Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

191 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

21 880 €

Līzinga kalkulators Beetle cenu lapa

Beetle

Neatkarīgs un pašapzinīgs.

Dažus auto uzreiz var atpazīt pēc to neatkarīgā rakstura. Tāds ir arī jaunais Beetle.

Raksturs

be1704_charakter

Neatkarīgi no tā, vai jaunais Beetle stāv uz vietas vai atrodas kustībā, tas noteikti piesaistīs skatienu ar lielisko izskatu un košajām krāsām.
Attīstība līdzi laikam.
Lai kur jaunais Beetle dodas, to pavada apbrīnas pilni skatieni. Vispirms uzmanību piesaista priekšējie un aizmugurējie buferi. Apvienotais automašīnas novietošanas, bremžu, pagrieziena signāls un aptumšotais aizmugurējais lukturis ir unikāls elements automašīnas aizmugurē, tāpat arī papildaprīkojumā pieejamais aizmugurējais spoileris. Jaunais Beetle R-Line ir aprīkots arī ar aizmugurējo difuzoru, kas uzlabo automašīnas aerodinamiku. Visbeidzot — izmantojiet plašu krāsu izvēles iespēju klāstu, tostarp Bottle Green Metallic un White Silver Metallic, lai nodrošinātu dinamisku izskatu jebkurā situācijā.

Lukturi

be1704_xenon-lights

Jaunais Beetle ir aprīkots ar halogēniem priekšējiem lukturiem vai pēc izvēles iegādājamiem ksenona priekšējiem lukturiem ar LED dienas braukšanas gaismām, kas nodrošina vislabāko ceļa un apkārtnes apgaismojumu.
Jaudīgi lukturi.
Lukturi ar apaļām lampām ir veidoti pēc Beetle dizaina tradīcijām un izmantojot sarežģītu tehnoloģiju — halogēno lukturu gaismā ceļš un apkārtne ir labi pārskatāma.
Pēc izvēles varat iegādāties dubultās ksenona priekšējās lampas ar LED dienas braukšanas gaismām un numurzīmi ar LED apgaismojumu, tāpēc var gan labi redzēt ceļu, gan arī pašam auto būt labi pamanāmam. Ja jābrauc apgrūtinātas redzamības apstākļos naktī, jums noderēs dienas gaismai pietuvinātais apgaismojuma spektrs un uzlabotais apgaismojums automašīnas sānos, ko nodrošina plašais dubulto ksenona priekšējo lampu apgaismojums. LED dienas braukšanas gaismas un LED numurzīme uzlabo transportlīdzekļa redzamību, turklāt C formas LED lampu izkārtojums priekšējo lukturu korpusā labi izceļas.

Riteņi

be1704_wheels

Jaunā Beetle plašais riteņu piedāvājums neatstāj vienaldzīgu.
Riteņi visām gaumēm.

Paceļams un bīdāms panorāmas jumts

be0955_beetle_electric_panoramic_sunroof

Pēc izvēles iegādājamais paceļamais un bīdāmais panorāmas jumts nodrošina papildu gaismu un ventilāciju jaunā Beetle salonā.
Atveriet jumtu uz debesīm!
Pēc izvēles iegādājamais jaunā Beetle paceļamais un bīdāmais panorāmas jumts nosedz visu automašīnas priekšējo daļu un eleganti ietilpst jumtā. Aptumšotais un izolētais panorāmas jumts atstaro 99% ultravioleto staru radiācijas un 92% siltuma, tādējādi palīdz novērst ar atspīdumu un pārkaršanu saistītas problēmas. Pieskarieties pogai, lai paceltu vai daļēji vai pilnībā atvērtu stikla daļu, izmantojot elektrisko pacelšanas un bīdīšanas funkciju. Tā jūs vienmēr varēsit izvēlēties ieelpot svaigu gaisu vai paslēpties no lietus.

Padariet to par savējo.

Klasisks un vienlaikus pavisam citāds: jaunā Beetle interjeru var piemērot īpašnieka vēlmēm.

Komforts

be1709_comfort

Jaunā Beetle standartaprīkojuma un papildaprīkojuma iespējas sniedz milzum daudz ērtību.
Patīkams ceļabiedrs.

Dizains

be1709_cockpit

Jaunā Beetle salons un interjers izceļas ar mūsdienīgu digitālo ekrānu un plašu krāsu gammu.
Krāsains un pielāgojams.

Sēdekļi

bc0749_seats

Vai jums ir ērti sēdēt? Jaunajā Beetle tā noteikti būs — sēdekļi ir praktiski un ērti, turklāt tie arī izskatās labi.
Eleganti sēdekļi.
Jaunajā Beetle jums vienmēr būs ērti, jo standarta komplektācijā ietilpst ērti sēdekļi ar regulējamu augstumu. Modeli R-Line varat aprīkot ar sporta sēdekļiem, padarot automašīnas stilu sportiskāku un nodrošinot uzlabotu balstu priekšējos sēdekļos. Jaunā Beetle sēdekļu auduma pārsegs ir īpašs, jo katrai aprīkojuma paketei ir piešķirts savs dizains — Pepita jaunajā Beetle Design un Check jaunajā Beetle R-Line. Atkarībā no aprīkojuma varianta varat izvēlēties arī auduma krāsu vai izsmalcinātas Vīnes ādas variantu.

Drošība

be1776_airbag

Automašīnas drošībai ir liela nozīme! Jaunajā Beetle ir iebūvētas gudras sistēmas, kas palīdz aizsargāt gan pasažierus, gan pašu transportlīdzekli.
Jūs vienmēr būsit drošībā.

Palīgs automašīnā.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties novietot automašīnu, braukt ar noteiktu ātrumu vai mainīt braukšanas joslas, jaunais Beetle jums palīdzēs.

Kruīza kontroles sistēma

mmc_beetle_cruise_control

Maza svira un plašas ērtības — izmantojiet papildus iegādājamo kruīza kontroles sistēmu, lai brauktu vajadzīgajā ātrumā.
Braukt noteiktā ātrumā ir vienkārši.
Kruīza kontroles sistēma padara braukšanu vienkāršāku, it sevišķi garākos braucienos ar nemainīgiem satiksmes apstākļiem — sistēma nodrošina transportlīdzekļa braukšanu iestatītā ātrumā (atkarībā no slīpuma augšup vai lejup). Izmantojot šo sistēmu, jūs varēsit ne tikai retāk spiest gāzes pedāli, bet arī vieglāk ievērot atļauto braukšanas ātrumu. Jums ir tikai jāiestata un jānoregulē ātrums atbilstoši ceļa zīmēm, un jūs nekad nebrauksit par ātru vai lēnu. Sistēma izslēdzas, nospiežot bremžu vai sajūga pedāli.

Aklās zonas pārraudzīšanas sistēma

be1777_blind-spot

Pagriešanās, braukšanas joslu maiņa vai automašīnas novietošana. Izmantojot papildus iegādājamo jaunā Beetle aklās zonas pārraudzīšanas sistēmu, varēsit samazināt ar aklo zonu saistīto drošības risku.
Rūpīgs palīgs.

Atpakaļskata kameras sistēma

be1624_rear-view

Jums vairs nebūs jātur acis pakausī, braucot atpakaļgaitā. Papildus iegādājamā atpakaļskata kameras sistēma, kas ir pieejama jaunajā Beetle, ekrānā ļauj skatīt aizmugurē notiekošo.
Atpakaļskats.
Jauno Beetle būs vienkārši novietot, ja izmantosit papildaprīkojuma atpakaļskata kameras sistēmu. Kamera atrodas drošā vietā zem grozāmās Volkswagen zīmes uz bagāžas nodalījuma vāka. Kad braucat atpakaļgaitā, kamera tiek aktivizēta un nostājas vajadzīgajā pozīcijā. Pēc tam kameras attēls (tehnisku iemeslu dēļ tā kvalitāte ir ierobežota) tiek parādīts “Composition Media” radiosistēmas ekrānā vai “Discover Media” navigācijas sistēmas ekrānā. Tiek rādīti arī nemainīgi papildu norādījumi, kas ir ļoti noderīgi, aptuveni nosakot izmērus un vietu.

Novietošanas attāluma brīdinājuma sistēma

be1532_parkpilot

Diemžēl parasti vieta, kurā jānovieto automašīna stāvēšanai, nav liela. Izmantojot papildus iegādājamo novietošanas attāluma brīdinājuma sistēmu, novietot savu jauno Beetle būs daudz vieglāk.
Komandieris automašīnā.
Vai automašīna ir jānovieto šaurā vietā, bet jūs vēl neesat pieradis pie jaunā Beetle izmēriem? Izmantojot papildaprīkojuma novietošanas attāluma brīdinājuma sistēmu, automašīnas novietošana nesagādās grūtības. Priekšējā un aizmugurējā buferī ir iebūvēti sensori, ko sistēma izmanto, lai savu iespēju robežās brīdinātu jūs par šķēršļiem, lietojot skaņas un reizēm arī vizuālus signālus — atkarībā no informācijas un izklaides sistēmas. Jo vairāk pietuvosities šķērslim, jo biežāk atskanēs skaņas signāls. Kad automašīna atradīsies tuvāk nekā 30 cm attālumā no šķēršļa, sāks skanēt pastāvīgs skaņas signāls. Ja protat novietot savu jauno Beetle bez palīdzības, varat vienkārši izslēgt novietošanas attāluma brīdinājuma sistēmas skaņu.

Vienmēr uz īstā viļņa.

Jautra un ērta braukšana — jaunā Beetle informācijas un izklaides sistēma nodrošina visu nepieciešamo, lai varētu klausīties mūziku un saņemt skaidras navigācijas norādes.

Radiosistēma

be1653_composition-colour

Klausieties savu iemīļoto mūziku katrā braucienā ar jauno Beetle — radiosistēmā ietilpst kompaktdisku atskaņotājs, kas var atskaņot MP3 formāta failus, SD kartes slots un skārienekrāns.
Klausieties savu iemīļoto mūziku katrā braucienā ar jauno Beetle Cabriolet — radiosistēmā ietilpst kompaktdisku atskaņotājs, kas var atskaņot MP3 formāta failus, SD kartes slots un skārienekrāns.
MP3/CD diskdzinis, SD kartes slots, AUX-IN datu nesēju ligzda, Diversity loga antena un astoņi skaļruņi — “Composition Colour” radiosistēma rūpējas, lai jaunajā Beetle mūzika tiktu atskaņota kvalitatīvi.
“Composition Media” radiosistēma ir pieejama kā papildaprīkojuma funkcija. 16,5 cm krāsu skārienekrānu ir viegli lietot, savukārt USB saskarni varat izmantot, lai skaļruņos atskaņotu savu mūziku no citiem ārējiem avotiem. Integrētā iespēja pievienot mobilo tālruni, izmantojot Bluetooth savienojumu, nodrošina arī iespēju pārraidīt zvanus uz skaļruņiem un viegli veikt zvanus braukšanas laikā.

Navigācijas sistēma

be1514_navi

Jaunā Beetle papildaprīkojuma “Discover Media” navigācijas sistēmu varat izmantot, lai bez grūtībām nokļūtu galamērķī gan pa taisnāko ceļu, gan pa plānotu apkārtceļu.
Multivide ceļā.
Izmantojot papildaprīkojuma “Discover Media” navigācijas sistēmu, jūs vienmēr skaidri zināsit, uz kurieni doties savā jaunajā Beetle , — vienkārši ievadiet adresi vai apskates objekta nosaukumu 16,5 cm skārienjutīgajā ekrānā un dodieties ceļā! Dažādajos karšu ekrānos tiek skaidri parādīta jūsu atrašanās vieta un maršruts, kā arī lēna satiksme vai gaidāmi satiksmes sastrēgumi, turklāt sistēma piedāvā arī maršrutu variantus. Lai braucieni būtu izklaidējoši, sistēmā ir arī radio ar kompaktdisku diskdzini, kas astoņos skaļruņos atskaņo jūsu izvēlētos mūzikas failus MP3 un WMA formātā. Ir pieejamas arī dažādas citas savienojuma iespējas, piemēram, USB ports, divi SD karšu sloti un Bluetooth savienojums.

Fender® skaņas sistēma

be0897_beetle_lautsprecher_fender

Lieliska skaņa — ja aprīkosit savu jauno Beetle ar Fender® skaņas sistēmu, jūsu automašīna ne tikai piesaistīs skatienu, bet arī nodrošinās lielisku skaņas kvalitāti.
Skaņas simbioze.
Jaunajā Beetle hroma apdare ap skaļruņa režģi kopā ar spilgtiem Fender® logotipiem uz spoguļu trijstūriem un zemfrekvences skaļruņa padara mūzikas klausīšanos par patiesu baudījumu. Fender® sistēmas pamatā ir 10 kanālu pastiprinātājs ar A/B klases izvades fāzēm un 400 vatu izvades jaudu. Bagātīgā skaņa tiek atskaņota četros diskanta skaļruņos ar kvalitatīva auduma kupoliem, četros basa skaļruņos, no kuriem divi ir aprīkoti ar dubulto balss spoli un viens ir aprīkots ar vienu balss spoli, kā arī ar dubulto balss spoli aprīkotā zemfrekvences skaļrunī, kas tiek izmantots kā slēgts basa skaļrunis bagāžas nodalījumā. Jūs varat pat iestatīt mūzikai atbilstošu apgaismojumu, izmantojot aptumšota fona apgaismojuma funkciju baltā, zilā vai sarkanā krāsā.

Car-Net “App Connect”

app-connect_1055x500

Pakalpojumā “App Connect” ir trīs novatoriskas tehnoloģiskas funkcijas, ko varat izmantot, lai viedtālruņa lietotnes skatītu informācijas un izklaides sistēmas skārienekrānā — MirrorLink™, Android Auto™ no Google un Apple CarPlay™.
Visaptveroši savienojumi.

Beetle R-Line papildaprīkojums.

Izteikti sportisks: jaunā Beetle R-Line aprīkojuma dizains ir dinamisks.

Pakete “R-Line”

bcr0772_additional-instrument

Padariet sava jaunā Beetle salonu sportiskāku, izmantojot papildaprīkojuma salona paketi “R-Line”
“R” jeb “Re, cik sportisks”!

 

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

21 880 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.