Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

155 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

17 748 €

Līzinga kalkulators Pieteikties Testa braucienam Jaunā Golf Variant cenu lapa

Jaunais Golf Variant

Gatavs uzsākt braucienu ar stilu.

Jaunais Golf Variant ir sportisks, elegants un dinamisks no visiem skatupunktiem. Sākot no izsmalcinātās priekšējās daļas līdz iespaidīgajai aizmugurei – šis ir patiešām pievilcīgs automobilis.

Eksterjers

Viens skatiens uz jaunā Golf Variant dinamisko, eleganto dizainu un daudzajām augstas kvalitātes detaļām, un jūs uzreiz sapratīsiet, ka tas ir kas vairāk kā tikai praktisks ikdienas automobilis. Tas veidots, domājot par stilu, ko atspoguļo tā pašpārliecinošais izskats.

Šis automobilis jūs sajūsminās. It īpaši, kad to demonstrēsiet citiem.

Kad skatāties uz jauno Golf Variant, jūsu uzmanību uzreiz piesaista LED dienas braukšanas gaismas un pagriezienu rādītāji, kas ir iebūvēti halogēna priekšējos lukturos, tāpat arī bamperis, kura krāsa atbilst automobiļa virsbūves krāsai. Citas spilgtākās iezīmes ir radiatora reste un gaisa atveru reste, kas abas ir klasiski melnā krāsā.

Arī aizmugurējā daļa ir vienlīdz iespaidīga: sākot no bagāžas nodalījuma durvīm ar iebūvēto spoileri un divdaļīgo bampera pārsegu ar dalītajiem LED aizmugurējiem lukturiem līdz iebūvētajiem atstarotājiem un graudainajam, melnajam izkliedētājam. Moderno dizainu papildina iespaidīgi jumta reliņi. Tos var izmantot lielāku priekšmetu pārvadāšanai, un modeļos Trendline un Comfortline tie standarta komplektācijā ir melnā krāsā. Highline versijā tie ir spīdīgā sudrabkrāsā, kas pieejama arī Comfortline modeļu papildaprīkojumā.

Interjers

Plašumu papildina komforts, kvalitāte un jaunas tehnoloģijas. Tas viss jūs sagaida jaunā Golf Variant automobilī – un tas viss ar vienu mērķi: padarīt katru braucienu tik relaksējošu, cik vien iespējams.

Vairāk vietas komfortam.

Jaunā Golf Variant salons uzreiz aicina apsēsties un necelties, līdz tas absolūti nav nepieciešams. Tas galvenokārt ir, pateicoties plašajai telpai, kas gan priekšējam, gan aizmugurējiem pasažieriem piedāvā daudz vietas kājām. Automobiļa interjers izceļas arī ar augstas kvalitātes materiāliem un daudziem inteliģenti veidotiem risinājumiem, kas pārsteidz gan izskata, gan sajūtu ziņā. To skaitā ietilpst, piemēram, ergonomiski sēdekļi, plašs bagāžas nodalījums un viduskonsole, kas ir nedaudz slīpa uz autovadītāja pusi, un, pateicoties īpaši ergonomiskajam dizainam, ir ļoti praktiska, kā arī baltā krāsā izgaismoti slēdži.

Gaismas

Saskatiet savu galamērķi skaidri – Golf Variant piedāvā modernu priekšējo lukturu tehnoloģiju un neskaitāmas citas aprīkojuma iezīmes.

LED tehnoloģijas piešķir jūsu Golf Variant pat vēl vairāk harismas.

Golf Variant papildaprīkojumā ir pieejami LED priekšējie lukturi, LED dienas braukšanas gaismas un LED miglas lukturi, lai jūs varētu baudīt acīmredzamas priekšrocības. Šie lukturi ir ne tikai ekonomiskāki nekā tradicionālās halogēna spuldzītes, bet izceļas arī ar lielo gaismas apjomu, ilgu kalpošanas mūžu un gaismas spektru, kas ir līdzīgs dienas gaismai.

LED priekšējie lukturi ar tuvajām un tālajām gaismām, LED dienas braukšanas gaismas un līkumu gaismas Highline aprīkojuma versijā ir iekļautas standarta aprīkojumā. Automātiskā priekšējo lukturu diapazona kontrole, kas Golf Variant Highline versijā arī ir iekļauta standarta komplektācijā, pielāgo apgaismojumu atbilstoši gaismas un laika apstākļiem. Priekšējo lukturu apmazgātāji ar ūdens līmeņa indikatoru garantē arī, ka lukturi vienmēr spīdēs spoži.

Diski

Tas, kura disku un riepu kombinācija ir piemērotākā jūsu Golf Variant, ir gaumes jautājums. Vieglmetāla diski neapšaubāmi izceļ Golf Variant sportisko dabu.

Izskatās labi jums par prieku: Golf Variant disku klāsts.

Tas ir jūsu ziņā: lai arī kurus no papildaprīkojumā pieejamajiem diskiem jūs izvēlētos, tie neapšaubāmi izcels jūsu Golf Variant sportiskumu. Izvēlieties no dažādiem izmēriem, sākot no 15 līdz 18 collām, kā arī dažādajiem dinamiskajiem dizainiem. Jūs varat izvēlēties arī disku uzliku virsmas apdari un krāsu. Neatkarīgi no tā, vai jums labāk patīk matēti, anodizēti vai spīdīgi vieglmetāla diski, tie piešķirs jūsu Golf Variant vēl iespaidīgāku izskatu.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

17 748 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.