Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

82 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

9 887 €

Līzinga kalkulators up! cenu lapa e-up! cenu lapa

up!

Jūs varat pilnībā noformēt savu jauno up!.

Tieši tā, kā jums patīk, — jūs varat
izvēlēties instrumentu paneļa dizainu, fona apgaismojumu, sēdekļu pārvalkus, aptumšotus logus, ārējo spoguļu, jumta un riteņu krāsu, sānu apdruku un pat salona krāsu.

up1164_tsi_rear

Virsbūve

Lai radītu pirmo iespaidu, otrs mēģinājums netiek dots. Jaunā up! pirmā iespaida efekts ir vairākkārtīgs — virsbūves krāsas un riteņu izvēles varianti un citas iespējas.

Atstājiet neaizmirstamu iespaidu. Arī vismazākajās detaļās.
Jums patiks jaunais up! Jo tā izskats ir jūsu ziņā. Izvēlieties kādu no piecām dažādām virsbūves krāsām un divām pēc izvēles pieejamām kontrastējošām jumta krāsām. Ir pieejami arī deviņi dažādi riteņu veidi. Jauna izskata buferi ar medus kāres tipa ventilācijas kanāliem, standarta komplektācijā ir priekšējie lukturi ar LED dienas braukšanas gaismām, ārējie spoguļi ar integrētiem pagrieziena signāliem un jauna aizmugurējā apgaismojuma kopa — tie visi ir uzlabotā up! dizaina elementi. Atkarībā no aprīkojuma paketes starp priekšējiem lukturiem ir apdares josla spoži melnā vai hroma krāsā. Modelim high up! un transportlīdzekļiem ar TSI dzinēju ir arī papildu apdares josla uz bagāžas nodalījuma vāka. Tas ir neaizmirstams skats.

up1352_interior_cockpit

Salons

Jūs būsit sajūsmā — jaunā up! kompaktā virsbūve slēpj ļoti plašu salonu.

Jūsu jaunais up! ir īsts skaistulis. Arī iekšpusē.
Jūsu up! — salons pēc jūsu gaumes. Jaunajā up! varat ļaut vaļu iztēlei un izvēlēties kādu no daudzajām salona dizaina iespējām, lai izveidotu savai gaumei pilnībā atbilstošu automašīnu. Izvēlieties kādu no sešiem mūsdienīgiem sēdekļu pārvalku variantiem un kādu no astoņiem instrumentu paneļa variantiem. Apkārtējais apgaismojums baltā krāsā piešķir mūsdienīgu noskaņu naksnīgajam dizainam. Automašīnā up! ir izmantota unikāla un vieda telpas koncepcija — tajā ir iebūvēti sēdekļi ar integrētiem galvas balstiem un instrumentu panelis ar ergonomiskām vadības ierīcēm. Dodieties ceļā!

up1136_spoke

Riteņi

Kādi riteņi jums patīk? Izsmalcināti? Spilgti? Sportiski? No deviņu riteņu veidu klāsta varat izvēlēties savai gaumei atbilstošāko. Jaunais up! piedāvā plašas iespējas.

Jaunā up! riteņu klāsts ir nepārspējams.
Nekad iepriekš nav bijis tik daudz iespēju: deviņi riteņu veidi piecās dažādās krāsās. Modelis take up! ir aprīkots ar 14 collu tērauda riteņiem ar elegantiem riteņu apdares pārsegiem. Versijas high up! standarta komplektācijā ir 15 collu radiāli lietie diski. Ja vēlaties vēl vairāk izcelt sava jaunā up! sportisko dabu vai piešķirt tam individuālas īpašības, varat izvēlēties no plaša pievilcīgu lieto disku klāsta. Piemēram, varat izvēlēties 15 collu Fortaleza lietos diskus, 16 collu La Boca diskus vai 17 collu Polygon lietos diskus. Jūs noteikti atradīsit savai gaumei atbilstošu variantu

up1182_dashpad_white-cube

Instrumentu paneļi

Vai vēlaties padarīt savu jauno up! mazliet spilgtāku? Tas ir vienkārši! Pārvērtiet automašīnas salonu ar kādu no astoņiem jaunajiem instrumentu paneļa dizainiem — no spilgta līdz askētiskam.

Labāks dzīves standarts ar jaunā up! instrumentu paneļiem.

roof-pack

Jumta pakete

Mērķējiet augstāk — izmantojot jumta papildaprīkojuma paketes, jūs varat pat izvēlēties sava high up! jumta krāsu.

Nosakiet sava jaunā up! stilu no sākuma līdz galam.
Veidojiet nevainojamu stilu no pašiem pamatiem — modelim high up! papildus ir pieejamas jumta paketes melnā vai baltā krāsā. Paketēs ir arī ārējo spoguļu vāciņi jumta krāsai atbilstošā tonī, kā arī aptumšoti sānu logi un aizmugurējais logs. Jumta paketes var vienkārši kombinēt ar dizaina paketēm un piešķirt jaunajam up! unikālu stilu. Izmantojiet visas iespējas!

Vislabākā izklaide. Vislabākā informācija. Informācija un izklaide jaunajā up!

up1196_maps-more_media

Izmantojiet navigācijas funkciju, lai nokļūtu galamērķī, zvaniet un atbildiet uz tālruņa zvaniem, izmantojot brīvroku sistēmu, piekļūstiet jaunākajai informācijai par satiksmi, saņemiet informāciju par transportlīdzekli vai klausieties savu iecienīto mūziku — jaunajā up! iebūvētā mūsdienīgā informācijas un izklaides sistēma ir ērti un vienkārši lietojama.

maps + more doks

Novērtējiet ātru un efektīvu savienojumu priekšrocības — vienkārši ielieciet savu viedtālruni jaunā up! dokā un darbojieties kā parasti: zvaniet un atbildiet uz tālruņa zvaniem, saņemiet informāciju par satiksmi un navigācijas norādes un klausieties mūziku.

Jaunajā up! ir pieejama arī radionavigācijas sistēma.
Jaunais up! ir kā radīts, lai padarītu braukšanu vieglāku — vienkārši izmantojiet papildaprīkojuma maps + more doku*, lai pievienotu viedtālruni savam jaunajam up!. Pēc tam varat izmantot daudzas sava viedtālruņa funkcijas, kā ierasts. Elastīgais trīs zaru turētājs ir paredzēts viedtālruņiem, kuru garums nepārsniedz 14 cm (5,5 collas, lielākais saderīgais tālrunis ir iPhone 6 Plus), un to var vienkārši iestiprināt instrumentu panelī un tikpat vienkārši arī noņemt. Jūsu mobilā ierīce izveido savienojumu ar tālruņa radiosistēmu Composition, izmantojot tehnoloģiju Bluetooth, tādējādi jaunajā up! varat straumēt mūziku skaļruņos, vadīt radio un navigācijas sistēmu, izmantojot balss vadību, un tērzēt ar draugiem, izmantojot brīvroku funkciju. Lai mobilā tālruņa akumulators jūs nepieviltu braukšanas laikā, maps + more dokā ir iebūvēts USB ports tālruņa uzlādei un datu pārsūtīšanai.

* maps + more doks ir saderīgs tikai ar tālruņa radiosistēmu Composition.

Volkswagen maps + more

up1197_maps-more_menu

Precīzi pielāgota lietotne — Volkswagen lietotne maps + more iOS un Android ierīcēm ir izstrādāta tieši lietošanai jaunajā up!. Tā pārvērš jūsu viedtālruni par pilnvērtīgu elektriskās sistēmas un informācijas un izklaides sistēmas komponentu.
Volkswagen maps + more. Lietotne, kas noderēs jūsu up!
Padariet savu viedtālruni par daudzfunkcionālu rīku — izmantojiet Volkswagen lietotni maps + more, lai klausītos savā viedtālrunī saglabāto mūziku, iegūtu informāciju no digitālā radio, saņemtu navigācijas norādes bezsaistē, izmantojot 2D un 3D kartes, un meklētu atrašanās vietas un stacijas, izmantojot rokraksta atpazīšanas iespēju. Daudzfunkcionālajā ekrānā tiek rādīts degvielas patēriņš, attālums, brauciena ilgums, nobraukums, ātrums, apgriezienu skaits minūtē un dzesētājaģenta temperatūra. Jūs varat izmantot arī rokraksta atpazīšanas iespēju, lai meklētu informāciju tālruņa adrešu grāmatā, zvanu sarakstos un mūzikas failos. Savukārt lietotne “Think Blue. Trainer” viedtālrunī sniedz padomus efektīvai braukšanai, lai ietaupītu degvielu.

Radio

up1179_radio-composition-phone

Ļaujiet vaļu savam dziedāšanas priekam. Jaunā up! modernā radiosistēma nodrošina ne tikai lielisku izklaidi, bet arī plašu noderīgu papildiespēju klāstu.
Radiosistēma jaunajā up! — varat dziedāt līdzi!
Vai jums nav iespējas klausīties savas iecienītās dziesmas? Jaunajā up! jūs zināsit, kāda mūzika tiks atskaņota. Pēc izvēles jaunajā up! varat pievienot divas lietotājam draudzīgas radiosistēmas, kas nodrošina lielisku skaņu, — radiosistēmu Composition vai tālruņa radiosistēmu Composition. Abas radiosistēmas ir aprīkotas ar dubultu uztvērēju labākai radiosignāla uztveršanai, AUX-IN ligzdu, SD kartes slotu un diviem skaļruņiem ar 2×20 vatu izvades jaudu. Izmantojot AUX-IN ligzdu, radiosistēmai varat vienkārši pievienot ārējus skaņas avotus, piemēram, savu viedtālruni vai MP3 atskaņotāju. Radiosistēmā Composition ietilpst vienkrāsains ekrāns (izmērs pa diagonāli: 8,4 cm jeb 3,1 colla, 80×27 mm) un kompaktdisku atskaņotājs ar MP3 formāta failu atskaņošanas funkciju. Tālruņa radiosistēmā Composition ir 120×43 mm (5,0 collas) liels krāsu ekrāns. Jūs varat arī iestatīt Bluetooth savienojumu ar savu viedtālruni.

Efektivitāte un izklaide vienā automašīnā. Jaunais up!

Jaunā up! mūsdienīgā dzinēja tehnoloģiju raksturo ekonomiskums, liels griezes moments un varena jauda. Šī automašīna ir tieši laikā, ja jums patīk daudz ceļot, bet vēlaties taupīt degvielu.

TSI dzinējs

up1161_1-2-front

No pilnīga miera līdz vējiem matos dažu sekunžu laikā — jaunais Turbo dzinējs nodrošina braukšanas jaudu, ko var salīdzināt ar pirmo Golf GTI. Turklāt degvielas patēriņš ir tikai 4,4 l uz 100 km.

Jaunais up! Tagad ar kārtīgu Turbo dzinēju!

up1164_tsi_rear

Braukšanas tehnoloģija
Viens par visiem un visi par vienu — jaunā up! dzinēja iespējas ir piemērotas gan sportiskām, gan ļoti ekonomiskām prasībām. Izvēle ir jūsu ziņā.
Ar jauno up! jūs nokļūsit galamērķī. Gan ar benzīnu. Gan ar gāzi.
Ar jauno up! jūs bez pūlēm ietaupīsit degvielu, jo šī automašīna ir viegla, tai ir aerodinamiska virsbūve un ir pieejams plašs taupīgu dzinēju klāsts. Šie enerģiskie un uzticamie dzinēji ir ideāli piemēroti ikdienas braukšanai pilsētas apstākļos. 1,0 litra benzīna dzinēju klāstā ietilpst divi trīs cilindru dzinēji ar degvielas iesmidzināšanu vairākos punktos (MPI) un tiešo iesmidzināšanu ar kompresoru (TSI), kas nodrošina jaudu no 44 kV (60 PS) līdz 55 kV (75 PS) un pat 66 kV (90 PS). Ja dodat priekšroku dabasgāzei, varat izvēlēties eco up! ar ļoti zemu CO2 izmešu līmeni — tikai 80 g/km ar jaudu 50 kV/68 PS.

BlueMotion tehnoloģija

up1153_up-beats

Ar jauno up! jūs varat ietaupīt naudu, turklāt neatsakoties no ērtībām. Automašīnai up! ar BlueMotion tehnoloģiju ir mazs degvielas patēriņš un zems CO2 izmešu līmenis, tomēr brauciens šajā automašīnā ir dinamisks.
Ietaupiet degvielu. Nevis ērtības.
up! nodrošina dubultu braukšanas prieku. Pirmkārt, ir patiess prieks stūrēt šādu automašīnu. Otrkārt, automašīnā varat justies droši, pateicoties salīdzinoši zemajam degvielas patēriņam un CO2 izmešu līmenim, — it sevišķi tad, ja izvēlēsities jauno up! ar BlueMotion tehnoloģijām. Lai braukšana būtu efektīvāka, varat izmantot braukšanas uzsākšanas un apturēšanas sistēmu. Tā izslēdz dzinēju ikreiz, kad automašīna tiek apturēta, piemēram, ja apstājaties pie luksofora. Kad atkal nospiedīsit sajūga pedāli, dzinējs tiks iedarbināts un jūs varēsit turpināt braukt. Arī optimizētās riepas ar ripošanas pretestību un bremžu enerģijas rekuperācijas sistēma palīdz samazināt degvielas patēriņu un padarīt braukšanu vēl ekonomiskāku.

Pierādījums tam, ka arī neliela automašīna var būt ērta.

Jaunais up! ir neliels, tomēr neticami ērts. Pateicoties plašajam pamataprīkojuma klāstam un vienkāršai vadībai, ikdienas braucieni šajā automašīnā sagādā nebeidzamu prieku.

Plašums

13a_cutout_high_up_red

Jaunais up! ir fenomenāls. Galvenokārt tāpēc, ka tā salons ir daudz plašāks, nekā šķiet no ārpuses. To nodrošina vieda telpas koncepcija. Izmēģiniet!
Daudz vietas jaunajā up!
Jaunais up! ļauj ietaupīt daudz vietas. To nodrošina gan pārdomāti izvietotie mantu nodalījumi, piemēram, priekšējās durvīs paredzētā vieta pudelēm ar viena litra ietilpību, gan neticami plašais bagāžas nodalījums. Papildaprīkojumā ir pieejama arī mantu novietnes pakete, kurā ir āķis somai zemākā instrumentu paneļa priekšpusē, mantu tīkls, papildu aizlokāms nodalījums un nolokāms pasažieru sēdeklis. Tāpēc automašīnā pietiks vietas gan visiem braucējiem, gan viņu mantām. Lai jūs varētu orientēties savā up!, slēdži ir novietoti tieši tur, kur jūs gribētu tos redzēt. Tas nozīmē ne tikai labāku salona izskatu, bet arī mierīgu prātu braucot.

Sēdekļi

up1190_seat-beam

Ērta sēdēšana — visos jaunā up! modeļos ir sēdekļi ar integrētiem galvas balstiem. Turklāt katrai apdares versijai ir atšķirīgi pievilcīgi sēdekļu pārvalki.
Jums ir rezervētas labākās vietas.
Ir pieejami desmit dizaina varianti, un jūs noteikti atradīsit savai gaumei atbilstošāko — take up! sēdekļu pārvalkos ir izmantots “Lane” dizains Titanium Black tonī, savukārt modelim move up! ir izmantots “Fusion” dizains Grey tonī un centrālais panelis Ceramique tonī vai centrālais panelis zilā krāsā Petrol tonī. Modelim high up! ir “Beam” dizains ar sēdekļu pārvalkiem Grey tonī vai dizains ar sēdekļu pārvalkiem Red tonī un centrālo paneli Ceramique tonī. Modelim high up! pēc izvēles ir pieejami augstas kvalitātes “Art Velours” sēdekļu pārvalki Savanna Gold tonī, kā arī priekšējie un aizmugurējie grīdas paklājiņi.

Daudzfunkcionāla stūre ar ādas apdari

up1179_mutlifunction-steering-wheel

Sajūtiet priekšrocības, jo viss ir jūsu rokās, — pēc izvēles iegādājamo daudzfunkcionālo stūri ar šķeltas ādas apdari var izmantot, lai piekļūtu visām svarīgajām funkcijām.
Brauciena laikā pilnībā kontrolējiet visu notiekošo.
Brauciena laikā nekas nenovērsīs jūsu uzmanību — atkarībā no apdares versijas standarta komplektācijā vai papildaprīkojumā ir pieejama daudzfunkcionāla stūre ar ādas apdari, lai jūs varētu ar vienu pieskārienu pogai ērti lietot daudzfunkcionālo ekrānu, radio un tālruni. Varat izmantot visas automašīnas funkcijas, nenoņemot rokas no stūres. Turklāt arī turēt stūri rokās ir patīkami. Stūre ar šķeltas ādas pārvalku ērti iegulst plaukstās.

Paceļams un bīdāms panorāmas jumts

12_cutout_beats_up_sunroof

Lieliski skati — pēc izvēles iegādājamais paceļamais un bīdāmais panorāmas jumts nodrošina skaidru skatu uz apkārtni un ļauj automašīnā iekļūt saules stariem un svaigam gaisam.
Atvērts visam.
Baudiet sauli, vēju un dzīvi, izmantojot paceļamo un bīdāmo papildaprīkojuma panorāmas jumtu. Šī up! papildu funkcija sniedz pilnīgi jaunas iespējas un sajūtas. Panorāmas jumts ir lielāks par parasto bīdāmo jumtu un padara up! salonu vēl plašāku. Turklāt to ir vienkārši vadīt — nospiediet pogu, lai salonā ienāktu vairāk saules gaismas un svaiga gaisa, un brauciens kļūs aizraujošāks. Stikla jumtu var pilnībā nosegt, izmantojot zem tā iebūvēto aizbīdni. Jebkurā laikā varat aizbīdni pacelt.

Climatronic ar tīra gaisa filtru

up1199_climatronic

Gaisā mēdz būt netīrumi. Tomēr tie neiekļūs jūsu jaunajā up!. Pēc izvēles iegādājamā Climatronic sistēma ar tīra gaisa filtru nodrošina patīkamu klimatu un tīru gaisu jūsu automašīnā up!.
Tīra jauda — Climatronic ar tīra gaisa filtru.
Sistēma Climatronic ar tīra gaisa filtru parūpēsies par to, lai jūsu up! salonā gaiss vienmēr būtu svaigs. Šī sistēma ir pieejama move up! un citu modeļu apdares versijas paketē, kurā ir iekļauta arī radiosistēma Composition vai tālruņa radiosistēma Composition. Vadītājs var izmantot sistēmu Climatronic, lai iestatītu vajadzīgo temperatūru ar precizitāti līdz pusgrādam, kā arī samazināt pat vismazāko daļiņu un alergēnu koncentrāciju salonā. Tīrā gaisa filtrs izmanto gaisa kvalitātes sensoru ar aktīvo biogēnu filtru, lai nodrošinātu nemainīgi augstu gaisa kvalitāti un nepieļautu piesārņojuma iekļūšanu transportlīdzeklī. Sēņu sporas un alergēni paliks ārpusē. Nevainojami tīrs gaiss.

Apkārtējais apgaismojums

13_cutout_high_up_ambient-lighting

Padariet braucienu gaišāku — piešķiriet sava jaunā up! salonam ekskluzīvu izskatu, izmantojot apkārtējā apgaismojuma funkciju, kas atkarībā no apdares līmeņa ir iekļauta standarta komplektācijā vai papildaprīkojumā.
Mūsdienīga noskaņa un moderns dizains — jaunajā up! tiek nodrošināta unikāla vide.
Radiet pareizo noskaņu. Uzlabojiet salona izskatu ar apkārtējo apgaismojumu, vienlaikus radot mūsdienīgu noskaņu. Balta apgaismojuma josla instrumentu paneļa apakšējā malā rada unikālu noskaņu un izceļ instrumentu paneli. Apgaismojums ietilpst high up! un citu modeļu apdares līmeņa standarta komplektācijā. Apkārtējais apgaismojums rada izsmalcinātu un naksnīgu noskaņu salonā un padara jūsu jauno up! gaišu arī tumsā.

Četru durvju transportlīdzeklis

up1164_tsi_rear

Ērta iekāpšana — ir pieejams arī jaunā up! četru durvju modelis, lai pasažieriem būtu vieglāk iekāpt un izkāpt.
Četras lietas — labas lietas.
Ir pieejams jaunā up! četru durvju modelis.
Vietas pietiks visiem! Ja izvēlēsities četru durvju up!, pat gara auguma pasažieri varēs bez grūtībām apsēsties automašīnas aizmugurē, pateicoties plaši atveramām aizmugurējām durvīm. Nodrošiniet papildu ērtības saviem līdzbraucējiem! Tāpat kā divu durvju versija, arī šis auto ir neliels, tomēr neticami plašs. Aizmugurējie pasažieru sēdekļi ir mazliet augstāki, tāpēc pasažieriem tiek nodrošināta labāka redzamība pāri vadītāja un priekšējā pasažiera pleciem. Arī četru durvju up! virsbūve ir izteiksmīga. Atšķirībā no divu durvju versijas aizmugurējā loga līnija ir taisna, nevis izliekta — tā ir neliela dizaina detaļa, kas atstāj lielu iespaidu.

Mazais 1 x up!

Izvēlieties kādu no pieciem virsbūves krāsas variantiem, diviem jumta krāsas variantiem, astoņiem instrumentu paneļa dizaina variantiem un daudzām citām iespējām. Ir daudz iespēju, ko izmantot, lai radītu savu ideālo up!.

take up!

mmc_take_up

Ja jūs meklējat labu un kompaktu automašīnu, esat to atradis. Modelī take up! ir viss, kas jums nepieciešams. Turklāt par izdevīgu cenu.
Viscaur iespaidīgs. Jaunais take up!

high up!

up1161_1-2-front

Modeļa high up! aprīkojuma pakete ir ideāli piemērota tiem, kuri vēlas papildu ērtības.
Izmantojiet visas high up! aprīkojuma iespējas.
Palutiniet sevi — high up! standarta aprīkojuma plašajā klāstā ir jauns balts fona apgaismojums salonā un individuāls instrumentu panelis, kas ir pieejams trīs dažādās versijās ar dizainu “Pixels” un ir pieskaņots sēdekļu pārvalku un transportlīdzekļa krāsai. Automašīnai ir arī atsevišķi pielāgojama priekšējo sēdekļu apsildes sistēma, sēdekļu pārvalki ar “Beam” auduma dizainu, seši skaļruņi, daudzfunkcionāla stūre ar šķeltas ādas apdari un manuāla gaisa kondicionēšanas sistēma. Jauno high up! virsbūvi raksturo arī 15 collu radiāli lietie diski un miglas lukturi ar līkumu gaismām.

eco up!

mmc_eco-move_up

Ja nevēlaties tērēt daudz naudas degvielai, izmantojiet modeli eco up! — pateicoties dabasgāzes piedziņai un novatoriskajai EcoFuel BlueMotion tehnoloģijai, jūs ietaupīsit daudz līdzekļu.
Radīts, lai ietaupītu — eco up!
Sniedz daudz. Patērē ļoti maz. Rūpes par vidi un degvielas taupīšana ir galvenā prioritāte — automašīnas standarta komplektācijā ir dabasgāzes piedziņa un EcoFuel BlueMotion tehnoloģija, tostarp braukšanas uzsākšanas un apturēšanas sistēma un bremžu enerģijas rekuperācijas sistēma. Modelis nodrošina ļoti zemu CO2 izmešu līmeni un patērē tikai 2,9 kg dabasgāzes uz 100 kilometriem, vienlaikus sniedzot visas ērtības. Modelis eco up! ir aprīkots ar divām gāzes tvertnēm un rezerves 10 litru degvielas tvertni. Instrumentu panelī tiek rādīts atbilstošais degvielas līmenis, darbības režīms un nobraucamais attālums.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

9 887 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.