kā papildaprīkojumu.
Pirmais piemērs ir kruīza kontrole, kas palīdz braukt vienmērīgi iepriekš uzstādītā ātrumā.
Satiksmes uzraudzības sistēma “Front Assist” tās darbības robežās uzrauga distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, ar distanci uzturošās adaptīvās kruīza kontroles palīdzību attiecīgi pielāgo braukšanas ātrumu un pēkšņas priekšā braucošā transportlīdzekļa bremzēšanas gadījumā raida brīdinājuma signālu. Sistēmā ietilpst arī ārkārtas bremzēšanas funkcija pilsētā, kas pie ātruma zem 30 km/h palīdz novērst aizmugurējās sadursmes vai mazināt to sekas.
ParkPilot sistēma ir parocīgs palīgs, kad novietojat automobili stāvvietā. Tā izmanto priekšā un aizmugurē uzstādītus sensorus, lai ar skaņas signālu palīdzību brīdinātu Jūs par šķēršļiem. Atpakaļskata kamera sarežģītākās manevrēšanas situācijās sniedz vēl vairāk palīdzības. Lai radio vai navigācijas sistēmas ekrānā uzrādītu grūti pārskatāmo zonu aiz Jūsu Polo, tiek izmantota aizmugurējā bamperī uzstādīta kamera.

Drošība

polo_esp_grafik

Polo ir mazs, bet izturīgs: pateicoties standarta komplektācijā iekļautām drošības sistēmām.
Drošības ieskauts.
Drošība ir īpaši svarīga, un to demonstrē arī daudzās drošības sistēmas, kas Jūsu Polo ir iekļautas standarta komplektācijā.
Pret deformācijām noturīgais pasažieru nodalījuma rāmis ar deformācijas zonām priekšā un aizmugurē ir tikai viens piemērs. Standarta aprīkojumā ietilpst priekšējie galvas un sānu gaisa drošības spilveni, kā arī augstumā regulējamas trīspunktu drošības jostas ar inerces spolēm un spriegotājiem. Savukārt ISOFIX stiprinājumu vietas ļauj aizmugurējā sēdeklī ātri un droši nostiprināt divus bērnu sēdeklīšus.
Tāpat standarta aprīkojumā ir iekļautas arī daudzas elektroniskās drošības sistēmas. Piemēram, elektroniskā trajektorijas stabilizācijas programma, kurā ietilpst arī ABS ar bremzēšanas palīgsistēmu, vilkmes kontrole ASR un dzinēja griezes momenta kontrole MSR, kas kritiskās situācijās spēj mazināt izslīdēšanas risku.

Dubulta sajūga transmisija DSG

64_mufu_steering-wheel

DSG dubulta sajūga transmisija apvieno manuālas un automātiskas transmisijas priekšrocības. Tā palīdz vēl vairāk samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu.
Ātrākai pārnesumu pārslēgšanai.
Izvēloties papildaprīkojumā pieejamo DSG dubulta sajūga transmisiju, Jūs varēsiet baudīt manuālas transmisijas sportiskumu apvienojumā ar automātiskas transmisijas komfortu. Abas atsevišķās transmisijas daļas tiek savienotas ar dzinēju uz maiņām atkarībā no izvēlētā pārnesuma, tādējādi nodrošinot vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu bez pārtraukumiem jaudas plūsmā. DSG dubulta sajūga transmisija arī padara pārnesumu pārslēgšanu efektīvāku, un rezultātā braukšana ir ekonomiskāka kā ar parastajām transmisijām.

„Sport select” piekare

34c_park_pilot_ret

Papildaprīkojumā pieejamā sporta piekare padara automobili vēl vieglāk vadāmu līkumos.
Izcila vadāmība ne tikai līkumos.
Papildaprīkojumā pieejamā „Sport select” piekare, kas pazemina virsbūvi par aptuveni 15 mm un tiek uzstādīta ar regulējamiem amortizatoriem, sniedz vairāk braukšanas prieka.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

12 212 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.