Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

162 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

16 216 €

Līzinga kalkulators Pieteikties Testa braucienam Jetta cenu lapa

Jetta

Klasiskais dizains vēl nekad nav izskatījies tik jauns.

Jetta dizainā ir ievērotas klasiskās sedana formas. Tā pilnīgās proporcijas iemieso nebeidzamu eleganci.

Tonēti logi

01_seitenansicht_1055x500

Vizuāls papildinājums pasažieru komfortam: papildaprīkojumā pieejamie tonētie aizmugurējie sānu logi un bagāžas nodalījuma logs pasargā salonu no karstajiem saules stariem.
Sportisks izskats, kas vienlaikus ir arī praktisks.
Tonētie logi vairo komfortu, tādējādi izceļot arī Jetta sportisko izskatu. Papildaprīkojumā iespējams izvēlēties tonētus aizmugurējos sānu logus un bagāžas nodalījuma logu. Tie samazina saules gaismu salonā par līdz pat 65%, nodrošinot patīkamāku gaisa temperatūru un piesaistot skatienus no ārpuses.

Bagāžas nodalījums

02_luggage_compartment_1055x500

Bagāžas nodalījums, kuram ir vairāk nekā tikai estētiska funkcija: patiesu vērtību tam pešķir 510 litru ietilpība un bagāžas nostiprināšanas iespējas.
Vienkārša iekraušana un droša glabāšana.
Pateicoties 510 litru ietilpībai un lielajām bagāžas nodalījuma durvīm, Jetta bagāžas nodalījumā ir viegli iekraut pat ļoti apjomīgus priekšmetus. Uz dubulta enkura formas pakaramā iespējams uzkārt sporta somas vai iepirkumu maisiņus. Praktiskās mantu novietnes ir iebūvētas bagāžas nodalījuma apšuvumā, ļaujot droši uzglabāt arī mazākus priekšmetus.

Dizains

je0904_rear

Nevainojama pilnība: Jetta izceļas ar valdzinošu, klasisku siluetu un augstvērtīgām detaļām.
Sedans ar milzu dinamiku.
Jetta ir klasiskā dizainā veidots sedans ar izteikti saskaņotām proporcijām. Izteiksmīga priekšpuse, uzlabota aizmugure, lieli diski un aerodinamisks siluets: šīs ir īpašības, kas liecina par tā sportiskumu un eleganci. To izceļ uzkrītošās apakšējās gaisa ieplūdes atveres un radiatora režģis ar hromētiem ietvariem. Papildaprīkojumā iespējams izvēlēties aizmugurējos LED lukturus, kas ne vien piesaista skatienus, bet arī ievērojami uzlabo apgaismojumu, ir daudz izturīgākas un ekonomiskākas.

Diski

je0733_sonoma

Īpaši it visur: standartaprīkojumā iekļautie „Navarra” diski lieliski papildina virsbūves dizainu. Plašais disku klāsts atbilst vidažādākajām vēlmēm.
Nebeidzamas iespējas radīt pareizo iespaidu par sevi.
Jetta ir aprīkota ar 16 collu „Navarra“ diskiem, kuru izmērs ir 6,5 J x 16.
Klāstā pieejami dažādi diski, sākot no askētiski, eleganta dizaina un beidzot ar izteikti dinamisku dizainu.

Panorāmas jumts ar atbīdāmu un nolaižamu logu

42_sunroof_1055x500

Sedans ar kabrioleta iezīmēm: izvēlieties savai Jetta panorāmas jumtu ar atbīdāmu un nolaižamu logu un izbaudiet debesu sniegto brīvību.
Saule, gaiss un brīvība.
Ja vēlaties plašuma izjūtu automobilī, tad Jetta jums to spēs sniegt. Panorāmas jumts ar atbīdāmu un nolaižamu logu padara salonu gaišāku un nodrošina svaigāku gaisu. Tas ir atverams elektroniski dažādās pozīcijās. Tam ir īpašs vēja novirzītājs, kas novērš caurvēju un samazina vēja radīto troksni. Tāpat nav jāuztraucas arī par spēcīgu saules gaismu. Pats logs ir tonēts, kā arī ir pieejams praktisks loga aizklājs, kas aizsedz traucējošos saules starus, kad jumts ir aizvērts.

Priekšējie lukturi

je0903_front_light

Halogēns, biksenons, LED: automobilī Jetta pieejama visjaunākā apgaismošanas tehnoloģija.
Izcila redzamība un fantastisks izskats.
Jetta standartaprīkojumā ietilpst halogēna priekšējie lukturi. Pateicoties to šaurajai formai, kas ārpusē paplašinās, tie ar radiatora režģi veido lielisku saskaņu.
Izvēloties papildaprīkojumā pieejamos biksenona priekšējos lukturus ar LED dienas braukšanas gaismām, autovadītājiem būs iespēja izbaudīt arī dinamisko līkumu un pagriezienu gaismu priekšrocības. Tās tiek aktivizētas, ieslēdzot pagriezienu rādītājus vai pagriežot stūri, un nodrošina labāku ceļa apgaismojumu. Biksenona lukturu priekšrocība ir arī spilgtāka gaisma un lielāka ekonomija nekā halogēna lukturiem.
Papildaprīkojumā pieejamie miglas lukturi ar pagriezienu gaismām uzlabo redzamību daudzējādā ziņā. Tie ir iebūvēti apakšējā gaisa ieplūdes atverē, radot sportisku izskatu un nodrošinot labu redzamību ne tikai miglas, bet arī stipra lietus laikā. Garāmgājējus un šķēršļus automobiļa tuvumā ir iespējams pamanīt laicīgāk, pateicoties pagriezienu gaismas konusam, kas griešanās laikā apgaismo līkuma pusi. Tādā veidā tiek palielināta drošība un samazināts negadījumu risks.

Fukcināls un ergonomisks dizains, kurā viss ir savās vietās.

Kvalitatīvs meistardarbs, mūsdienīga atmosfēra un pārdomātas uzglabāšanas iespējas: ietilpīgajā Jetta salonā vienmēr viss ir kārtībā.

Salons

je0945_interior

Jetta liks jums justies kā mājās. Praktiskas priekšējo sēdekļu, aizmugurējā sēdekļa un centrālā roku balsta pielāgošanas iespējas nodrošina komfortu un ikdienas praktiskumu.
Labi sēdekļi arī aizmugurējā rindā.
Mīkstais, elpojošais „New Sienna“ dizaina velūrs pieguļ sēdekļiem un izskatās vienlīdz satriecoši kā klasiskajā Titanium Black krāsā, tā Corn Silk Beige krāsā un divkrāsainajā Ceramique/Titanium Black versijā. Ērtie priekšējie sēdekļi ir regulējami 8 virzienos, ļaujot ikvienam atrast ērtāko sēdēšanas pozu. Lielākai ietilpībai aizmugurējā sēdekļa atzveltni iespējams pilnībā nolocīt, bet sēdeklim ir arī centrālais roku balsts ar caurkraušanas iespēju, piemēram, slēpju pārvadāšanai. Savukārt viduskonsolē ar roku balstu un praktisko sīklietu novietni atradīsies vieta visam, kam jāatrodas pa rokai. Gaisa ieplūdes atvere viduskonsolē nodrošina svaigu gaisu arī aizmugurē sēdošajiem. Priekšā un aizmugurē ir arī divi glāžu turētāji, kas ļaus atspirdzināties brauciena laikā.

Ādas apdare

03_sitze_vienna_1055x500

Papildaprīkojumā pieejamā „Vienna” ādas apdare ietver arī priekšējo sporta sēdekļu apsildes funkciju. Turklāt autovadītāja sēdeklis ir regulējams elektriski.
Komfortabla vide visdažādākajām prasībām.
Tādā automobilī kā Jetta, ādas apdare izskatās patiešām satriecoši, turklāt jums patiks arī sēdekļu komforts. Taču maigais, dabiskais materiāls ir tikai viena no papildaprīkojumā pieejamās „Vienna“ ādas apdares priekšrocībām — priekšējie sporta sēdekļi ir aprīkoti arī ar muguras balstu un sēdekļu apsildes funkciju aukstākām dienām. Auovadītāja sēdekli iespējams ērti noregulēt elektriski, atrodot ērtāko pozu tikai ar vienu pogas spiedienu.

Autovadītāja kabīne

je0731_steering-wheel

Pateicoties skaidrajam vadības elementu izkārtojumam, Jūs ātri vien pieradīsiet sēdēt pie Jetta stūres. Turklāt standartaprīkojumā iekļautais mērinstrumentu panelis ar sportiskajām mērinstrumentu ciparnīcām ir īsta bauda acīm.
Vadības centrs patīkamiem braucieniem.
Jūsu skatienu pārdomāti strukturētajā autovadītāja kabīnē piesaistīs kāda detaļa — standartaprīkojumā pieejamais mērinstrumentu panelis ar īpaši sportiska dizaina ciparnīcām. Tāpat kā gaisa ieplūdes atverēm, arī grozāmajiem slēdžiem un citiem vadības elementiem ir hromēti ietvari. Daudzfunkcionālais displejs „Plus“ un papildaprīkojumā pieejamais daudzfunkcionālais displejs „Premium“ ar daudzkrāsainu ekrānu nodrošina skaidru un labi saskatāmu informācijas attēlojumu.
Transmisijas sviras un stāvbremzes sviras apdare no ādas piešķir automobilim papildu greznību. Arī stūres apdare ir no ādas. Uzlaboto izkārtojumu lieliski papildina „Engineered Zebrano“ dizaina ielaidumi durvju apdarē un mērinstrumentu panelī.

Vieta kājām

04_backseats_1055x500

Automobilī Jetta var ērti sasēsties četri pieauguši cilvēki. Un tas ir pietiekami komfortabls, lai tajā būtu gana daudz vietas arī garākiem cilvēkiem.
Biznesa klases cienīga pārvietošanās.
Automobiļa Jetta ietilpība ir pārsteidzoša. Īpaša uzmanība tika pievērsta kāju nodalījumam, lai garākos pārbraucienos tajā ērti varētu sasēsties četri pieaugušie. Pasažieriem aizmugurē ir 986 mm plaša vieta kājām, bet priekšā sēdošie kājas var izstiept 1046 mm garumā. Tik daudz vietas parasti ir tikai lielākas kategorijas transportlīdzekļos.

Izvēlieties savu ceļu. Ar papildaprīkojumu tas būs visīsākais.

Komforts un ērtības ir joma, kurā Jetta ir nepārspējama. Augstākās klases informācijas un izklaides sistēmas un navigācijas sistēmas arī nodrošina relaksētu braucienu.

Navigācijas sistēmas

je0851_discover_media

Izvēlei pieejamas divas navigācijas sistēmas ar informācijas un izklaides sistēmas funkcijām: „RNS 315” un „RNS 510”.
Lieliska kompānija jebkurā braucienā.
Papildaprīkojumā pieejamā „RNS 315“ un „RNS 510“ navigācijas sistēma palīdz droši nokļūt galamērķī. „RNS 315“ sistēmā ir papildināts „RNS 310“ radio funkciju klāsts, kurā tagad ietilpst navigācijas sistēmas dinamiskie maršrutu norādījumi. Eiropas Savienības kartes, uz kurām sistēma ir balstīta, jau ir saglabātas iekšējā atmiņā. Daudzkrāsainais TFT skārienekrāns ar 12,7 cm ekrānu attēlo maršrutu 2D formātā vai 3D formātā ar skatu no augšas.
„RNS 510“ attēlo karti abās perspektīvās, taču šī sistēma ir aprīkota ar 16,5 cm ekrānu. Sistēma atskaņo CD un DVD, bet savā 30 GB lielajā cietajā diskā spēj saglabāt gan navigācijas datus, gan jūsu personīgos multivides failus. „RNS 510“ atskaņo MP3 un WMA formāta failus, kā arī ir aprīkota ar SD kartes ligzdu, kuru iespējams izmantot, piemēram, īpašu galamērķu ievadei navigācijas sistēmā. Ja vēlaties, iespējams izmantot ne tikai „RNS 510“ TFT ekrānu, bet arī tā balss vadības funkciju.

Radio sistēmas

je0853_composition_media

Mūzika un ziņas: radio sistēmas nodrošina labāko informāciju un izklaidi, ko papildina izcila skaņa no līdz pat četriem skaļruņiem.
Bez klusiem ceļabiedriem.
Papildaprīkojumā pieejamo radio sistēmu flagmanis ir „RCD 510“. Piemēram, sistēmas 16,5 cm krāsu skārienekrānā iespējams vadīt CD mainītāju, kas paredzēts sešiem kompaktdiskiem, kā arī izvēlēties MP3 ierakstu, kas ir saglabāts SD atmiņas kartē. AUX-IN multivides pieslēgvieta ir paredzēta ārējo audioierīču pieslēgšanai, lai klausītos mūziku no MP3 atskaņotāja vai viedtālruņa. To visu papildina kvalitatīva skaņa, ko nodrošina astoņi skaļruņi.
Comfortline standartaprīkojumā tiek piedāvāts „RCD 310“ radio, kura vadību nodrošina ērtas pogas un kura jauda ir 4 x 20 vati. Tas ir aprīkots arī ar AUX-IN multivides pieslēgvietu un CD atskaņotāju, kas, protams, atskaņo mūziku arī MP3 formātā. Atskaņotos ierakstus iespējams attēlot divkrāsainajā displejā. Dubultais skaņotājs ar dažādām fāzēm nodrošina optimālu skaņas atveidi, bet sistēmas skaļums pieaug līdz ar braukšanas ātrumu.
Trendline standartaprīkojumā ir pieejams „RCD 210“ radio ar pogām. Tam ir arī CD atskaņotājs un 2 x 20 vatu jauda. Tas atskaņo MP3 un WMA failus. Atskaņoto ierakstu nosaukumi tiek attēloti displejā. Tam ir arī praktiska sīklietu novietne.

Gaisa kondicionēšanas sistēma

05_climatornic_1055x500

Pārdomāta dzesēšana ar elektrisko un manuālo gaisa kondicionēšanas sistēmu vai papildaprīkojumā pieejamo pilnīgi automātisko „Climatronic” sistēmu ar gaisa kvalitātes sensoru un dzesējamu cimdu nodalījumu.
Salons ar ideālu gaisa temperatūru.
Pusautomātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma nodrošina ideālu salona klimatu ikvienā braucienā. Temperatūru, gaisa sadali un gaisa plūsmu iespējams noregulēt pēc vajadzības. Sistēma var apturēt arī piesārņota gaisa ieplūšanu automobilī no ārpuses. Ar gaisa kondicionēšanas sistēmu iespējams atdzesēt arī cimdu nodalījumu, kas ir ideāla vieta vēsu dzērienu glabāšanai.
Papildaprīkojumā pieejamā gaisa kondicionēšanas sistēma „Climatronic“ ir aprīkota ar dalīto temperatūras kontroli, kas ļauj iestatīt atšķirīgu temperatūru autovadītāja un blakussēdētāja pusē, radot patīkamu atmosfēru ikvienam. Savukārt gaisa kvalitātes sensors uzrauga āra gaisa kvalitāti un nepiciešamības gadījumā automātiski ieslēdz recirkulācijas funkciju, ļaujot autovadītājam atslābināties un koncentrēties uz braukšanu.

Mobilā tālruņa sagatave

je0615_mmc_mobile_phone_preparation

Brīvroku režīmā iespējams veikt zvanus arī braukšanas laikā, nenoņemot rokas no stūres.
Netraucētām sarunām.
Kad Jums ir vajadzīgs mobilais tālrunis, ar to iespējams veikt zvanus, izmantojot Jetta mikrofonu un skaļruņus. Papildaprīkojumā pieejamās mobilo tālruņu sagataves nodrošina labu skaņas kvalitāti, optimizē uztveršanu un uzlabo drošību, pateicoties atvieglotai daudzfunkcionālā ekrāna lietošanai mērinstrumentu panelī. Atkarībā no Jetta aprīkojuma to iespējams vadīt arī ar radio vai radio/navigācijas sistēmas skārienekrānu.
Visas sistēmas ir aprīkotas ar raiduztvērēju, kas Bluetooth saskarnes attālinātajā SIM piekļuves profilā (rSAP) izmanto mobilā tālruņa SIM kartes datus. Vēl viena priekšrocība ir iespēja caur Bluetooth pārraidīt mobilā tālruņa vai viedtālruņa mūziku uz Jetta skaļruņiem un baudīt savus mīļākos ierakstus.
Mobilā tālruņa sagatave „Plus“ ļauj arī vadīt mobilo tālruni, izmantojot balss komandas. Balss vadība ir pieejama arī ar mobilā tālruņa sagatavi „Premium“. Vēl viena šīs sistēmas priekšrocība ir Wi-Fi tīkls, kas ļauj Jetta pasažieriem izmantot interneta pakalpojumus.

Papildu sildītājs

06_parking_heater_1055x500

Ideāls klimats jebkādos laikapstākļos: papildaprīkojumā pieejamais papildu sildītājs nodrošina siltumu ziemā un svaigu gaisu vasarā, kad tas darbojas kā papildu ventilācijas sistēma.
Patīkama temperatūra jau no paša sākuma.
Papildu sildītājs rūpējas par patīkamu klimatu jau pirms brauciena uzsākšanas. Ziemā tas uzsilda salonu un atkausē vējstiklu, lai autovadītājs varētu tam skaidri redzēt cauri. Mērinstrumentu panelī, izmantojot slēdzi uz stūres statņa, tam ir iespējams uzstādīt laiku, kad tas sāk darboties. Sistēmu iespējams ieslēgt arī ar taimeri, kā arī ar tūlītējas uzsildes pogu vai attālināto radio vadību no līdz pat 600 m liela attāluma. Vasarā šī sistēma darbojas kā papildu ventilācijas sistēma, nodrošinot svaigu gaisu arī automašīnā, kas vēl nav iedarbināta..

Būt pieaugušam nenozīmē, ka viss jādara pašam.

Drošība pirmajā vietā: pateicoties Jetta palīgsistēmām, jūsu rīcībā ir dažādas iespējas, kā padarīt braucienu vēl ērtāku un drošāku.

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā

08_hill_hold_assist_1055x500

Līkumos un stāvās nogāzēs papildaprīkojumā pieejamais palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā ar elektronisko diferenciāļa bloķētāju XDS palīdz, uzākot braukšanu slīpumā vai izbraucot šaurus pagriezienus.
Meistarīgi tiek galā ar stāvām nogāzēm un pagriezieniem.
Pārvarēt stāvas nogāzes tagad kļuvis daudz vieglāk — papildaprīkojumā pieejamais palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā ar elektronisko diferenciāļa bloķētāju XDS ļauj tikt galā ar saspringtām situācijām uz ceļa. Sistēma var palīdzēt nobraukt no nogāzes un tādējādi novērst transportlīdzekļa ripošanu atpakaļ vai dzinēja apstāšanos. Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā apvienojumā ar elektronisko diferenciāļa bloķētāju XDS nodrošina labāku vilkmi un lielāku kontroli. Tas novērš nepietiekamu stūres pagriešanu, pagriezienos palielinot spiedienu priekšējā iekšējā ritenī.

Autovadītāja uzraudzības sistēma

07_fatigue_detection_1055x500

Autovadītāja uzraudzības sistēma iesaka autovadītājam atpūsties, kolīdz uztver svārstības stūres kustībās, kas liecina par koncentrēšanās zudumu.
Lielāka drošība garākos pārbraucienos.
Papildaprīkojumā ir pieejama autovadītāja uzraudzības sistēma, kas uzlabo drošību īpaši monotonos braukšanas apstākļos. Autovadītāja uzraudzības sistēma savas darbības robežās ar skaņas signālu reaģē uz izmaiņām stūres darbībā. Tādā gadījumā mērinstrumentu panelī arī parādās brīdinājuma simbols, iesakot autovadītājam atpūsties. Lai varētu to izdarīt, automobilim braucot ar ātrumu virs 65 km/h, sistēma nepārtraukti uzrauga pie stūres notiekošo un analizē autovadītāja modrību.

Aklās zonas sensors

je0905_mirror_detail

Papildaprīkojumā pieejamais aklās zonas sensors brīdina autovadītāju par transportlīdzekļiem aklajā zonā, kad automobilis brauc ārā no stāvvietām.
Neredzamo padara redzamu.
Papildaprīkojumā pieejamais aklās zonas sensors ļauj saglabāt pārliecību par apkārt notiekošo pat tādās situācijās, kurās redzamība ir ierobežota, ļaujot autovadītājam attiecīgi reaģēt. Lai arī automobilim ir ārējie atpakaļskata spoguļi un salona atpakaļskata spogulis, sistēma uzrauga aklo zonu jeb zonu ap automobili un aiz tā, kurā ir ierobežota redzamība. Perpendikulārās satiksmes brīdinājuma sistēma var būt īpaši noderīga, braucot ārā no stāvvietas atpakaļgaitā. Ja sistēma savas darbības robežās uztver tuvojošos transportlīdzekļus līdz 40 m lielā attālumā, autovadītājs par to tiek brīdināts ar attiecīgu simbolu.

Parkošanās palīgsistēma

je0908_parkpilot_sensors

Papildaprīkojumā pieejamā parkošanās palīgsistēma atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietā, informējot par attālumu līdz šķēršļiem automobiļa priekšā un aizmugurē.
Automobiļa novietošana stāvvietā ar ultraskaņas precizitāti.
Novietojot automobili stāvvietā, bieži vien svarīgi ir vien pāris centimetri. Un tādā gadījumā patiešām noder parkošanās palīgsistēma. Tās ultraskaņas sensori bamperos sistēmas darbības robežās arī uzrauga vietas automobiļa priekšā un aizmugurē, kuras autovadītājs neredz. Atkarībā no attāluma līdz šķērslim mainās arī skaņas signāla intensitāte. Kad tas ir mazāks par 30 cm, skaņas signāls kļūst nepārtraukts. Ja ir izvēlēta attiecīga radio vai radio/navigācijas sistēma, uztvertie šķēršļi tiek attēloti arī ekrānā. Tas ievērojami atvieglo manevrēšanu un ļauj automobilim Jetta iebraukt pat visšaurākajās stāvvietās.

Komplektā vēl labāk: atjautīgi sakombinēts labākais aprīkojums.

Jetta izceļas ar plašu klāstu papildaprīkojuma komplektu, kas lauj izveidot tieši tādu automobili, kādu vēlaties.

Spoguļu komplekts

11_foldable_door_mirror_1055x500

Jetta papildaprīkojumā pieejamie spoguļi var izdarīt daudz vairāk, nekā varētu šķist: elektriski pielocīties, ieslēgt priekšējās gaismas, apgaismot ceļu un pat uztvert lietu.
Tehnoloģija ienāk pat spoguļos.
Papildaprīkojumā pieejamajā Spoguļu komplektā tiek piedāvāti elektriski regulējami un pielokāmi ārējie atpakaļskata spoguļi un salona atpakaļskata spogulis ar automātiskas aptumšošanās funkciju un lietus sensoru. Šis sensors uztver ūdens pilienus uz vējstikla, attiecīgi pielāgojot vējstikla tīrītāju tīrīšanas intervālu.
Ja autovadītājs automobiļa durvju atvēršanai izmanto radio tālvadību, automātiski tiek ieslēgts ārējo atpakaļskata spoguļu apgaismojums, priekšējie lukturi ar atliktas nodzišanas funkciju, aizmugurējie lukturi un reģistrācijas numura zīmes apgaismojums. Aizslēdzot automobili, šis aprīkojums izslēdzas, izmantojot īpašu taimeri. Šī funkcija palīdz tumsā atrast ceļu līdz automobilim un no tā.
Vēl lielāku vērtību šim aprīkojumam piešķir krēslas sensors. Automātiskā priekšējo lukturu ieslēgšanas funkcija ieslēdz priekšējos lukturus, iestājoties tumsai vai braucot cauri tunelim. Tā tiek aktivizēta arī lietus laikā un braucot ar lielu ātrumu, ļaujot citiem ceļu satiksmes dalībniekiem Jūs labāk saskatīt.

Gaisa kondicionēšanas komplekts

05_climatornic_1055x500

Vairāk nekā tikai precīzi grādi: Jetta papildaprīkojumā pieejamais Gaisa kondicionēšanas komplekts nodrošina siltumu ziemā un vēsumu vasarā.

Sporta komplekti

je0910_charleston

Jetta iemieso sevī sportisku eleganci. Šo eleganci iespējams izcelt vēl vairāk, izvēloties papildaprīkojumā pieejamos Sporta komplektus, kuros ietilpst izteiksmīgi diski un sporta piekare.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

16 216 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.