Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

191 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

22 032 €

Līzinga kalkulators Passat Variant cenu lapa Passat Variant GTE cenu lapa Īpašais aksesuāru piedāvājums

Passat Variant

Īsts meistardarbs.

Passat Variant piedāvā izsmalcinātu komfortu un iepriecina ar virkni jaunu tehnoloģiju. Tā ietilpīgais salons un pārdomātā bagāžas izvietojuma koncepcija padara to arī ārkārtīgi daudzpusīgu.

pa3937_rear

Ārējais dizains

No ārpuses Passat Variant ir īsts sportiskas elegances paraugs, kas ar savu nevainojamo stāju izstaro nepārspējamu dinamiku.
Cēla stāja.
Izteiktas līnijas, garāka riteņu garenbāze un īsākas pārkeres: Passat Variant ir kļuvis daudz sportiskāks un vienlaikus izsmalcinātāks. Tajā liela nozīme ir plašajai disku izvēlei, tostarp 19 collu „Verona” vieglmetāla diskiem. To 10 spieķu dizains izceļ Passat Variant eleganto pusi, savukārt 18 collu „Monterey” vieglmetāla diski piesaista ar savu sportisko dizainu. Abus dizainus ir izstrādājis Volkswagen R GmbH.
Passat Variant dizainu nav iespējams sajaukt ne ar ko citu. Jo īpaši tas attiecas uz LED priekšējiem lukturiem un LED aizmugurējiem lukturiem, kuri nodrošina labāku apgaismojumu un patērē mazāk enerģijas, kā arī kalpo ilgāk. LED apgaismojums ir pieejams Passat Variant papildaprīkojumā. LED priekšējos lukturus iespējams pasūtīt visās apdares versijās komplektācijā ar papildaprīkojumā pieejamajām līkumu gaismām un LED dienas braukšanas gaismām

pl3490_interior-1

Salona dizains

Salonā Jūs gaida pievilcīgs dizains un ietilpība. Daudz vietas ir arī aizmugurē sēdošajiem pasažieriem.
Tieši tik daudz vietas, cik nepieciešams nepiespiestai atmosfērai.
Passat Variant salons lutina ar rūpīgi veidotiem augstākās kvalitātes materiāliem, kā arī plašumu. Nav svarīgi, vai Jūs sēžat priekšā vai aizmugurē – Jums vienmēr būs gana daudz vietas. Tas īpaši ļaus atslābināties garākos braucienos.
Salona dizainā viena no pirmajām lietām, kas izceļas, ir gaisa atveres līnijas, kas saplūst ar horizontālo līniju visa mērinstrumenta paneļa garumā. Tas ir ne tikai spilgts vizuālais elements, bet arī samazina trokšņa līmeni un uzlabo klimata kontroli.
Iestājoties tumsai, papildaprīkojumā pieejamā Ambience pakete ar izgaismotiem durvju apdares paneļiem un salona durvju rokturiem kļūst par apgaismojuma elementu, kas ļauj vieglāk orientēties salonā. Comfortline un Highline papildaprīkojumā pieejamā ādas apdare liecina par nevainojamu stila izjūtu.

pv3381_luggage-compartment

Komforts

Passat Variant uzstāda jaunus klases standartus komforta jomā. Esot ceļā, par Jūsu muguru rūpēsies ergoComfort sēdeklis.
Izcils braukšanas komforts.
Passat Variant braukšanas laikā ļauj justies patīkami un relaksēti. Daļēji tas ir saistīts ar pārdomāto vadības elementu izkārtojumu un to skaidro darbību. Individuāli regulējamie priekšējie sēdekļi, kā arī nolokāmais aizmugurējais sēdeklis ir ļoti ērti. Aizmugurējo sēdekli ir iespējams nolocīt pilnībā, lai iegūtu līdzenu virsmu un palielinātu bagāžas ietilpību no jau tā iespaidīgajiem 650 litriem līdz pat 1780 litriem. Standartaprīkojumā iekļauto bagāžas nodalījuma grīdu iespējams vienkārši pielāgot Jūsu vajadzībām tikai ar vienas rokas kustību. Izvēloties „Easy Open” komplektu, Passat Variant bagāžas nodalījuma durvis iespējams atvērt ar vienkāršu kājas kustību, kas nozīmē, ka iepirkumu maisiņi vai bagāža nav jānoliek uz zemes.

pl3492_pedestrian-recognition

Palīgsistēmas

Papildus jau sen ieviestām autovadītāja palīgsistēmām Passat Variant ir aprīkots ar vairākām jaunām un vēl progresīvākām palīgsistēmām, kas ievērojami uzlabo komfortu un ērtības.
Sistemātiski uzlabojumi.
Passat Variant debitē vairākas jaunas sistēmas.
Satiksmes uzraudzības sistēma “Front Assist” ar ārkārtas bremzēšanas funkciju pilsētā un gājēju uzraudzības funkciju brīdina autovadītāju par citiem transportlīdzekļiem un gājējiem. Nepieciešamības gadījumā sistēma pat aktivizē bremzes. Pieejamas kā papildaprīkojums Passat Variant Trendline apdares versijā un standartaprīkojums Comfortline un augstākas apdares versijās.
Lieliskas priekšrocības sniedz apkārtnes skata sistēma “Area View” ar četrām kamerām, kuras paplašina autovadītāja redzes leņķi manevrēšanas laikā, piemēram, izbraucot no stāvvietas ar ierobežotu redzamību.
Savukārt papildaprīkojumā pieejamā piekabes palīgsistēma “Trailer Assist” padara braukšanu ar piekabi atpakaļgaitā par tīro “bērnu spēlīti” pat iesācējiem. Viss, kas autovadītājam jādara — jāizvēlas virziens un jākontrolē akseleratora un bremžu pedālis. Par stūrēšanu parūpēsies piekabes palīgsistēma.

cu_25_dcc

Dinamika

Passat Variant ir pieejama virkne efektīvu dzinēju. Ja vēlaties, varat izvēlēties arī īpaši sportisku šasiju un stūres sistēmu.
Izsmalcinātas braukšanas īpašības.
Straujš progress apvienojumā ar plūstošu braucienu un optimālu amortizāciju: virkne inovatīvu sistēmu padara jauno Passat Variant par automobili, ar kuru ir patīkami braukt. Pateicoties BlueMotion Technology ar bremžu enerģijas rekuperāciju un Start-Stop sistēmu, tas pārliecina arī ar izcilu degvielas ekonomiju.
Viena no iespaidīgākajām degvielu taupošajām sistēmām ir 1,4 l TSI ACT dzinējs ar 110 kW (150 Zs) jaudu*). Kad ir nepieciešama mazāka jauda, aktīvā cilindru vadības sistēma ACT vienkārši atslēdz divus cilindrus.
Standarta, komforta vai sporta: Passat Variant vadāmību iespējams pielāgot, mainot amortizatoru iestatījumus tikai ar vienu pogu. Papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā šasijas vadības sistēma ļauj pielāgot šasiju Jūsu personīgajam braukšanas stilam. Elektriski regulējamie amortizatori automātiski pielāgojas ceļa segumam un braukšanas apstākļiem vienā acumirklī.
Progresīvā stūres sistēma, kura arī pieejama papildaprīkojumā, atvieglo manevrēšanu un vienlaikus nodrošina precīzāku stūres vadību, braucot ar lielu ātrumu. Tas nozīmē, ka autovadītājam ir iespēja baudīt precīzāku vadāmību uz līkumotiem ceļiem un vieglāku stūrēšanu, braucot ar mazāku ātrumu.
*) Degvielas patēriņš pilsētā: 6,2–6,3 l/100 km, ārpus pilsētas: 4,5–4,6 l/100 km, kombinētajā ciklā: 5,1–5,2 l/100 km. CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 119–120 g/km. Efektivitātes klase: B.

pa3669_discover-pro

Informācijas un izklaides sistēmas

Informācijas un izklaides sistēmu klāsts ir tik pilnīgs, ka Jums nepietrūks nekā. Piemēram, automobilī būs iespējams izbaudīt pat koncerta cienīgu skaņas kvalitāti.
Informētība un iedvesma.
Plašajā informācijas un izklaides sistēmu klāstā Jūs atradīsiet ideālo kompanjonu saviem ceļojumiem neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešama pieslēgvieta Jūsu viedtālrunim vai MP3 atskaņotājam, vēlaties klausīties savu CD kolekciju vai būt informēti par visiem jaunākajiem notikumiem. Pateicoties skārienekrāna dizainam un papildaprīkojumā pieejamajai balss vadībai, visas sistēmas ir arī viegli vadāmas. Radio/navigācijas sistēmai „Discover Pro” balss vadība pat ir iekļauta standartaprīkojumā.
Mūzikas pazinēji visā pasaulē ir iecienījuši dāņu skaļruņu ražotāja „DYNAUDIO” izstrādājumus. Passat Variant ir iespējams pasūtīt komplektācijā ar skaņas sistēmu „DYNAUDIO Confidence”, kuras desmit skaļruņi ir ideāli pielāgoti automobiļa salona formām. Pateicoties centrālajam skaļrunim, zemo frekvenču skaļrunim un digitālajam 10 kanālu pastiprinātājam, sistēma ar 700 vatu jaudu nodrošina nevainojamu skaņu, savukārt dinamiskā trokšņa kompensēšanas sistēma rūpējas par to, lai citas skaņas tai praktiski netraucētu.
Radio un navigācijas sistēmas vadību īpaši atvieglo papildaprīkojumā pieejamā „Volkswagen Media Control” sistēma. Tā pārslēdz Jūsu iPad vai Android planšetdatoru uz tālvadības režīmu, piemēram, ar īpašu lietojumprogrammu palīdzību ļaujot aizmugurē sēdošajiem pasažieriem izvēlēties mūziku vai plānot maršrutus.

pa3671_voice-recognition

Komunikācija

Mobilā tālruņa saskarne, interneta savienojums ar Car-Net un viedtālruņa vadības centrs ar MirrorLink™: ar pareizo aprīkojumu Passat Variant iespējams padarīt par komunikācijas ekspertu.
Optimāla savienojamība.
Passat Variant ievērojami atvieglo komunikāciju. Lai nodrošinātu optimālu uztveršanu, papildaprīkojumā pieejamā „Comfort” un „Premium” mobilā tālruņa saskarne ir savienota ar ārējo antenu.
Car-Net*) pakalpojumu komplekts Guide&Inform ar interneta palīdzību nodrošina jaunākās informācijas pieejamību. Šī papildaprīkojumā pieejamā sistēma nodrošina navigāciju ar detalizētiem satelītuzņēmumiem un Google Street View® attēliem ar 360° skatu. Tāpat tiešsaistes datus ir iespējams izmantot, lai iegūtu informāciju par apskates objektiem, degvielas uzpildes stacijām vai labiem restorāniem izvēlētajā maršrutā.
MirrorLink™ ir pilnīgi jauna sistēma, kas ļauj attēlot atsevišķas īpaši izstrādātas un sertificētas viedtālruņa lietojumprogrammas radio displejā. To vidū ir vairākas praktiskas lietojumprogrammas, kas ļauj uzlabot braukšanas stilu, tādā veidā, piemēram, samazinot degvielas patēriņu vai uzlabojot drošību.
*) Lejupielādējot datus internetā, atsevišķi tarifu plāni vai atrašanās ārzemēs var radīt papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšana). Car-Net pakalpojumu izmantošanas laikā lejupielādētā datu apjoma dēļ mēs iesakām vienoties ar Jūsu mobilo sakaru operatoru par datu plānu! Car-Net pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var būt atšķirīga.
Plašāka informācija par Car-Net pieejama tīmekļa vietnē http://www.volkswagen.com/Car-Net un pie vietējā Volkswagen dīlera. Informācija par mobilo sakaru tarifiem pieejama pie Jūsu mobilo sakaru operatora.

pl3490_interior

Aktīvais informācijas displejs

Aktīvais informācijas displejs ar vairākiem jauniem informācijas profiliem mērinstrumentu panelī rūpējas par to, lai visa svarīgākā informācija būtu viegli uztverama un atrastos tieši autovadītāja acu priekšā.
Aktīvais informācijas displejs
Volkswagen aktīvais informācijas displejs ir jauna funkcija, kas pieejama papildaprīkojumā. Tas ļauj izbaudīt mērinstrumentu paneļa priekšrocības augstas izšķirtspējas 12,3 collu TFT krāsu ekrānā. Dažādās informācijas sadaļas ļauj koncentrēties uz nepieciešamo informāciju, kas tiek attēlota mērinstrumentu panelī kopā ar tādiem elementiem kā tahometrs, spidometrs un odometrs. Informācijas sadaļas iespējams izvēlēties ļoti ātri un vienkārši ar multifunkcionālo stūri, kas ir iekļauta Passat Variant Comfortline un Highline standartaprīkojumā.
Piemēram, Jūs varat izvēlēties detalizētu braukšanas informācijas attēlojumu vai autovadītāja palīgsistēmu vizuālu attēlojumu. Bet apvienojumā ar navigācijas sistēmu „Discover Pro” navigācijas karti iespējams attēlot pašā displeja centrā.
Pārdomātā koncepcija nodrošina skaidru un daudzpusīgu informācijas attēlojumu, vienlaikus ļaujot optimāli izmantot brīvo vietu. Tas ļauj mērinstrumentu vidusdaļā izvietot papildu informācijas elementus.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

22 032 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.