Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

163 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

18 709 €

Līzinga kalkulators Cenu lapa

Golf Sportsvan

Harizmātisks sportiskums.

Vēl izcilāka stāja un jauda — Golf Sportsvan ir izcils Golf modeļu klāsta jaunā dizaina paraugs.

Priekšpuses dizains

gs0001_front

Harizma, kas jūtama ikkatrā līnijā — Golf Sportsvan izteiksmīgās priekšpuses spēcīgo stāju un dizainu veido tādi elementi kā radiatora režģis, priekšējie lukturi un bamperis.
Iespaidīgs skats visiem pretimbraucošajiem.
Garā dzinēja pārsega elegantais dizains rada pārliecinošu efektu. Dinamisko iespaidu vairo automobiļa spārnu sportiskie izliekumi. Viena no iezīmēm, kas izceļ Golf Sportsvan citu automobiļu vidū, ir radiatora režģa apdares līnijas. Tāpat ir uzlaboti un palielināti arī priekšējie lukturi. Automobiļa dizainu izceļ arī tādi elementi kā spārniņi – mazi statņi bampera apakšējā daļā, kas izskatās pēc nelieliem spārniem un ieskauj centrālās gaisa atveres un miglas lukturus.

Sānu dizains

gs0003_side

Skatoties no sāniem, transportlīdzekļa siluets ar tā pagarinātajām un plūstošajām formām, lielajām durvīm un dinamisko sānu līniju atgādina sportisku minivenu.
Daudz vietas dinamikai.
Salīdzinājumā ar Golf šī modeļa riteņu garenbāze ir par 4,6 centimetriem garāka. Kopumā Golf Sportsvan ir par 8,3 centimetriem garāks un par 12,8 centimetriem augstāks. Virsbūves priekšējā pārkare ir saīsināta, tādējādi radot dinamiskāku iespaidu.
Līnija zem sānu logiem durvju rokturu augstumā vizuāli pagarina virsbūvi vēl vairāk. Durvju rokturu dizains ir saskaņots ar sānu līnijas dizainu tik precīzi, ka, skatoties no attāluma, šķiet, ka tie saplūst ar virsbūvi. Tā kā ārējie atpakaļskata spoguļi ir piestiprināti Golf Sportsvan plecu līnijai, blakus A balsta pamatnei ir vieta papildu sānu logam. Tādējādi, paplašinot automobiļa stikloto daļu, ir uzlabota arī redzamība. Hromētā josla ap piecdaļīgajiem sānu logiem Highline versijā apvieno kvalitāti un eleganci.

Aizmugures dizains

mmc_79_side-rear-windows

Lielie logi automobiļa aizmugurē izceļ Golf Sportsvan elegantās līnijas un nodrošina lielisku pārredzamību.
Plati pleci un liels logs.
Sportiskie automobiļa pleci, ko papildina spīdīgais profils, nevainojami saplūst ar automobīļa aizmugurējo daļu. Sānu līnija pāriet divdaļīgos aizmugurējo lukturu ietvaros, kas veido aerodinamiskas kontūras. Jumta spoilera sānos ir novietoti vēja novirzītāji, veidojot ideālas aizmugurējā loga proporcijas. Palielinātais logs uzlabo redzamību.

Priekšējie lukturi

mmc_95_xenon

Drošāks un efektīvāks — Golf Sportsvan papildaprīkojumā ir pieejamas dažādas ksenona priekšējo lukturu kombinācijas.
Redziet to, ko citi neredz.
Ksenona priekšējie lukturi atšķirībā no parastajām halogēna spuldzēm piedāvā ievērojamas priekšrocības. Tie ļauj samazināt sasprindzinājumu, vadot automobīli tumšajā diennakts laikā, radot dienas gaismai līdzīgas gaismas staru plūsmu. Drošību uzlabo arī pagarinātie stari un lieliskais ceļmalu apgaismojums. Citas to priekšrocības ir zemais elektroenerģijas patēriņš un ilgais kalpošanas laiks.
Golf Sportsvan papildaprīkojumā ir pieejami biksenona lukturi ar tuvajām gaismām un tālās gaismas ar halogēna dienas braukšanas gaismām un statiskām līkumu gaismām. Šajā komplektā ietilpst arī dinamiskā priekšējo lukturu gaismas staru attāluma kontrole, kas pielāgo ceļa apgaismojumu atbilstoši ārējam apgaismojumam un laika apstākļiem. Komplektā ietilpst arī priekšējo lukturu tīrītāju sistēma ar mazgāšanas šķidruma līmeņa brīdinājuma indikatoru.

Vēl sportiskāku izskatu un papildu drošību uz ceļa nodrošina biksenona priekšējie lukturi papildaprīkojumā ar LED dienas braukšanas gaismām un dinamisko līkumu gaismu funkciju. Tā pagriež priekšējo lukturu gaismas starus līkuma virzienā, ļaujot jums laikus pamanīt priekšā esošos šķēršļus.

Izvēloties papildaprīkojumā pieejamo dinamisko apgaismojuma palīgsistēmu, tālās gaismas iespējams atstāt ieslēgtas visu laiku. Šī sistēma uztver pretimbraucošas automašīnas un automātiski regulē tālās gaismas, lai neietekmētu pretī braucošo autovadītāju redzamību.

Diski

mmc_rim_dijon_1055x500

No spēcīga dizaina līdz pilnīgam sportiskumam — plašā Golf Sportsvan disku izvēle ļauj piešķirt tam vēl vairāk individualitātes.
Dinamika līdz sīkākajai detaļai.
Tas, kā jūs izceļat sava Golf Sportsvan sportisko dizainu, ir tikai Jūsu ziņā. Jūs varat izvēlēties, piemēram, 17 collu „Dijon”, „Geneva” vai „Madrid” vieglmetāla diskus. Tie pieejami kombinācijā ar 225/45 riepām un nodrošina papildu pretaizdzīšanas aizsardzību. Savukārt Volkswagen R GmbH veiktspējas un dizaina speciālisti ir radījuši dažādus citus papildaprīkojumā pieejamus divu toņu vieglmetāla diskus ar spīdīgu apdari: „Singapore”, „Marseille” un „Serron”. Pirmie arī ir 17 collas lieli, bet abu pēdējo disku diametrs ir 18 collas. Tāds pats izmērs ir arī papildaprīkojumā piedāvātajiem „Durban” diskiem ar spīdīgo Sterling Silver apdari. Tie ir paredzēti zemajām 225/40 riepām un ir patiess sportiskuma iemiesojums.

Pārdomāta salona dizaina koncepcija.

Izbaudiet pilnīgu daudzpusību — pateicoties plašajām salona mantu glabāšanas iespējām, mantu novietnēm un daudzveidīgiem risinājumiem, šeit ir vieta praktiski jebkam.

Aizmugurējais sēdeklis

30_durchlademoeglichkeit

Lieliski pārdomātas sēdvietu un bagāžas nodalījuma koncepcijas rezultāts ir tāds, ka aizmugurējo sēdekli iespējams pavisam vienkārši pielāgot jūsu vajadzībām.
Tik daudz vietas, cik nepieciešams.
Pateicoties pagarinātajai riteņu garenbāzei, aizmugurējo sēdekli iespējams dažādos veidos pabīdīt uz priekšu un atpakaļ par 18 cm, lai nodrošinātu vietu pat visgarākajām kājām. Kad nepieciešams vairāk vietas bagāžas nodalījumā, bet nevēlaties bīdīt uz priekšu aizmugurējo sēdekli, ļoti parocīga ir sēdekļa atzveltnes regulēšanas funkcija. Tas nozīmē, ka pārvadāt koferus, somas vai aukstumkastes joprojām ir ļoti vienkārši. Comfortline un augstāka apdares līmeņa modeļu standartaprīkojumā ir iekļauts roku balsts viduskonsolē ar atveri garākas kravas pārvadāšanai. To iespējams izmantot arī dažādu mantu uzglabāšanai.

Mantu glabāšanas iespējas

gs0030_interior_detail-1

Viss savās vietās — pārdomātas mantu glabāšanas iespējas nozīmē, ka automobilī ir kārtība un viss atrodas viegli aizsniedzamās vietās.
Vairāk vietas lielākai brīvībai.
Griestu tapsējumā iebūvētais griestu plaukts ir ļoti praktisks. Atkarībā no apdares tas ir pieejams ar nolaižamu vāku vai bez tā un ir lieliska un parocīga vieta dokumentu, saulesbriļļu, kompaktdisku, maka un citu svarīgu priekšmetu glabāšanai. Savukārt ergonomiski veidotā mantu novietne ar vāku Golf Sportsvan priekšējā panelī piedāvā papildu vietu visam, kam nepieciešams piekļūt brauciena laikā.
Standartaprīkojumā ir iekļauts 1,5 litru pudeles turētājs priekšā un 1 litra pudeles turētājs aizmugurē, kā arī mantu novietnes durvīs. Savukārt cimdu nodalījumu iespējams atdzesēt, lai uzkodas brauciena laikā nesabojātos. Tas ir arī apgaismots un slēdzams. Comfortline un augstāka apdares līmeņa modeļos ir pieejamas arī kabatas un nolokāmi galdiņi priekšējo sēdekļu atzveltnēs, kā arī mantu novietnes zem priekšējiem sēdekļiem.

Viduskonsole

gs0030_interior

Daudzfunkcionālā viduskonsole ir pielāgojama visdažādākajām vajadzībām.
Īpaši izsmalcināta sistēma.
Viduskonsole ar augstumā un dziļumā regulējamu roku balstu un iebūvētu mantu novietni ir ļoti daudzpusīgs mantu glabāšanas risinājums. Visus braucienam nepieciešamos priekšmetus var uzglabāt plašajā taisnstūra formas nodalījumā aiz transmisijas sviras, kur tiem iespējams ērti piekļūt. Tajā ir vieta dažādiem priekšmetiem, kurus var nostiprināt ar praktisko stiprināšanas siksnu. Tajā ir arī divi glāžu turētāji dzērieniem.

Bagāžas nodalījums

gs0032_interior-trunk

Pateicoties vienreizējai salona koncepcijai, Golf Sportsvan ne tikai rūpējas par pasažieru komfortu, bet ir arī gana praktisks ikdienas darbu darīšanai.
Vairāk vietas.
Bīdāmā aizmugurējā sēdekļa atzveltnes atsevišķas sadaļas var nolocīt ar vienu rokas kustību, izmantojot siksnu bagāžas nodalījumā. Tādējādi jūs acumirklī iegūstat gandrīz pilnībā līdzenu bagāžas nodalījuma grīdu ar vairāk kā 1500 litru bagāžas nodalījuma ietilpību. Ja tiek nolocīta arī blakussēdētāja sēdekļa atzveltne, Jūsu Golf Sportsvan iespējams ielikt līdz pat 2,48 metrus garus priekšmetus. Ar paceltām atzveltnēm bagāžas nodalījuma ietilpība ir nedaudz zem 500 litriem, ko iespējams palielināt līdz 585 litriem, pabīdot aizmugurējo sēdekli pilnībā uz priekšu. Daudzpusīgā bagāžas nodalījuma grīda ļauj viegli izveidot līdzenu virsmu dažādu priekšmetu novietošanai. Ja traucē bagāžas nodalījuma pārsegs, to var viegli nolocīt. Visbeidzot, arī bagāžas nodalījuma tapsējumā kreisajā un labajā pusē ir dažas praktiskas mantu novietnes.

Izsmalcināti ceļabiedri.

Jums nekad nebūs jābrauc vienam — Golf Sportsvan palīgsistēmas ir lieliski palīgi uz ceļa, kas braukšanas laikā ne tikai pasargā, bet arī garantē pilnīgu mieru.

Aklās zonas sensors

gs0022_mirror

Jaunums Golf modeļos.
Nekādu negaidītu pārsteigumu.
Papildaprīkojumā pieejamais „Aklās zonas sensors” ar palīgsistēmu izbraukšanai no stāvvietām sistēmas darbības robežās var novērst sadursmes ar automobīļiem, kas tuvojas no aizmugures. Ja kāds objekts atrodas aklajā zonā, kur to nevar saskatīt ne salona, ne ārējos atpakaļskata spoguļos, palīgsistēma brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas brīdinājuma signāliem. Piemēram, ja, braucot ārā no stāvvietas vai mainot braukšanas joslu, pastāv sadursmes risks, automātiski tiek pielietotas bremzes.

Dinamiskā tālo gaismu regulācija

mmc_31_dynamiclightassist

Aizmirstiet par to, ka priekšējais apgaismojums ir jāpārslēdz manuāli.
Maksimāls apgaismojums, neapžilbinot citus autovadītājus.
Jo gaišāk tiek apgaismots priekšā esošais ceļš, jo drošāka kļūst braukšana. Dinamiskā tālo gaismu regulācija ir pieejama papildaprīkojumā un nodrošina, ka autovadītāji arī naktī var visu saskatīt pareizā apgaismojumā. Salona spogulī iebūvēta kamera apkopo informāciju par apkārtējā apgaismojuma apstākļiem un spēj uztvert gan pretī, gan priekšā braucošus transportlīdzekļus. Nepieciešamības gadījumā noteiktas tālo gaismu sadaļas automātiski tiek maskētas, lai neapžilbinātu citus autovadītājus. Atsevišķu tālo gaismu sadaļu maskēšana ļauj saglabāt pārējā ceļa apgaismojumu tikpat spožu, cik pirms tam

Satiksmes uzraudzības sistēma “Front Assist”

gv2009_frontassist

Novērojot satiksmi priekšā, sistēma avārijas situācijā brīdina par sadursmi un bremzē.
Rūpīgi uzraudzīta satiksme sastrēgumu laikā.
Papildaprīkojumā pieejamā satiksmes uzraudzības sistēma palīdz izvairīties no aizmugurējām sadursmēm. Radara sensors sistēmas darbības robežās uzrauga distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un, ja tas vairs nebrauc drošā attālumā, brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas brīdinājuma signāliem. Otrs brīdinājuma līmenis ir īsa bremzēšana, kas mudina autovadītāju pielietot bremzes. Ja autovadītājs neņem vērā arī to, tiek uzsākta daļēja bremzēšana. Ekstrēmās situācijās, kad no sadursmes vairs nav iespējams izvairīties, automātiski pilnībā tiek pielietotas bremzes, lai mazinātu trieciena spēku.

Automātiskā distances kontrole ADC

gv2008_distancecontrol

Relaksēta braukšana plūstošā satiksmē — automātiskā distances kontrole ADC pielāgojas priekšā braucošā automobiļa ātrumam.
Relaksētāka braukšana drošā attālumā.
Pastāvīgi pielāgoties mainīgajiem satiksmes apstākļiem var būt nogurdinoši. Papildaprīkojumā pieejamā automātiskā distances kontrole ADC sistēmas darbības robežās palīdz saglabāt distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Tā paātrina un bremzē jauno Golf Sportsvan, lai tas pārvietotos reizē ar satiksmes plūsmu. Attāluma sensors pastāvīgi uzrauga distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski pielāgojot braukšanas ātrumu. Nospiežot gāzes vai bremžu pedāli, funkcija tiek deaktivizēta. Tādējādi jūs vienmēr kontrolējat situāciju un bez problēmām varat veikt, piemēram, apdzīšanas manevru.

Sistēma “Park Assist”

gs0024_park-assist

Automobiļa novietošana stāvvietā kļuvusi pavisam vienkārša:
Automatizēta parkošanās.
Jūsu automobiļa novietošana stāvvietā parasti ir pakalpojums, kas saistās ar ekskluzīvām viesnīcām. Taču tagad Jūs varat baudīt šo greznību ik dienu. Lēnām brauciet garām potenciālām autostāvvietām, un papildaprīkojumā pieejamā elektroniskā palīgsistēma izmērīs attālumus, automātiski nosakot pareizo manevra sākšanas pozīciju. Jums atliek vien pārslēgt pārnesumus un spiest gāzes un bremžu pedāļus. Stūre grozās pati, novietojot automobili paralēlajā vai perpendikulārajā stāvvietā, pat ja vietas nav daudz.

Vispusīgs komforts.

Golf Sportsvan izceļas ne tikai ar plašām bagāžas glabāšanas iespējām. Tas rūpējas arī par relaksētu braucienu, tāpēc katrs brauciens pilnīgi noteikti būs izcili baudāms.

Stūre

59_mufu

Stūre ar taustei patīkamu ādas apdari un virkni vadības funkciju ir pieejama dažādās versijās.
Viss ērti pa rokai.
Sākumā tā var šķist lieka greznība, bet aukstās ziemas dienās Jūs nevarēsiet iztikt bez tās. Pirmo reizi Golf klāsta modelī ir pieejama apsildāma stūre.
Lieki teikt, ka Comfortline un augstāka apdares līmeņa modeļos standarta aprīkojumā iekļautajai 3-spieķu stūrei ar ādas apdari ir arī ļoti patīkama virsma. To papildina transmisijas svira ar ādas apdari, kas Comfortline un augstāka apdares līmeņa modeļos arī ir iekļauta standarta komplektācijā.
Izvēloties daudzfunkcionālo stūri, Jūs pavisam viegli varēsiet kontrolēt daudzfunkcionālo ekrānu, radio atskaņotāju un tālruni. Ar daudzfunkcionālo stūri var kontrolēt arī vairākas autovadītāja palīgsistēmas.
Klāsta labākajās modeļu versijās tiek piedāvātas arī pārnesumu lāpstiņas papildaprīkojumā iekļautās DSG dubulta sajūga transmisijas kontrolēšanai. Turklāt kombinācijā ar apsildāmiem sēdekļiem caur gaisa kondicionēšanas sistēmu var apsildīt arī stūri un saglabāt to vēlamajā temperatūrā. Tas nozīmē, ka visiem braucieniem būs ļoti patīkams sākums – pat aukstos ziemas rītos.

Apsildāms vējstikls

39_frontscheibe_beheizbar

Infrasarkanos starus atstarojošais un siltumu absorbējošais vējstikls palīdz uzturēt patīkamu klimatu salonā visa gada garumā.
Lieliska redzamība visu gadu.
Vēl viena ievērojama papildaprīkojuma iezīme ir vējstikls no siltumu izolējoša stikla. Nav redzami nekādi vadi, kā tas ir parastajiem apsildāmajiem aizmugurējiem logiem, tomēr sniegu un ledu var nokausēt, vien nospiežot pogu. Un, tā kā tas ir veidots no siltumu izolējoša stikla, tas izcili pilda savus pienākumus arī karstās dienās. Infrasarkanos starus atstarojošais materiāls darbojas kā aizsargs pret saules stariem un samazina siltuma uzkrāšanos automobiļa salonā – tas ir īpaši noderīgi, ja neatrodat stāvvietu ēnā.

Panorāmas jumts ar atbīdāmu un nolaižamu logu

gs0196_panoramadach

Lielisku brīvības izjūtu nodrošina panorāmas jumts ar atbīdāmu un nolaižamu logu, kas salonu padara gaišāku un brīvāku, bet braukšanu — patīkamāku.
Iespaidīgs skats.
Stikla jumts rada brīnišķīgu atmosfēru automobiļa salonā. Papildu gaisma rada unikālu plašuma sajūtu. Īpaši sajūsmināti būs jaunākie pasažieri, kad tie ieraudzīs iespaidīgo skatu virs galvas. Papildaprīkojumā pieejamā nobīdāmā/paceļamā panorāmas jumta lūka sastāv no divām lielām stikla daļām, priekšējā no tām ir elektriski paceļama un nobīdāma. Savukārt, vien nospiežot pogu, zem stikla jumta visā garumā var atvērt izritināmo saulessargu.

Ādas apdare

mmc_47_leather-vienna

Vienmēr lieliska izvēle.
Kvalitātes sajūta.
Papildaprīkojumā pieejamā ādas apdare automobilī Golf Sportsvan rada augstākās klases sajūtu. „Vienna” āda rotā abu priekšējo komforta sēdekļu centrālos paneļus un sānu polsteru iekšējās daļas. Sēdekļi ir arī apsildāmi un ar regulējamu augstumu un muguras balstu – lai jūs aukstās dienās justos īpaši mājīgi un varētu atrast mugurai ērtāko sēdēšanas pozu. Citas praktiskas aprīkojuma iezīmes ir kabatas sēdekļu atzveltnēs un atvilktnes zem priekšējiem sēdekļiem. Kā redzat, izturīgo ādas apdari ir vērts izvēlēties vairāk kā viena iemesla dēļ.

Iekļūšana

gs0031_interior-side

Sajūtiet, cik atvieglota ir iekāpšana — plašs durvju atvērums un iespēja tās turēt atvērtas tik plaši, cik nepieciešams, kā arī nevainojams sēdvietas novietojums.
Vieglāka iekāpšana un izkāpšana.
Golf Sportsvan durvis var atvērt īpaši plati. Turklāt tās var nofiksēt jebkurā pozīcijā – tās netiks automātiski atvērtas līdz nākamajai atdurei, tādējādi tiek novērsti virsbūves krāsojuma bojājumi. Piekļuvi atvieglo arī Golf Sportsvan ērtais sēdekļu augstums. Tas ir īpaši parocīgs izkāpšanai, jo nav nepieciešams celties augšā no zemiem sēdekļiem vai rāpties nost no ļoti augstiem sēdekļiem. Sēdekļu augstums ļauj arī lieliski pārskatīt gan plašo salonu, gan ceļu ārpusē. Tādēļ nav brīnums, ka arvien vairāk cilvēku meklē augstāku komforta līmeni – tiešā nozīmē.

Novatoriskas piedziņas sistēmas.

Golf Sportsvan piedāvā dažādus piedziņas veidus, kuriem ir viena kopīga iezīme — maksimāls braukšanas prieks apvienojumā ar zemu degvielas patēriņu un izcili zemiem izmešu rādītājiem.

TSI

tribal_dsc_0012_tsi

Izcila degvielas ekonomija un plašas iespējas — jaunie, efektīvie Golf Sportsvan TSI dzinēji.
Jaudīgi un taupīgi.
Liela vilktspēja, augsts griezes moments, zems degvielas patēriņš – neskatoties uz mazo darba tilpumu, Golf Sportsvan TSI benzīna dzinēji piedāvā izcilu veiktspēju, kas padara braukšanu ar šo automobili īpaši patīkamu. Ar jaunākās paaudzes dzinējiem degvielu iespējams ietaupīt pat vēl vairāk. Tādēļ nešauboties var teikt, ka šie ir patiešām efektīvi dzinēji.

TDI

046_tdi

Izcila jauda un tik niecīgs izmešu daudzums — Golf Sportsvan jaunākās paaudzes TDI dzinēji.
Zems izmešu līmenis, iespaidīgas emocijas.
Neierobežots braukšanas prieks, pateicoties ekonomiskiem dzinējiem ar lielu vilktspēju, kas pazīstami pēc trim burtiem – TDI. Apzīmējums TDI daudzās valstīs ir Volkswagen AG reģistrēta prečzīme; tas tiek izmantots uz dīzeļdzinēju modeļiem, kas aprīkoti ar tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu un turbokompresoru. Modernā common-rail dīzeļdegvielas iesmidzināšanas sistēma uztur nemainīgu spiedienu un vienmēr nodrošina maksimālu jaudu, vienlaikus saglabājot zemu degvielas patēriņu. Pateicoties augstajam griezes momentam, TDI dzinēji automobiļi Golf Sportsvan nodrošina arī sportisku braukšanas stilu.

BlueMotion Technology

gs0087_engine

Ekonomijai apvienojumā ar komfortu un dinamiku ir arī nosaukums: BlueMotion Technology.
Atļauja taupīt.
Lai samazinātu degvielas patēriņu un izmešu līmeni, tiek darīts viss iespējamais – Volkswagen automobiļos ar BlueMotion Technology īpaša uzmanība tiek pievērsta komforta un dinamisma apvienošanai ar ekonomiju. Šajā ziņā īpaši ievērojama ir rekuperācijas sistēma bremzēšanas enerģijas novadīšanai atpakaļ uz akumulatoru. Degvielu taupīt palīdz arī efektīva dzinēja pārvaldība ar pārveidotu programmatūru un zemāks tukšgaitas ātrums. Lai vēl vairāk uzlabotu aerodinamiku, daudz kas ir darīts arī, piemēram, automobiļa apakšdaļas zonā un ap radiatora režģi. BlueMotion Technology klāstā, kas veidots, lai padarītu braukšanu īpaši ekonomisku, vienlaikus samazinot izmešu līmeni, ietilpst arī lielāka augstāko pārnesumu attiecība un zemas rites pretestības riepas.

Adaptīvā šasijas kontrole DCC

mmc_adaptive_chassis_control_1055x500

Pārliecinoši sportisks brauciens un nevainojams komforts — papildaprīkojumā pieejamā adaptīvā šasijas kontrole DCC ļauj pielāgot šasiju Jūsu vēlmēm.
Brauciet, baudot uzlabotu saķeri ar ceļu.
Papildaprīkojumā pieejamā šasijas kontrole DCC ļauj konfigurēt šasiju, lai tā atbilstu Jūsu vēlmēm un braukšanas situācijai. Šasijas konfigurāciju var viegli kontrolēt, izmantojot braukšanas īpašību izvēles funkciju, kas piedāvā standarta, komforta un sportiskas gaitas īpašības. Elektriski regulējamie amortizatori automātiski pielāgojas procesa laikā. Adaptīvā šasijas kontrole DCC pastāvīgi reaģē uz mainīgajiem braukšanas apstākļiem, ņemot vērā arī bremzēšanu, stūrēšanu un paātrinājumu. Amortizatoru kompresijas un atsitienu līmenis tiek regulēts katram ritenim atsevišķi vienā acumirklī. Uzlabojiet sava Golf Sportsvan vadāmības īpašības, kā arī piešķiriet sportiskāku izskatu, kombinācijā ar adaptīvo šasijas kontroli DCC pazeminot virsbūvi par aptuveni 10 mm.

Braukšanas režīma izvēle

mmc_adaptive_chassis_control_1055x500

Jūsu individuālā braukšanas stila saglabāšana automobiļa atmiņā — braukšanas režīma izvēles funkcija ļauj saglabāt Jums vēlamos braukšanas iestatījumus.
Katrs autovadītājs ir citāds.
Ar papildaprīkojumā pieejamo braukšanas īpašību izvēles funkciju aprīkots Golf Sportsvan spēj viegli pielāgoties Jūsu braukšanas stilam un prasībām. Jums vien caur papildaprīkojumā pieejamās navigācijas sistēmas skārienekrānu jāizvēlas nepieciešamais braukšanas īpašību profils – no ļoti ekonomiskas braukšanas līdz īpaši sportiskām gaitas īpašībām. Papildus dzinēja, stūres un transmisijas pielāgošanai iespējams veikt arī personīgos uzstādījumus un saglabāt tos Jūsu braukšanas īpašību profilā. „Individuālajā profilā” varat saglabāt savus apsildes, gaisa kondicionēšanas un priekšējo lukturu uzstādījumus.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

18 709 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.