Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

278 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

23 746 €

Līzinga kalkulators Crafter cenu lapa

Jaunais Crafter

Neticami ekonomiski, jaudīgāk nekā jebkad iepriekš.

engine

Common rail TDI dzinēji

TDI dīzeļdzinēji
Vienas turbīnas versijas ar 2.0 l TDI 80 kW (300 Nm) vai 100 kW (340 Nm), kā arī 2.0 l TDI 105 kW (340 Nm) vai 120 kW (400 Nm) divu turbīnu versijas ir jaudīgi, vienmērīgas darbības dzinēji. Degviela tiek iesmidzināta zem augsta spiediena un tiek lietderīgi sadedzināta. Visas automašīnas standartaprīkojumā ir ar dīzeļdegvielas cieto daļiņu filtru un sešpakāpju manuālo ātrumkārbu.

 

Jaudas noņēmēju sagatave

Jaudas noņēmēju sagatave – iekļauta standartaprīkojumā.
Visu tipu dzinēji var tikt savienoti ar jaudas noņēmēju sagatavēm. Turklāt kompresoriem un 14 V, 28 V un 230 V maiņstrāvas ģeneratoriem pieejami pārveidotāji.

 

Galvenais pārnesums

Pareizais pārnesumskaitlis katram izaicinājumam.
Reduktora pārnesumskaitļa izvēle ir atkarīga no tā, vai Crafter ir optimāli piemērots attiecīgajiem braukšanas apstākļiem. Vadītājiem, kas bieži brauc pa ātrgaitas šosejām vai divbrauktuvju autoceļiem, būs pavisam citas prasības nekā tiem, kas ar automašīnu dodas kalnainā apvidū. Tieši tāpēc Crafter ir pieejams ar sešiem dažādiem reduktora pārnesumskaitļiem robežās no 3.692 : 1 līdz 5.1 : 1. Jo augstāks pārnesumskaitlis, jo lielāks vilkmes spēks, braucot kalnup vai velkot piekabi. Jo zemāks pārnesumskaitlis, jo zemāka dzinējam radītā slodze dzinēja ātruma dēļ un attiecīgi arī ekonomiskāks degvielas patēriņš. Plašā izvēle ļaus izvēlēties piemērotāko pārnesumskaitli tieši Jūsu Crafter.

Ietaupa līdz pat 0.8 l uz 100 km.

instument_panel

start_stop

Garu distanču pakete

Labākais piedāvājums tāliem braucieniem.
Ja Jums katru dienu nākas braukt pa šoseju vai veikt garas distances uz dažādiem valsts reģioniem, Jūs varat ietaupīt degvielu ar Tālbraucienu paketi. Tā ietver riepas ar optimālu saķeri, riepu spiediena kontroli (par neatbilstībām tiek ziņots uz displeja), kruīza kontroli un lielu reduktora pārnesumskaitli

Start/stop sistēma

Ietaupiet līdz pat 0.3 litriem uz 100 kilometriem.
Tiklīdz automašīnas vadītājs nobremzē, novieto ātrumpārslēgu neitrālajā pārnesumā un atlaiž sajūga pedāli, uzsākšanas/ apstāšanās sistēma automātiski izslēdz dzinēju. Instrumentu panelī iedegas attiecīga lampiņa. Nospiežot sajūga pedāli, dzinējs atkal iedarbojas. Degvielu un izmaksu taupošā uzsākšanas/ apstāšanās sistēma ietver arī divus jaunievedumus: ja nepieciešams, energoresursus taupošā sistēma atslēgs ierīces, kas netiek lietotas, bet patērē enerģiju, lai novērstu darbības traucējumus. Rekuperatīvā bremzēšana sniedz tiešu degvielas ekonomiju, jo bremzēšanas laikā iegūtā enerģija tiek izmantota akumulatora uzlādei un vienlaikus tiek samazināta dzinējam radītā slodze. Ar paketē ietvertajiem risinājumiem var tikt samazināts degvielas patēriņš par līdz pat 0.3 litriem uz 100 km.

tdi

Crafter ar BlueMotion Technology

Ietaupiet līdz pat 0.8 litriem uz 100 kilometriem.
Uzsākšanas/ apstāšanās sistēma, kas ietver energoresursus taupošo un rekuperatīvo bremzēšanu, ir papildināta arī ar citiem degvielas ekonomijas risinājumiem – lielo reduktora pārnesuma skaitli un kruīza kontroli. Atkarībā no dzinēja versijas ar šiem risinājumiem var iegūt līdz pat 0.8 l degvielas ietaupījumu uz 100 km. Piemēram, Crafter ar BlueMotion tehnoloģiju un 120 kW dzinēju vidēji patērē 7.2 litrus degvielas uz 100 km, un izdala ievērojami mazāk CO2 izmešus – vidēji 189 g/ km.

Dažādi iekārtojams un ietilpīgs – kravas nodalījums.

step

Sliekšņi aismugurē

Piekļuve bez piepūles.
Aizmugures buferī iebūvētais pakāpiens. Sniedzas visā automašīnas platumā un atvieglo kravas iekraušanu un izkraušanu. To var arī apvienot ar piekabes āķi, kas spēj pavilkt līdz 2.0 t smagu piekabi.
Aizmugures slieksnis. 1600 mm x 300 mm slieksnis nodrošina ērtu iekāpšanu. Tas ir izgatavots no karsti cinkota tērauda un tam ir cietas gumijas liestes, kas aizsargā ārējos stūrus, veicot manevrēšanu ar automašīnu.

load_comp

Kravas nodalījums

Praktiski pielietojama plaša kravas telpa.
Atkarībā no riteņu bāzes garuma un jumta augstuma, Crafter Kasten kravas nodalījuma ietilpība ir līdz 2735 kg lietderīgās slodzes un 17 m3 telpas līdz 4.7 m garumā. Tā kā automašīnas sānu sienas ir gandrīz vertikālas, visu kravas nodalījuma telpu var izmantot teju pilnā apmērā. Crafter Kasten pieejams dažādos variantos: ar īsu, vidēji garu vai garu riteņu bāzi un ar pārkares, normālu, augstu vai ļoti augstu jumtu.
Crafter Kasten ar garo riteņu bāzi un jumta pārkari kravas nodalījumā ietilpst līdz pat piecām eiropaletēm. Tā kā kravas nodalījuma garums ir 7340 mm un tā ietilpība ir 17 m3, bez jau minētajām eiropaletēm Jūs tajā varat pārvadāt arī savus darba instrumentus.

armrests

Elkoņbalsti

partition

Pelnīta atpūta pēc labi padarīta darba.
Visu Crafter modeļu sēdekļi pretskatā uz centrālo eju var tikt aprīkoti ar elkoņbalstiem, lai nodrošinātu ērtu sēdēšanu visa brauciena laikā. Papildu komfortam arī iekšdurvju paneļa tapsējums ietver polsterētus roku paliktņus.

 

Starpsienas

sliding_door

Jūsu vēlamā starpsiena.
Starpsiena ar nolaižamu logu. Šķērssiena izveidota saskaņā ar DIN 75410-3 standartu un pēc pasūtījuma pieejama arī ar iebūvētu logu vai pilnā izmērā. Modelim ar augstajiem griestiem iespējams pasūtīt jumta uzglabāšanas nodalījumu virs kabīnes.
Starpsiena ar bīdāmajām durvīm. Pieejama šķērssiena ar alumīnija bīdāmajām durvīm, kas nodrošinās ātru piekļuvi no kabīnes uz kravas nodalījumu. Pēc pasūtījuma pieejams arī praktisks nolokāmais priekšējā pasažiera krēsls.
Starpsiena aiz pasažieru nodalījuma. Stingrais panelis starp centrālajiem statņiem nošķir kravas telpu no pasažieru nodalījumu. Šādā veidā Kasten kļūst par automašīnu, kurā iespējams pārvadāt darba aprīkojumu neierobežotā daudzumā, kā arī līdz pat sešiem pasažieriem.

Sānu slīdurvis

interior

1.3 m ātrai un ērtai kravas iekraušanai no sāniem.
Bīdāmās durvis. Lai veiktu frontālo iekraušanu no sāniem, pat ar autokrāvēju, Crafter bīdāmās durvis paredz iekraušanu pa 1.3 m platu un 1.82 m augstu atveri. Pēc pasūtījuma pieejamas arī otras šāda tipa durvis vadītāja pusē.
Bīdāmās durvis ar atveres platuma fiksatoru. Ja durvis nav nepieciešams atvērt visā to platumā un lai atvieglotu kravu iekraušanu un izkraušanu, durvis var nofiksēt pusē – 780 mm platumā.

Interjers

sliding_window

Sēdvietas vai kravas nodalījums – izvēle lai paliek Jūsu ziņā.
Lūdzu, sēdieties. Pēc pasūtījuma Crafter Kombi var aprīkot ar līdz pat deviņiem sēdekļiem – atkarībā no Jūsu vēlmēm. Katrs sēdeklis, protams, ir ar 3-punktu drošības jostu un četru pozīciju galvas atbalstu, un joprojām paliek daudz vietas bagāžai.

Atbīdāmi logi

floor

Svaiga gaisa pūsma salonā.
Lai salonā ielaistu svaigu gaisu, logi automašīnas kreisajā un labajā pusē ir elektriski nolaižami.

Grīdas pārklājums

tow

Ciets pamats smagām kravām.
Koka segums. Koka segums kravas nodalījumā ir 8 mm biezs un ir piemērotākais pamats Jūsu kravai.
Plastmasas segums. Tā kā segumam ir cieta gumijas virskārta, viegli kopjamais plastmasas segums ir skaņu un karstumu necaurlaidīgs. Turklāt tas kravas/ pasažieru nodalījumam arī piešķir labāku izskatu.
Tā kā segumam ir cieta gumijas virskārta, viegli kopjamais plastmasas segums ir skaņu un karstumu necaurlaidīgs. Turklāt tas kravas/ pasažieru nodalījumam arī piešķir labāku izskatu.

Piekabes āķi

side_panel

Ja tomēr līdz pat 17 m3 ietilpība ir par maz.
Crafter pieejamas vairākas piekabes āķu variācijas. Šie āķi ir piemēroti no 2.0 t līdz 3.5 t smagām piekabēm, t.i. iespējami individuāli risinājumi.
Piekabes āķis ar lodveida galvu palielina Crafter pārvadāšanas iespējas. Ar šiem āķiem iespējams droši un uzticami vilkt līdz 3500 kg smagas piekabes un piekabes-platformas.
Sakabes cilpas risinājums piemērots līdz 2000 kg smagu piekabju vilkšanai. Visas automašīnas ar dažādiem piekabju āķu risinājumiem ir aprīkotas ar elektronisko stabilizācijas programmu, kas ietver arī piekabes stabilizāciju.
Maināmais piekabes āķis piemērots līdz 2 t smagu piekabju vilkšanai. Tā kā tam ir durkļa sakabe, piekabes āķis var tikt nomainīts no piekabes āķa ar lodveida galvu uz risinājumu ar sakabes cilpām vai arī, izpildot pāris vienkāršas darbības, noņemts pavisam. Tas nav atsevišķi jāpasūta. Attēlā sakabes cilpas risinājums pēc nomaiņas.

Salona apdare

2seater_bench

Trīs sānu paneļu tapsējuma veidi optimālai aizsardzībai.
Cietšķiedras plātnes sānu paneļa tapsējums (pusaugsta). Sānu paneļu tapsējums iespējams no cietšķiedras plastmasas plātnēm pelēkā krāsā. Šīs plātnes aizsargā kravas nodalījuma sānu sienas no buktēm un skrāpējumiem, un ir viegli tīrāmas.
Sānu paneļi no finiera. Sānu paneļi no finiera ir 5 mm biezi un perfekti pieguļ automašīnas sienai. Tie ir cieti, triecienizturīgi un kvalitatīvi pasargā automašīnas karkasa iekšējo virsmu.
Plastmasas sānu paneļa tapsējums. Polipropilēna plastmasas paneļi līdz jumtam aizsargā kravas nodalījuma sienas no buktēm un dziļiem skrāpējumiem. Plastmasa ir bez kaitīgas ietekmes uz pārtiku, to nevar nobrāzt, to var viegli notīrīt un tā ir mitrumizturīga.

Priekšējā pasažiera sēdeklis

tarpaulin

Komfortabls sēdeklis ar parocīgu mantu uzglabāšanas nodalījumu.
Komfortablais un stingrais sēdeklis aprīkots ar galda virsmu, kas atlokāma no sēdekļa atzveltnes. Šajā virsmā ir iebūvēts pildspalvas turētājs un divi krūzīšu turētāji.

Brezenta pārklājs un rāmis

Drošiem pārvadājumiem.
Stingrais rāmis ar plāksnēm un augstas kvalitātes brezenta pārsegu pieejams dažādos augstumos dzidri baltā, tumši oranžā, koši zilā, opāla zaļā un balta alumīnija krāsā. Brezentā iestrādāta arī caurspīdīga daļa, kas nodrošina, ka kravas nodalījuma iekšpusē būs gana daudz gaismas, lai Jūs tajā ērti varētu iekraut mantas.

load_area

Kravas platforma

tool_box

Daudz telpas, kas ir izmantojama pilnā apmērā.
Atkarībā no riteņu bāzes garuma un kabīnes izmēriem, Crafter šasijas kravas platformas ietilpība ir no 650 kg līdz 2793 kg lietderīgās slodzes un 4.3 līdz 9.2 m2 platībā. Kravas platforma ir no 2.12 līdz 4.3 m gara.

Rīku kaste

Slēdzams nodalījums mantu glabāšanai.
Automašīnas abās pusēs var uzstādīt mantu kasti. To iespējams uzstādīt automašīnām ar visu garumu riteņu bāzi un to var arī aizslēgt. Pieejamas divu izmēru kastes: 90 litru un 150 litru. Maksimālā krava: 40 kg.

Vienmēr patīkama braukšana.

radio

heater

Radio un radio/ navigācijas sistēmas

Novēlam Jums izklaidējošu braucienu.
“RCD 2001” radio sistēma. Radioiekārta aprīkota ar augstas kvalitātes skaņošanas mehānismu un CD atskaņotāju ar MP3 lasītāju.
“RCD 3002” radio sistēma. Šai radio sistēmai ir identiskas funkcijas kā “RCD 2001”, bet tā papildu aprīkota arī ar krāsu displeju un iebūvētu Bluetooth brīvroku ierīci.
“RCD 4002” radio sistēma. Šai radio sistēmai ir identiskas funkcijas kā “RCD 3002”, bet tā papildu aprīkota arī 6 disku CD mainītāju ar MP3 lasītāju.
“RNS 4010” radio/ navigācijas sistēma. Šī sistēma ir aprīkota ar 6 disku DVD mainītāju ar MP3 lasītāju, DVD maršruta navigāciju, krāsu displeju un Bluetooth brīvroku ierīci.
“RNS 5010” radio/ navigācijas sistēma ir identiska “RNS 4010” sistēmai, bet tā papildu aprīkota ar augstas izšķirtspējas TFT displeju un dinamisku maršruta navigāciju, kas, piemēram, norāda pareizo braukšanas joslu, no kuras jānogriežas prom no automaģistrāles. Tā kā sistēmai ir DVD cietā diska navigācija ar iepriekš augšupielādētu informāciju, nav nepieciešams atsevišķs CD, lai navigācija darbotos. Audio dati, piemēram, MP3 var tikt iekopēti un kārtoti 4 GB atmiņā.

Papildu dzinēja apsilde

Crafter nodrošinās mājīgus un siltus braucienus.
Papildus ūdens sildītājs (5 kW). Sildītājs, kas darbojas ar dīzeļdegvielu, papildina automašīnas apsildes sistēmu, kad dzinējs darbojas, lai ātrāk iegūtu augstāku temperatūru. Kopā ar rezerves apsildes funkciju papildus ūdens sildītājam, kas pieejama pēc pasūtījuma, līdz pat 60 minūtes pirms brauciena sākuma iespējams uzsildīt automašīnu. Sistēma tiek vadīta no instrumentu paneļa vai multifunkcionālās stūres. Pēc pasūtījuma piegādāsim arī tālvadības pulti.
Papildus ūdens sildītājs (10 kW). Izmantojot otru sildītāju, kas darbojas ar dīzeļdegvielu, siltuma izejas jaudu var palielināt līdz 10 kW. Tādējādi pat aukstā laikā iespējams ātri uzsildīt kravas nodalījumu. Papildus ūdens sildītājs ir ideāls risinājums, ja automašīna aprīkota ar grīdā iebūvētu gaisa cauruļvadu un otru siltummaini. Pēc pasūtījuma vienu vai divus sildītājus var izmantot kā rezerves sildītājus (jauda 5 kW), kad automašīnas dzinējs ir izslēgts. Automašīnu var uzsildīt ne ātrāk kā 60 minūtes pirms brauciena, un sistēmu vada caur instrumentu paneli vai no multifunkcionālās stūres.

climatic

aux_heater

“Climatic” gaisa kondicionēšanas sistēma

Par labu klimatu katru darba dienu.
Mehāniskās sistēmas temperatūru un gaisa plūsmu regulē manuāli. Iebūvētais putekļu un ziedputekšņu filtrs nodrošina salonā tīru gaisu. Digitālais āra gaisa temperatūras displejs, ko iespējams pasūtīt arī atsevišķi, pieejams kopā ar gaisa kondicionēšanas sistēmu.

Autonomā apsilde

Crafter ir padomā silta uzņemšana.
Papildus gaisa sildītājs (3.5 kW). Sildītājs ir aprīkots ar taimeri un ventilācijas lūkām kravas/ pasažieru nodalījumā, Kasten rezerves sildītāja jauda ir 3.5 kW. Recirkulācijas gaisa sistēma kopā ar atsevišķu ventilatoru nodrošina ātru salona uzsildīšanu. Rezerves gaisa sildītājs ir ideāli piemērots automašīnām, kas ilgstoši tiek izmantotas stacionāriem nolūkiem, piemēram, būvlaukumu un viesnīcu pārvadājumu automašīnām.
Papildus gaisa sildītājs ar papildus ūdens sildītāju (5 kW). Rezerves sildītājs (kas darbojas ar degvielu) ar taimeri uzsilda automašīnā ieplūstošo gaisu tieši un var ātri piegādāt siltumu kravas/ pasažieru nodalījumā pa ventilācijas lūkām. Bez jau minētā apsildes komforta, ko nodrošina rezerves sildītājs, papildus ūdens sildītājs papildina automašīnas apsildes sistēmu, kad dzinējs darbojas, lai nodrošinātu patīkamu temperatūru salonā visa brauciena laikā. Pēc pasūtījuma Kasten un Kombi modeļiem apsildes sistēma pieejama ar tālvadības pulti.

mufu_steering

Multifunkcionālā stūre

Visa uzmanība tikai uz ceļu.
Multifunkcionālā stūre. Ar slēdžiem uz multifunkcionālās stūres var ērti regulēt multifunkcionālo displeju, mobilo tālruni ar brīvroku režīmu, kā arī radio un navigācijas sistēmas.
Multifunkcionālais displejs. Uz displeja tiek atainota šāda informācija no borta datora: nobrauktais attālums, āra temperatūra un vidējais patēriņš. Pieejams tikai kopā ar multifunkcionālo stūri.

mirror

Elektriski regulējami un apsildāmi ārējie atpakaļskata spoguļi

Spoguļus regulē ar pogu.
Sānskata spoguļi ir ērti regulējami un iebūvētā apsildes funkcija ļauj tos aukstās dienās ātri atkausēt no apledojuma, kas savukārt nodrošina drošu braukšanu ziemā.

seat_heater

Sēdekļu apsilde

Iekārtojieties ērti patīkami siltā sēdeklī.
Apsildes elementi ir iebūvēti sēdeklī un tā atzveltnē; apsildāmos sēdekļus iespējams pasūtīt atsevišķi vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļiem. Sēdekļu apsildei ir trīs sildīšanas režīmi.

Crafter nodrošina vislabāko aizsardzību.

load_seccuring

Kravas nostiprināšana

Viss savās vietās.
Kravas nostiprināšanas tīkliņš. Ar šo tīkliņu smagas un neregulāras formas kravas tiek pārvadātas droši un bez problēmām. Tā kā tam ir izstrādāta ģeniāla stiprinājumu sistēma, tas veicina raitu kravas iekraušanas un izkraušanu, jo ar pāris vienkāršām darbībām var tikt ātri piestiprināts un noņemts. Vidēja garuma riteņu bāzes automašīnām pieejams tīkliņš 2800 mm x 1250 mm izmērā, savukārt garas riteņu bāzes automašīnām – 3500 mm x 1250 mm izmērā. Tas atbilst DIN EN 12195-2 standarta prasībām.
Stiprinājumu reliņi. Lai precīzi nostiprinātu kravu, kravas nodalījuma grīdā, sānu paneļos un jumta rāmī pēc pasūtījuma var iebūvēt stiprinājumu reliņus (tikai kopā ar koka seguma grīdu).
Stiprinājumu cilpas. Crafter ir aprīkots ar līdz pat divpadsmit stiprinājumu cilpām, kas iebūvētas kravas nodalījuma grīdā un ietilpst automašīnas standartaprīkojumā. Kravu pie cilpām var droši piesiet ar stiprinājumu siksnām.

alarm

Pretaiszdzīšanas signalizācija

Pasargājiet sev svarīgās mantas.
Ja Crafter notiek prettiesiska ielaušanās, automātiski iedarbojas skaņas signalizācija. Pēc pasūtījuma iespējams uzstādīt arī salona novērošanas sistēmu.

instument_panel-1

safety

Riepu spiediena kontrole

Piemērotākais riepu spiediens zemākam degvielas patēriņam.
Šī funkcija Jums ļaus pārbaudīt riepu spiedienu, neatstājot savu vietu pie stūres. Ja būs mainījies spiediens jebkurā no riepām, uz displeja tiks parādīts simbols, brīdinot vadītāju, ka pēc iespējas ātrāk jāpārbauda riepu spiediens.

Drošība kā standarts

Ja Jūs esat drošībā, mēs esam labi pastrādājuši.
Adaptīvā elektroniskās stabilizācijas programma. Šī programma automātiski pielāgojas automašīnas slodzes stāvoklim un bīstamās situācijās neļauj automašīnai izslīdēt. Piezīme: elektroniskā stabilizācijas programma nevar apiet fizikas likumus!
Elektroniskais diferenciāļa slēdzis (EDL). Šī programma nodrošinās vienmērīgu braukšanas uzsākšanu uz dažādas saķeres ceļa. Tiklīdz kāds no riteņiem sāk spolēt, elektroniskais diferenciāļa slēdzis aptur šo riteni un pārnes jaudu uz riteni ar labāku saķeri.
Bremžu antibloķēšanas sistēma (ABS) neļauj ritenim pilnībā nobloķēties un tādējādi tiek ievērojami uzlabota automašīnas vadāmība, strauji bremzējot.
Vilkmes kontroles sistēma (TCS). Dzinējiem ar augstu griezes momentu vilkmes kontroles sistēma nodrošina lielāku komfortu un drošību, it īpaši braucot pa slideniem ceļiem vai ceļiem ar dažāda līmeņa saķeri. Vilkmes kontroles sistēma ļauj vienmērīgi uzsākt braukšanu un veikt paātrinājumu visā ātruma amplitūdā bez spolēšanas un aizmugures izslīdēšanas.

 

Akustisks atpakaļgaitas brīdinājums

Ziņojiet par savu klātbūtni.
Ievietojot ātrumpārslēgu atpakaļgaitas pārnesumā, atskan skaņas signāls, kas brīdina kājāmgājējus.

fog

Miglas lukturi

Laba redzamība naktī un miglā.
Miglas lukturi nodrošina labu redzamību un tādējādi augstu drošības līmeni sliktos laikapstākļos. Miglas lukturi ir iebūvēti buferī.

stop

Ārkārtas bremzēšanas signāls

Samazina aizmugures sadursmes risku.
Ja, braucot ar ātrumu 50 km/h vai ātrāk, nepieciešams strauji bremzēt, sāk mirgot bremžu gaismas. Tiklīdz automašīna apstājas, brīdinājuma gaismas tiek aktivizētas, bet, sasniedzot atkal vismaz 10 km/h ātrumu, tās izslēdzas.

turn

Virzienrādītāji uz jumta

Pārliecinieties, ka visi Jūs redz.
Pagriezienu rādītāji uz jumta ievērojami uzlabo satiksmes drošību. Ņemiet vērā, ka, uzstādot šos pagrieziena rādītājus, automašīnas augstums palielinās par 60 mm.

cruise

Izsmalcinātas un inteliģentas.

Kruīza kontrole

auto_lights

Atlaidiet gāzes pedāli, bet tik un tā nokļūstiet galā ātri.
Sākot no ātruma 30 km/h, tikai nospiediet pogu un kruīza kontrole nodrošinās nemainīgu Jūsu izvēlēto braukšanas ātrumu. Kruīza kontrole tiek atslēgta, tiklīdz Jūs nospiežat bremžu pedāli.

Automātiskā gaismu kontrole

Lai Jums nebūtu jāuztraucas par gaismām.
Automātiskā braukšanas gaismu kontrole. Krēslā vai braucot cauri tuneļiem tiek automātiski noregulēts zemāks gaismas staru leņķis, kas nodrošina vēl lielāku satiksmes drošību.

rain_sensor

Lietus sensors

park_pilot

Labākai redzamībai priekšā.
Gaismjutīga diode uz vējstikla regulē logu tīrītāja ātrumu, kas atkarīgs no nokrišņu daudzuma; turklāt tas savienots arī braukšanas gaismu kontroli.

Stāvvietā novietošanās sensori

Novietojiet automašīnu stāvvietā kā profesionālis.
Ultraskaņas sensori priekšējā un aizmugures buferī, kā arī signāllampiņas sānskata spoguļos un instrumentu panelī ar skaņas un gaismas signāliem atvieglo automašīnas novietošanu stāvvietā.

instument_panel-2

Ātrumpārnesuma ieteicējs

Ekonomiskākam braukšanas režīmam.
Ieteicamā pārnesuma funkcija ir iebūvēta instrumentu panelī un informē par vēlamo brīdi, kad pārslēgties uz augstāku vai zemāku pārnesumu, tādējādi ļaujot Jums braukt ekonomiskāk.

Atpakaļskata kamera

rev_cam

Pievērsiet uzmanību aizmugurē notiekošajam.
Atpakaļskata kamera sniedz lielāku drošību, braucot atpakaļgaitā un atpakaļgaitā novietojot automašīnu stāvvietā. Kameras lēca ir novietota virs aizmugures durvīm, vidū, un tās attēli tiek projicēti uz navigācijas sistēmas krāsu monitora vai arī uz rezerves ekrāna, kas var tikt atsevišķi pasūtīts.

 

Kalnā braukšanas uzsākšanas palīgs

Kad jānokļūst kalna galā.
Šī sistēma neļauj Crafter ripot atpakaļgaitā no kalna un palīdz uzsākt braukšanu kalnā.

Vislabākais pamats visiem karkasu veidiem.

 

Zems transportlīdzekļa augstums

Viegla automašīna smagām kravām.
Crafter ir arī ideāli piemērots smagiem karkasiem. Kad tas ir aprīkots ar smagu karkasu, arī tad ar automašīnas zemo pašmasu joprojām ir pietiekami daudz lietderīgās slodzes smagām kravām. Un vēl vairāk fleksibilitātes.

conversions

Specifiskas pārbūves

Spēja pielāgoties ir spēcīgākais trumpis.
Neatkarīgi no tā, kādu kravas nodalījuma ietilpību un smaguma kategoriju Jūs izvēlēsieties, Crafter var tikt speciāli pielāgots. Piemēram, Kasten var tikt pārvērsts par mobilu darbnīcu apkures sistēmu inženieriem.

 

Sagatavots jaudas noņēmējiem

Iekārtas jaudas noņēmējiem.
Visu tipu dzinēji var tikt savienoti ar jaudas noņēmējiem, un tie var tikt viegli savienoti ar kompresoru, 230 V maiņstrāvas ģeneratoru stacionārai darbībai vai 14 V un 28 V ģeneratoru automašīnas darbībai.

 

Pieslēgvieta ārējām elektriskām ierīcēm

Vairākas funkcijas, visām viens interfeiss.
Interfeiss nodrošina datorizētu sasaisti starp individuālām funkcijām, piemēram, jaudas palielināšanas rotācijas ātruma precīzu vadību. Interfeiss pieejams pēc pasūtījuma un to var individuāli pielāgot, lai vadītu rezerves funkcijas.

 

Pielāgošanas varianti

Pilnībā gatavs jebkam.
Atkarībā no katra konkrētā modeļa, Crafter pēc pasūtījuma jau rūpnīcā var tikt aprīkots ar, piemēram, palīgbremžu sistēmu, aizsargpārklājiem salonā, trīsvirzienu pašizgāzējiem, plauktu montāžas piederumiem vai sānu spuldzītēm. Pieejamas arī kravas nodalījuma spuldzes, rotējošās bākugunis, zema iekraušanas platforma, aizmugures gabarītu lukturi, kā arī papildus pagrieziena rādītāji.

professional

Profesionāls partneris

Katrs sadarbības partneris ir eksperts savā jomā.
Neatkarīgi no tā, vai tā ir neatliekamās palīdzības automašīna vai automašīna ar saldētavu, celtnis vai vilcējs, mūsu sadarbības partneri ar ilggadēju pieredzi savā jomā piedāvā individuālus risinājumus specifiskiem automašīnu karkasiem vai to pielāgošanai – tas viss, protams, ir augstākās kvalitātes un ir ticis pārbaudīts TÜV sertifikācijas iestādē.

Visa pilnpiedziņas pieredze vienuviet. Braukšanai pa nestandarta ceļiem.

4x4

Pārnesumkārba

Perfekta jaudas apstrāde.
Bez jau minētās sešpakāpju manuālās pārnesumkārbas automašīnā ar pastāvīgo pilnpiedziņu iebūvēta arī atsevišķa trīspakāpju sadales kārba. Šī sadales kārba sadala dzinēja jaudu 50:50 starp priekšējo un aizmugurējo dzenošo tiltu. Kad nepieciešams, vadītājs var ieslēgt 1:2,5 reduktora līmeni, kā arī 100% diferenciāļa slēdzi. Sadales kārba atrodas aiz priekšējā tilta.

Priekšējās ass atsperojums

4x42

Brauciet komfortabli arī pa bezceļiem.
Atšķirībā no Crafter standartmodeļa ar plakanatsperēm, Crafter 4MOTION ir aprīkots ar neatkarīgu piekari – ar vītām atsperēm. Tās ir piespiedējatsperes ar iebūvētiem triecienslāpētājiem un uzlabotu stabilizatoru.

Pielāgots bezceļiem

4x43

Nokļūstiet galā sveiks un vesels – pat, ja Jums nākas saskarties ar briesmām.
Spēja uzbraukt kalnā: 45°. Crafter 4MOTION ar Achleitner pilnpiedziņu teju bez nekādas piepūles tiek galā ar stāviem kāpumiem un nobraucieniem bezceļu apstākļos vai būvlaukumos. Tas bez problēmām var pat šķērsot 100% slīpuma (45°) nogāzes.
Rampas leņķis: 25°. Lai braucieni pa bedrainiem un paugurainiem bezceļiem pēkšņi neizbeigtos, Crafter 4MOTION var viegli pārvarēt lielākus un mazākus kalniņus ar rampas leņķi līdz 25°.
Sānu slīpuma pārvarēšanas leņķis: 43°. Crafter 4MOTION bez problēmām var braukt pa stāvām ceļu nogāzēm, ūdensobjektu krastiem vai smilts un grants bedrēm, kuru sānu slīpums ir līdz 43°.
Uzbraukšanas leņķis un brasla dziļums. Tā kā šīs automašīnas uzbraukšanas leņķis ir visi 28° un aptuveni 600 mm brasla dziļums, ar, piemēram, Crafter 4MOTION Jūs viegli šķērsosiet līdz pat 60 cm dziļas stāvoša ūdens tilpnes.

4x48

Pielāgots bezceļiem

Nokļūstiet galā sveiks un vesels – pat, ja Jums nākas saskarties ar briesmām.
Spēja uzbraukt kalnā: 45°. Crafter 4MOTION ar Achleitner pilnpiedziņu teju bez nekādas piepūles tiek galā ar stāviem kāpumiem un nobraucieniem bezceļu apstākļos vai būvlaukumos. Tas bez problēmām var pat šķērsot 100% slīpuma (45°) nogāzes.
Rampas leņķis: 25°. Lai braucieni pa bedrainiem un paugurainiem bezceļiem pēkšņi neizbeigtos, Crafter 4MOTION var viegli pārvarēt lielākus un mazākus kalniņus ar rampas leņķi līdz 25°.
Sānu slīpuma pārvarēšanas leņķis: 43°. Crafter 4MOTION bez problēmām var braukt pa stāvām ceļu nogāzēm, ūdensobjektu krastiem vai smilts un grants bedrēm, kuru sānu slīpums ir līdz 43°.
Uzbraukšanas leņķis un brasla dziļums. Tā kā šīs automašīnas uzbraukšanas leņķis ir visi 28° un aptuveni 600 mm brasla dziļums, ar, piemēram, Crafter 4MOTION Jūs viegli šķērsosiet līdz pat 60 cm dziļas stāvoša ūdens tilpnes.

4x47

Aizmugureja ass

Citādāks aizmugures tilts.
Cietais aizmugures tilts ir ar pastiprinātām paraboliskām plakanatsperēm. Tas aprīkots arī ar atšķirīgu karkasu, dzenošā tilta detaļām ar ABS sensoriem un jaunu stabilizatoru braukšanai pa bezceļiem. Tā kā tajā iebūvēts diferenciāla slēdzis (100%), var novērst riteņu spolēšanu, kas rodas atšķirīgā ceļa seguma dēļ. Tādējādi tiek nodrošināta izcila jaudas padeve. Diferenciāļa slēdzi var ieslēgt, kad automašīna stāv vai kamēr tās ātrums braucot ir līdz apmēram 10 km/h.

4x4_operating

Vadības ierīces

Ātra reakcija teju katrā bezceļu situācijā.
Vadības pogas ir iebūvētas instrumentu panelī, pa kreisi no stūres statņa. Šādā veidā Jūs ātri un ērti pēc vajadzības ieslēgsiet reduktoru, ieslēgsiet vai izslēgsiet diferenciāļa slēdzi. Ieslēdzot aizmugures tilta diferenciāļa slēdzi, automātiski tiek atslēgts ABS, kas savukārt atkal tiek ieslēgts, tiklīdz tiek izslēgts diferenciāļa slēdzis. Ieslēdzot reduktoru, instrumentu panelī iedegsies kontrollampiņa.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

23 746 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.