Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

338 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

37 984 €

Līzinga kalkulators Passat Alltrack cenu lapa

Passat Alltrack

xc0133_1_2_rear

Ārējais dizains

Passat Alltrack ar savu spēcīgo piekari un nerūsējošā tērauda krāsas virsbūves apakšdaļas uzliku rada ļoti izteiksmīgu iespaidu. Un ir pārliecinošs ne tikai pilsētas satiksmē, bet arī uz beceļiem.
Izturība, kas pārliecina.
Dodieties izbraucienā pa neierastākiem ceļiem: paaugstinātais klīrenss nodrošina arī to, ka Passat Alltrack spēj pārliecinoši tikt galā pat uz bezceļiem. Tā dotības vizuāli apliecina izteiksmīgie, sportiskie, apvidus automobiļa stilā veidotie bamperi, melnais spoileris un sliekšņu pagarinājumi. Skatoties uz to no priekšpuses, īpaši izceļas standartaprīkojumā iekļautie priekšējie miglas lukturi un ārējo atpakaļskata spoguļu ietvari ar matēta hroma apdari. Automobiļa aizmugurē uzmanību piesaista spīdīga trapeces formas izpūtēja uzgaļa apdare abās pusēs. Alltrack logotipi uz radiatora režģa, spārniem un bagāžas nodalījuma durvīm, kā arī anodētie jumta reliņi liecina, ka liela uzmanība ir pievērsta pat vismazākajām detaļām.

xc0135_ancona

Diski

Passat Alltrack nav iespējams sajaukt ne ar vienu citu. Lielā mērā pateicoties tā ekskluzīvo disku izteiksmīgajam dizainam.
Četri diski. Nebeidzamas iespējas.
Neuztraucieties par to, kāds ceļš jūs sagaida — standartaprīkojumā iekļautie 17 collu vieglmetāla diski Ancona izvedīs jūs cauri pilsētas ielām un grūti izbraucamiem ceļiem ar stilu. Matētās melnās krāsas riteņu arkas aizsargās virsbūvi no atlecošiem akmeņiem. Volkswagen papildaprīkojumā ir pieejami arī 18 collu vieglmetāla diski Kalamata, kā arī iespaidīgi 19 collu vieglmetāla diski Albertville. Visi iepriekš minētie diski ir paredzēti īpaši Passat Alltrack.

xc0134_front_headlights

Priekšējie lukturi

Priekšējie lukturi un priekšējie miglas lukturi nodrošina labu redzamību nakts un miglas laikā. To izteiksmīgais dizains izceļ arī Passat Alltrack izcilo manevrētspēju.
Mirdzošs, izteiksmīgs dizains.
Tie izgaismo nakti. Un dienas laikā pārsteidz ar savu dinamisko dizainu, jo lieliski saplūst ar Passat Alltrack priekšdaļas formām. Standartaprīkojumā iekļautie priekšējie miglas lukturi nodrošina skaidru redzamību sliktos laikapstākļos un izceļ automobiļa sportiskās formas.
Papildaprīkojumā ir pieejami arī priekšējie lukturi ar LED tehnoloģiju: LED priekšējie lukturi ar dienas braukšanas gaismām vai LED priekšējie lukturi ar pagriezienu gaismām un LED dienas braukšanas gaismām. LED priekšējo lukturu priekšrocības ir to zemais elektroenerģijas patēriņš, kā arī ilgais kalpošanas mūžs un dienasgaismai līdzīgā krāsa.

xc0138_interior

Salona dizains

Virsbūves sportiskā daba un izturība ir jūtama arī salonā: Passat Alltrack mūsdienīgo dizainu veido nerūsējošā tērauda, hroma un alumīnija detaļas.
Pirmklasīgs salons.
Augstvērtīgā apdare nodrošina, ka autovadītājs un pasažieri automobilī Passat Alltrack vienmēr jūtas kā mājās. Skatienu īpaši piesaista analogais pulkstenis ar hromēto ietvaru un sudrabkrāsas rādītājiem mērinstrumentu panelī. Arī mērinstrumentu panelim ir hromēts ietvars.
Visi pasažieri var baudīt braucienu ērtos sēdekļos ar Alcantara un 7 Summits auduma apdari. Autovadītājs vada automobili, spiežot pedāļus ar matētu nerūsējošā tērauda apdari. Iekāpjot un izkāpjot, uzmanību piesaista izturīga nerūsējošā tērauda durvju sliekšņu apdare ar Alltrack logpotipu.

xc0074_discover_pro_driving_mode

Braukšanas režīmu izvēle

Jūsu vēlamie iestatījumi: standartaprīkojumā iekļautā braukšanas režīmu izvēles funkcija ļauj padarīt Passat Alltrack par sportisku universāli, ekonomisku kruīza automobili vai spējīgu bezceļnieku.
Izcilas pielāgošanās spējas.
Passat Alltrack papildus trīs braukšanas režīmiem Eco, Normal un Sport piedāvā arī Offroad (bezceļu) režīmu, kas aktivizē bremžu pretbloķēšanas sistēmu uz bezceļiem un pielāgo akseleratora pedāļa darbību. Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā un nobraukšanai no kalna neļauj automobilim ripot atpakaļ un samazina dzinēja ātrumu, braucot lejup no kalna. Bezceļu režīmā tiek izvēlēts arī zemāks pārnesumskaitlis.
Lai arī kuru braukšanas režīmu jūs izvēlētos, tiks nodrošināti atbilstošākie piekares, dzinēja un transmisijas iestatījumi vai pat īpaši ekonomiska braukšana. Par klimata kontroli, priekšējos lukturus un citu autovadītāja palīgsistēmu iestatījumus ir iespējams pielāgot atsevišķi. Izvēloties papildaprīkojumā pieejamo adaptīvo šasijas kontroli DCC, jūs varēsiet baudīt arī hidrauliskās amortizatoru kontroles priekšrocības.

xc0139_area_view

Apkārtnes skata sistēma

Automobiļa apkārtni uzrauga četras kameras. Papildaprīkojumā pieejamā apkārtnes skata sistēma gādā par to, lai jūs spētu saglabāt kontroli pār situāciju arī vietās ar ierobežotu redzamību.
Vispusīga redzamība.
Ir daudz brīžu, kuros papildaprīkojumā pieejamā apkārtnes skata sistēma var izrādīties patiešām lietderīga. Kad vien nepieciešams, četras kameras ap Passat Alltrack pārsūta noderīgus norādījumus uz informācijas un izklaides sistēmas ekrānu. Tās ļauj labi pārskatīt ceļus, kurus no autovadītāja sēdvietas dažkārt ir grūti saredzēt. Piemēram, jūs varat precīzi pievienot piekabi vai apbraukt šķēršļus atpakaļgaitā. Apkārtnes skata sistēma ir īpaši praktiska situācijās, kad manevrēšanai ir maz vietas, jo tā aptver Passat Alltrack no visām pusēm.
Sistēma izveido 3D skatu no augšas, izmantojot visu četru kameru attēlus. Šādā skatā kameras darbības robežās jūs varat redzēt visu, kas notiek ap jūsu Passat Alltrack. Tas viss īpaši noder uz grūti izbraucamiem ceļiem.

xc0147_4motion_badge

4MOTION

Standartaprīkojumā iekļauta inteliģentā visu riteņu piedziņas tehnoloģija: 4MOTION pāris milisekunžu laikā sadala jaudu starp visiem riteņiem atkarībā no nepieciešamības.
Ideāla saķere.
Passat Alltrack standartaprīkojumā ir iekļauta visu riteņu piedziņas sistēma 4MOTION, kas nodrošina izcilu vilkmi pat uz grūti izbraucamiem ceļiem. Šī četru riteņu piedziņas sistēma sadala piedziņas spēku starp priekšējo un aizmugurējo asi, pielāgojot katru riteni attiecīgajiem braukšanas apstākļiem. Tā novērš riteņu bloķēšanos un izslīdēšanu gan uz normāla ceļa, gan uz bezceļiem. Tāpat tiek garantēta izcila stabilitāte uz taisna ceļa. 4MOTION darbojas nepārtraukti, reaģē pāris milisekunžu laikā un uzlabo drošību uz sliktiem ceļiem un sliktos laikapstākļos.

xc0134_suspension

Šasija

Slikti ceļi, grūti izbraucami apvidi vai vienkārši pārāk augstas apmales: spēcīgā piekare tiks galā ar to visu.
Augsta braukšanas pozīcija.
Standartaprīkojumā iekļautā izturīgā piekare izlīdzina grambas uz ceļa. Tā ir paaugstināta par aptuveni 27,5 mm, lai novērstu automobiļa atsišanos pret zemi. Tas nozīmē, ka augstas apmales, dziļas bedres un ceļa virsmas bez seguma vairs nav nekāds šķērslis. Savukārt izturīgas virsbūves apakšdaļas uzlikas priekšā un aizmugurē pasargā automobili no bojājumiem.

cu_55_rear-view

Atpakaļskata kamera

Labākais skats uz aizmuguri: papildaprīkojumā pieejamā atpakaļskata kamera ievērojami atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietā un manevrēšanu.Kā otrs acu pāris aizmugurē.
Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, automātiski tiek aktivizēta papildaprīkojumā pieejamā atpakaļskata kamera. Passat Alltrack aizmugurē uzstādītā kamera pārsūta attēlus uz automobiļa informācijas un izklaides sistēmu. Tajā tiek attēlotas arī līnijas, kas nodrošina papildu orientāciju. Tādējādi atpakaļskata kamera atvieglo manevrēšanu kameras darbības diapazonā, ļaujot vieglāk saskatīt šķēršļus.

xc0137_cockpit

Personalizācija

Saglabā sēdekļa iestatījumus, komforta temperatūru un daudz ko citu: standartaprīkojumā iekļautā personalizācijas funkcija Passat Alltrack.
Pielāgojas ikviena cilvēka vajadzībām.
Ja ar Passat Alltrack regulāri brauc vairāk nekā viens cilvēks, papildu komfortu un ērtības nodrošina standartaprīkojumā iekļautā personalizācijas funkcija. Tā ļauj saglabāt katra vadītāja individuālos braukšanas iestatījumus. Tos iespējams aktivizēt, pierakstoties mērinstrumentu panelī vai izmantojot automobiļa atslēgu ar Key Memory funkciju, kas atpazīst vadītāju automātiski. Pēc tam attiecīgie iestatījumi tiek aktivizēti. Šādā veidā iespējams automātiski kontrolēt gaisa kondicionēšanas sistēmu, sēdekli, spoguļus, gaismas un braukšanas režīmu. Atkal iesēžoties automobilī, visi iestatījumi būs tādi paši kā iepriekš.

xc0068_discover_pro

Informācijas un izklaides sistēmas

Vairāk nekā tikai informācija un izklaide: daudzpusīgās Passat Alltrack informācijas un izklaides sistēmas pielāgojas tieši jūsu vajadzībām.
Neatsverama kompānija.
12,7 cm (5 collu) krāsu skārienekrāns, visaptveroša skaņa no 8 skaļruņiem un viedtālruņa vai MP3 atskaņotāja pievienošanas iespējas: standartaprīkojumā iekļautajā radio sistēmā Composition Media ir viss nepieciešamais, lai nodrošinātu jūsu izklaidi un informētību, lai arī kurp jūs dotos. Tā ne tikai lieliski uztver radiostacijas, bet arī ir aprīkota ar CD atskaņotāju un SD kartes ligzdu.
Discover Media un Discover Pro jūsu izvēlei piedāvā jaunākās paaudzes navigācijas sistēmas. Patiecoties lielajam krāsu skārienekrānam, tās ir lieliski ceļrāži. Tās ir parocīgas, kā arī ietver vairākus savienojumus un Bluetooth saskarni zvanīšanai brīvroku režīmā. Informācijas un izklaides sistēmu Discover Pro pat iespējams kontrolēt ar balss komandām.

Composition Media un Discover Media sistēmas papildaprīkojumā pieejamā CarStick zibatmiņa ļauj automobilī Passat Alltrack izveidot arī Wi-Fi tīklu. Viss, kas nepieciešams, ir atsevišķa SIM karte (nav iekļauta komplektācijā), kas nodrošina piekļuvi, piemēram, Car-Net pakalpojumiem.

xc0138_seats

Sēdekļi

Vairāk nekā tikai skaists dizains: Passat Alltrack sēdekļi nodrošina tādu sēdēšanas pozīciju, kas nekaitē mugurai.
Rūpes par muguru.
Jūsu mugurai nav jācieš pat grūti izbraucamos apstākļos. Alltrack standartaprīkojumā iekļautie sēdekļi nodrošina ergonomisku muguras atbalstu. Sēdekļu sānu daļām ir augstvērtīgā un izturīgā Alcantara apdare, bet sēdekļu vidusdaļas elementi ir veidoti ar 7 Summits auduma apdari. To ekskluzīvo izskatu papildina Alltrack logotips uz galvas balstiem.
Papildaprīkojumā ir pieejama sēdekļu masāžas un klimata kontroles funkcija. Tas ir tā vērts ne tikai garos pārbraucienos. Ja dodat priekšroku ādas apdarei, piedāvājumā ir Vienna vai Nappa ādas apdares komplekts. Visu priekšējo sēdekļu kopīgā iezīme ir kvalitātes zīmogs, ko piešķīrusi neatkarīgā muguras veselības iestāde Aktion Gesunder Rücken (AGR). AGR kvalitātes zīmogs garantē ērtu sēdēšanas pozīciju un veselīgu muguru.

xc0129_head-up-display

Vējstikla displejs

Papildaprīkojumā pieejamais vējstikla displejs visu svarīgāko braukšanas informāciju attēlo autovadītāja acu priekšā – tieši uz vējstikla.
Viss tieši acu priekšā.
Passat Alltrack ir pirmais Volkswagen automobilis, kura papildaprīkojumā ir pieejams vējstikla displejs. Svarīgākā informācija tiek projicēta uz caurspīdīga polikarbonāta paneļa tieši vējstiklā. Autovadītāja acu priekšā tiek attēlots braukšanas ātrums, ceļa zīmes, palīgsistēmu darbība, kā arī brīdinājumi un navigācijas informācija. Tas nozīmē, ka autovadītājs var apskatīt visu nepieciešamo informāciju, nenovēršot uzmanību no ceļa. Vējstikla displeju iespējams arī pazemināt priekšējā paneļa līmenī, to aizverot ar vāku.

pa3682_tdi_engine

Dzinēji

Passat Allrack jaudu nodrošina ekonomiski TSI un TDI dzinēji ar augstu griezes momentu. To vidū ir arī visu laiku jaudīgākais četru cilindru dīzeļdzinējs, ko jebkad radījis Volkswagen.
Jaudīga piedziņa.
Passat Alltrack standartaprīkojumā iekļauto visu riteņu piedziņu nodrošina progresīvi un ekonomiski dzinēji. Lai arī klāstā labākais dzinējs ar 176 kW (240 ZS) jaudu un dubulto turbokompresoru izceļas ar iespaidīgu vilcējspēku un 500 Nm griezes momentu, tā degvielas patēriņš ir vien nedaudz vairāk par 5 litriem dīzeļdegvielas uz 100 kilometriem. Tā SCR (selektīvās katalītiskās redukcijas) katalizators arī nodrošina maksimāli zemu CO2 izmešu daudzumu. Modelim Passat Alltrack kopumā ir pieejami pieci dzinēji ar turbokompresoru un tiešās iesmidzināšanas sistēmu. Visi dzinēji, protams, atbilst Euro 6 izmešu standartam.
*Degvielas patēriņš pilsētā 6,6 l/100 km / ārpus pilsētas 4,8-4,9 l/100 km / kombinētajā ciklā 5,5 l/100 km; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā: 144–145 g/km; efektivitātes klase: B.

xc0074_discover_pro_driving_mode-1

Adaptīvā šasijas kontrole DCC

Passat Alltrack ar adaptīvo šasijas kontroli DCC pielāgojas jūsu braukšanas stilam: sporta, komforta vai normālajā režīmā.
Tik vien kā jāizvēlas īstie iestatījumi.
Passat Alltrack ar 162 kW TSI*vai 176 kW TDI** dzinēju ir aprīkots arī ar adaptīvo šasijas kontroli DCC. Izvēloties citus dzinējus, šī funkcija ir pieejama papildaprīkojumā. Tā uzlabo braukšanas īpašības, pielāgojot šasijas amortizāciju, un ļauj izvēlēties sporta, komforta vai normālo braukšanas režīmu ar vienu pogas spiedienu. DCC reaģē uz nepārtraukti mainīgajiem braukšanas apstākļiem un ņem vērā bremžu, stūres un akseleratora pedāļa darbību. Izbaudiet pilnīgi jaunu braukšanas sensāciju: pat stūres sistēma reaģēs uz jūsu izvēlētajiem iestatījumiem.
Degvielas patēriņa rādītāji

gv2011_differential_lock_xds

XDS+

Elektroniskais diferenciāļa bloķētājs XDS+ nodrošina sportisku braukšanu līkumos un uzlabo drošību.
Izcila manevrētspēja.
Elektroniskais diferenciāļa bloķētājs XDS+ uzlabo braukšanas kvalitāti uz līkumotiem ceļiem. Spiediena palielināšana līkuma pusē esošajā priekšējā ritenī novērš tā izslīdēšanu. Precīzāku stūrēšanu nodrošina arī labāka vilkme. Tas viss kopā gādā par izcilu kontroli un manevrētspēju. Elektroniskais diferenciāļa bloķētājs XDS+ ir iekļauts standarta komplektācijā ar 162 kW* un 176 kW* dzinējiem. Ar citiem dzinējiem tas ir pieejams papildaprīkojumā.
Degvielas patēriņa rādītāji

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

37 984 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.