Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

160 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

16 526 €

Līzinga kalkulators Pieteikties Testa braucienam Jaunā Golf cenu lapa Golf R-Line cenu lapa Golf GTI cenu lapa Golf R cenu lapa

Jaunais Golf

Virsbūve

Golf no pirmā acu uzmetiena – izceļas ar pārliecinošu un satriecošu tēlu kā jau visas Golf paaudzes, pateicoties jaunajam bamperu un priekšējo lukturu dizainam, dinamiskajam radiatora režģim, kā arī aizmugurējam izkliedētājam un izteiksmīgiem aizmugurējiem LED lukturiem.

Dinamikas un elegances apvienojums.

Jaunais Golf patīkami pārsteidz arī ar formālākiem aspektiem, piemēram, atlētisko radiatora režģi ar Volkswagen emblēmu, kas nosedz priekšējo sensoru, kurš paredzēts dažādu papildaprīkojumā pieejamo palīgsistēmu izmantošanai. Comfortline un Highline versijās radiatora režģi izrotā hromētas līnijas. Šaurie priekšējie lukturi, kas augsti izvirzīti uz spārna, un bamperi, kas apakšdaļā ir plakanāki, automobilim piešķir īpaši pieguļošu un dinamisku izskatu. Apvienojumā ar proporcionāli pielāgoto riteņu garenbāzi un īsām pārkarēm automobiļa aizraujošais siluets, ko vēl vairāk izceļ izteiksmīgi C balsti, izstaro kvēli, kas ir Golf vārda vērta. Automobiļa aizmuguri īpašu padara izteiksmīgas un elegantas līnijas, aizmugurējais izkliedētājs un pašpārliecinātību izstarojoši aizmugurējie LED lukturi.

Virsbūve

Komforta, ietilpības, kvalitātes un jaunu tehnoloģiju apvienojums. Visas šīs iezīmes raksturo Golf salonu, kas veidots ar vienu mērķi: katru jūsu izbraucienu padarīt pēc iespējas relaksējošāku.

Vairāk telpas lielākam komfortam.

Jaunā Golf salons ir tik aicinošs, ka vēlēsities nekavējoties tajā iesēsties un izkāpt tikai tad, kad nekas cits vairs neatliks. Šāds rezultāts panākts, galvenokārt pateicoties pareizi izvēlētām salona proporcijām, kas nodrošina pietiekami daudz vietas gan priekšā, gan aizmugurē sēdošo kājām. Automobiļa salonam arī raksturīgs kvalitatīvu materiālu izmantojums un plašs viedo risinājumu klāsts, kas gan labi izskatās, gan liek labi justies. Kā dažus no risinājumiem var minēt ergonomiskos sēdekļus, ietilpīgu bagāžas nodalījumu un viduskonsoli, kas mazliet savērsta uz autovadītāja pusi un ir īpaši viegli lietojama, pateicoties ergonomiskam dizainam un izgaismotiem slēdžiem.

Virsbūve

Jaunā Golf gaismu dizainā redzams viss, un jūs varat izvēlēties kādu no vairākām pievilcīgām versijām. Lai kuru arī izvēlētos, gaismas jums noteikti ļaus redzēt pavisam skaidri.

Viss top skaidrs no pirmā acu uzmetiena.

Standartaprīkojumā ietvertie halogēna priekšējie lukturi ar LED dienas braukšanas gaismām garantē pārredzamību pat sliktas redzamības apstākļos. Priekšējo lukturu tāluma regulēšanas funkcija, kas arī iekļauta standartaprīkojumā, ļauj pielāgot gaismas attālumu atbilstoši atšķirīgam ceļu noslogojumam.

Papildaprīkojumā pieejamie LED priekšējie lukturi nevainojami iekļaujas jaunā Golf dizainā. Tie ir energoefektīvi un to spektrs, kas pietuvināts dienasgaismai, mazāk nogurdinās jūsu acis. Ja vēlaties, varat uzstādīt arī papildaprīkojumā pieejamos LED miglas lukturus. Tie atbilstoši izgaismos ceļu un citus ceļu satiksmes dalībniekus pat īpaši sarežģītos apstākļos.

Papildaprīkojumā pieejamās integrētās līkumu gaismas ļauj laicīgi ieraudzīt šķēršļus arī uz līkumotiem ceļiem. Papildaprīkojumā pieejamā priekšējo lukturu mazgāšanas sistēma (ar mazgāšanas šķidruma līmeņa brīdinājuma lampiņu) arī uzlabo redzamību. Kā viens no svarīgākajiem gaismas dizaina elementiem ir papildaprīkojumā pieejamais aizmugurējo lukturu komplekts, kas ietver arī dinamiskos pagrieziena rādītājus: gaismu josla, kas norāda jūsu griešanās virzienu.

Virsbūve

Viedokļi dalās par to, kura Golf automobilim ir labākā riepu un disku kombinācija. Vieglmetāla diski viennozīmīgi izceļ Golf sportiskumu.

Izvēlieties sev tīkamāko: Golf disku klāsts.

Izvēle ir jūsu rokās: lai kurus no papildaprīkojumā pieejamajiem vieglmetāla diskiem arī izvēlētos, tie noteikti izcels Golf sportisko raksturu. Izvēlieties sev tīkamo (15-18 collas), kā arī kādu no dinamiskajiem dizaina variantiem. Arī riteņu loku virsmas rakstu un krāsu klāsts noteikti neliks vilties. Neskatoties uz to, vai izvēlaties matētus, anodētus vai spīdīgus vieglmetāla diskus, rezultātā Golf kļūs vēl dinamiskāks un iemantos vēl satriecošāku dizainu.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

16 526 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.