Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

199 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

21 992 €

Līzinga kalkulators Pieteikties Testa braucienam Jaunā Tiguan Allspace cenu lapa Tiguan cenu lapa Īpašais aksesuāru piedāvājums

Tiguan

Dizaina koncepcija.

m08_d_home_design_lg

Atstāj iespaidu. Arī pēc viena acu uzmetiena.
Jau no pirmā acu uzmetiena jaunais Tiguan pievilcīgi veidotā dizaina dēļ izstaro spēku un diženumu. Augšupvērstā virsbūves priekšpuse, izteiksmīgās riteņu arkas un spilgtie sliekšņu elementi uzsver sporta apvidus auto vīrišķīgo stilu. Atlētiskais izskats līdz ar pievilcīgajiem dizaina elementiem atstāj neizbēgami paliekošu iespaidu.

LED priekšējie un aizmugurējie lukturi.

m08_d_design_led-light_front_lg

Nodrošina vēl labāku redzamību tumsā. Piesaista uzmanību gaismā.
Novatoriskais dizains piešķir jaunajam Tiguan neatkārtojamu izskatu. To uzskatāmi apliecina papildaprīkojumā iekļauto priekšējo lukturu unikālā forma un aizmugurējie lukturi ar LED tehnoloģiju. Pat tad, ja izmantosit tālo gaismu lukturus, izvēles palīgsistēma “Dynamic Light Assist” parūpēsies, lai citus satiksmes dalībniekus apžilbinātu tikai pievilcīgais dizains.

Riteņi.

m10_design_rims_rim_middle_md

Pamanāms dizains, kas iekustina.
Jaunais Tiguan piedāvā plašu un neparastu dizaina elementu klāstu. Piemēram, vieglmetāla diskus, kas ir nevainojamā saskaņā ar Tiguan kopējo dizainu un reizē paspilgtina tā raksturu — vīrišķīgu, sportisku, dinamisku un elegantu.

Telpas koncepts.

m08_d_design_room_concept_lg

Telpa sapņiem. Un īstiem piedzīvojumiem.
Jaunā Tiguan bagāžas ietilpība ir līdz 615 litriem*, un automašīna ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu pēc iespējas lielākas ērtības vadītājam un pasažieriem. Varat nolocīt visus sēdekļus, izņemot vadītāja sēdekli, turklāt asimetriski sadalīto aizmugurējo sēdekli var pārvietot gareniski. Pateicoties nolokāmajām aizmugurējā sēdekļa atzveltnēm, ir jāveic tikai dažas darbības, lai palielinātu bagāžas ietilpību līdz 1655 litriem*.

*Var mainīties atkarībā no aprīkojuma un dzinēja/transmisijas kombinācijas.

Vadītāja ērtībām ideāli pielāgots salons.

Nevainojams. Un pielāgots tieši Jums.
Salona centrālā konsole ir veidota ergonomiski – tā ir vērsta pret vadītāju. Konsoli var izmantot, lai intuitīvi ērti būtu iespējams pārvaldīt Tiguan plašo funkciju klāstu.

Elektriski vadāma stikla jumta lūka un patīkams apgaismojums.

m08_d_design_panoramic_roof_off_lg

Vairāk brīvības. Jebkurā virzienā.
Plašā elektriski vadāmā stikla jumta lūka (pieejama papildaprīkojumā) nodrošina reizē patīkamu apgaismojumu un vajadzības gadījumā – skaidru skatu uz debesīm. Priekšējo stikla elementu var atvērt, pacelt un nolaist, izmantojot elektronisku sistēmu. Ja ar nakts zvaigžņu gaismu vai pilsētas apgaismojumu nepietiek, salonā varat ieslēgt mājīgi neuzbāzīgu apgaismojumu.

Patīkami neuzbāzīgs apgaismojums.

m08_d_design_ambientlight_off_lg

Tik daudz, ko ieraudzīt. Arī nakts laikā.
Patīkams apgaismojums (pieejams pēc pieprasījuma) nodrošina mājīgu atmosfēru brauciena laikā. Salonā iestrādātais LED apgaismojums paspilgtina atsevišķus elementus, piemēram, durvju rokturus, dekoratīvus ielaidumus un durvju sliekšņus, kā arī salona apakšdaļu. Spilgtumu var pielāgot atbilstoši Jūsu vajadzībām, izmantojot centrālo ekrānu.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

21 992 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.