Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

149 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

17 827 €

Līzinga kalkulators Pieteikties Testa braucienam Caddy cenu lapa Caddy Profi piedāvājums Caddy Family piedāvājums

Caddy

Jaunais dizains.

g4_design_950x470

Jaunajā ceturtās paaudzes Caddy ir apvienots elegants dizains un daudz novatorisku iespēju. Automašīnas virsbūves un salona dizainā dominē asas un skaidras formas. Lietie diski “Madrid” ar sarkanu krāsojumu (pēc izvēles) un dubultie ksenona lukturi piesaistīs uzmanību jebkur. Pārliecinies pats – jaunais ceturtās paaudzes Caddy!

JAUNĀS INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMAS.

g4_interieur_layer

du_interieur_layer

Jaunais ceturtās paaudzes Caddy ir aprīkots ar jaunākajām informācijas un izklaides sistēmām, piemēram, Car-Net “App-Connect”, Volkswagen Media Control un balss kontroli. Izmantojot Car-Net funkciju “App-Connect”, viedtālruņa lietotnes tiek atspoguļotas informācijas un izklaides sistēmas ekrānā. Turklāt ērtais Car-Net pakalpojums “Guide & Inform” sniedz daudz informācijas par satiksmi, laikapstākļiem un tuvākajām degvielas uzpildes stacijām.
Jaunais Caddy ir aprīkots ar jaunākajām informācijas un izklaides sistēmām, piemēram, Car-Net “App-Connect”, Volkswagen Media Control un balss vadības sistēmu. Izmantojot Car-Net funkciju “App-Connect”, viedtālruņa lietotnes tiek atspoguļotas informācijas un izklaides sistēmas ekrānā. Turklāt ērtais Car-Net pakalpojums “Guide & Inform” sniedz daudz informācijas par satiksmi, laikapstākļiem un tuvākajām degvielas uzpildes stacijām.

NOVATORISKAS VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS.

du_effizienz_layer

Jaunais Caddy ir piemērots gandrīz jebkurai situācijai. Tam ir plašs novatorisku vadītāja palīgsistēmu klāsts, kas padara braukšanu vēl ērtāku nekā līdz šim. Apkārtnes satiksmes pārraudzības sistēma “Front Assist” ar ārkārtas bremzēšanas sistēmu pilsētā, automātisko pēcsadursmes bremzēšanas sistēmu un adaptīvo kruīza kontroli (ACC) papildaprīkojumā.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS, KAS DOMĀ LĪDZI.

cu_assistenz_layer

Jaunais Caddy ir gatavs jebkurai situācijai. Tajā ir dažādas drošības sistēmas un vadītāja palīgsistēmas, un tas ir vienīgais šādas klases transportlīdzeklis, kurā ir iebūvēti gaisa spilveni vadītāja un blakussēdētāja pusē. Pirmo reizi standarta komplektācijā ir iekļauti sānu/galvas gaisa spilveni un automātiskā pēcsadursmes bremzēšanas sistēma. Vēl lielākam braukšanas komfortam pēc izvēles ir pieejama arī “Front Assist” sistēma.

BLUEMOTION TEHNOLOĢIJA

motor_02_details_du

Start-stop sistēma, rekuperatīva bremzēšana un riepas ar rites pretestību – pateicoties standarta BlueMotion tehnoloģijas komplektam, jaunā Caddy Highline rādītāji pārsniedz pat augsto Euro 6 izmešu standartu. Turklāt optimālais piekares novietojums nodrošina lielāku braukšanas komfortu.

ELASTĪGS KRAVAS NODALĪJUMS.

cu_laderaum_layer

Jaunā Caddy Maxi kravas nodalījuma tilpumu var palielināt līdz pat 3,2 m³, un, pateicoties papildu 47 cm garumam, tā kravas nodalījumā ir par 31% vairāk vietas nekā Caddy ar īso riteņu garenbāzi. Automašīnas maksimālā pieļaujamā slodze ir 1005 kg, tāpēc vienā braucienā var pārvadāt vēl vairāk kravas nekā iepriekš. Pateicoties platajām bīdāmajām durvīm un praktiskam kravas nodalījumam aizmugurē, kravas ievietošana un izņemšana ir ļoti vienkārša.

JAUNĀ EURO 6 DZINĒJU PAAUDZE.

feature_imgs_coke_motor_com_dual

Pateicoties jaunajai dzinēju paaudzei, jaunais Caddy ir ievērojami ekonomiskāks: jaunas, degvielu taupošas TDI vienības, augstas efektivitātes TSI benzīna dzinēji un jauns TGI dabasgāzes dzinējs, kas samazina izmaksas un saudzē vidi. Izvēlei ir pieejami varianti: DSG dubulta sajūga transmisija un 4MOTION visu riteņu piedziņa.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

17 827 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.