Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

300 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

31 743 €

Līzinga kalkulators Arteon aprīkojums un cenu lapa

Jaunais Arteon

Aerodinamiskas kontūras, logi bez rāmjiem, iespaidīga aizmugurējā daļa – jaunais Arteon turpina apburt vēl ilgi pēc pirmās tikšanās reizes. Turklāt R-Line aprīkojuma līnijā pieejami papildu eksterjera elementi, kas izceļ šīs dinamiskās detaļas.

 

Pievilcīgs no jebkura skata punkta.

Arteon pagarinātais siluets un garā riteņu garenbāze piešķir tam izsmalcinātu izskatu, nodrošinot plašu telpu jebkurā sēdvietā. Ieskaujošās formas dzinēja pārsega dizains un sānu logi bez rāmjiem izstaro klasiskas kupejas kvalitāti un eleganci, padarot automobili īpaši pievilcīgu.

Arteon.

Uzraksts Arteon automobiļa aizmugurējā daļā liecina, ka solījums sniegt vairāk tiks pildīts. Tas neapšaubāmi piesaistīs skatienus un atstās paliekošu iespaidu. Nosaukums no latīņu valodas nozīmē ‘māksla’ un norāda uz saskaņoto, estētiski pievilcīgo dizainu.

Izteiksmīgi lukturi.

Modernie LED aizmugurējie lukturi norāda uz automobiļa Arteon potenciālu un izcilo dinamiku. R-Line aprīkojuma līnijā pieejamie dinamiskie pagriezienu rādītāji ir iespaidīga iezīme, kas vienlaikus uzlabo drošību.

Salons.

Jaunajā Arteon R-Line valdzinājums ir teju taustāms. Izbaudiet salonu, kas ir patiešām iedvesmojošs.

Dizains, ko iespējams sajust.

Izbaudiet Arteon jaunās R-Line līnijas salona apdari, kas ir patiešām iedvesmojoša. Daudzfunkcionālā sporta stūre ar ādas apdari ir aprīkota ar “R-Line” logotipu un dekoratīvām šuvēm. To papildina alumīnija dekori “Silver Rise” krāsā. Papildaprīkojumā pieejamie augstākā komforta līmeņa sēdekļi ar “Nappa” ādas apdari un oglekļa šķiedru izskata sānu polsteru iekšdaļām, kā arī dekoratīvās šuves un apmales un priekšējos sēdekļos iestrādātie “R-Line” logotipi padara ikvienu braucienu par svētkiem jūsu maņām.

Paceļams/nobīdāms panorāmas jumts ar apgaismojumu.

Jaunajā Arteon jūs varēsiet pārredzēt pilnīgi visu. Papildaprīkojumā pieejamais paceļamais/nobīdāmais panorāmas jumts ar pārdomātu apgaismojumu pilnīgi noteikti būs lielisks veids, kā neatkarīgi no laika apstākļiem padarīt jūsu ikdienu gaišāku.

Aprīkojums.

Tiem, kas vēlas vēl vairāk – Arteon un Arteon R-Line apdares līnijas piedāvā izcilu komfortu, sportiskumu un dizainu.

Arteon R-Line.

Sportiska elegance. Galvenā īpašība – izjūtiet dinamiku

Arteon.

Pārākums, kas sniedz visu, ko vien varētu vēlēties.

Dzinēji.

Jaunais Arteon pieejams ar dažādiem efektīviem dzinējiem un piedziņām, kas nodrošina izcilu dinamiku. Piemēram, Arteon R-Line iespējams aprīkot ar 176 kW (240 ZS) biturbo dzinēju (degvielas patēriņš, l/100 km: pilsētā 7,1 / ārpus pilsētas 5,1 / kombinētajā ciklā 5,9; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā, g/km: 152; efektivitātes klase B*), kas ir viens no jaudīgākajiem šobrīd automobiļu tirdzniecībā pieejamajiem dzinējiem. Standarta komplektācijā ir iekļauta 4MOTION četru riteņu piedziņa, XDS elektroniskais diferenciāļa slēdzis un DCC adaptīvā piekares kontrole.
Tas pats aprīkojums raksturo arī Arteon augstākā līmeņa benzīna dzinēju, kas lepojas ar iespaidīgu 206 kW (280 ZS) jaudu un ir pieejams R-Line aprīkojuma līnijā. (Degvielas patēriņš, l/100 km: pilsētā 9,2 / ārpus pilsētas 6,1 / kombinētajā ciklā 7,3; CO2 izmešu daudzums kombinētajā ciklā, g/km: 164; efektivitātes klase C*).

Komforts.

Jaunā Arteon aprīkojums ir tikpat iespaidīgs kā pats automobilis. Katrs brauciens kļūst par unikālu pieredzi, kas iepriecina visas jūsu maņas.

Vadītāja sēdvieta.

Iesēdieties un izbaudiet izsmalcināto interjeru, kas piedāvā ekskluzīvus materiālus un komfortu. Papildaprīkojumā pieejamie 14 virzienos regulējamie ergoComfort sēdekļi ar Nappa ādas apdari Mistral Grey un Raven Grey krāsās sniedz izcilu atbalstu mugurai.

Daudzfunkcionāla stūre un projekcijas ekrāns Active Info display.

Daudzfunkcionālā stūre ar ādas apdari* sniedz iespēju pilnībā kontrolēt automobili un informācijas sistēmas braukšanas laikā. Turklāt, pateicoties novatoriskajam projekcijas ekrānam Active Info display, dzinēja apgriezienu skaits, spidometra un nobraukuma rādījumi, kā arī detalizēta informācija par automobiļa un dažādu palīgsistēmu darbību ir izkārtota tieši jūsu redzes laukā priekšējā paneļa ekrānā.

Plašs bagāžas nodalījums ar vieglās atvēršanas un aizvēršanas funkciju.

Jaunajā Arteon komforts un ērtības sākas jau pirms dodaties ceļā. Pateicoties līdz pat 563 litru ietilpībai, bagāžas nodalījums ideāli atbilst kupejas standartiem. Turklāt tā vieglās atvēršanas funkcija ļauj atslēgt elektrisko slēdzeni, vien pavirzot kāju zem automobiļa aizmugurējās daļas. Elektriskā aizslēgšana ar aiztures funkciju sniedz iespēju aizvērt bagāžas nodalījuma durvis, vien nospiežot pogu. Bagāžas ielikšans un izņemšana nekad nav bijusi tik ērta.

Vadības palīgsistēmas.

Izsmalcinātība katrā detaļā: jaunais Arteon piedāvā premium dizainu un līdzvērtīgu braukšanas prieku. Inovatīvo vadības palīgsistēmu jomā tas ir priekšā citiem.

Adaptīvā kruīza kontrole ar prognozēšanas funkciju.

Viena no noderīgākajām vadības palīgsistēmām ir adaptīvā kruīza kontrole ar prognozēšanas funkciju. Vienkārši norādiet maksimālo braukšanas ātrumu, un sistēma parūpēsies, lai jūs to nepārsniegtu. Tāpat vienmēr tiek saglabāta minimālā distance starp jūsu automobili un priekšā braucošo transportlīdzekli.

Dinamiskā gaismu palīgsistēma.

Papildaprīkojumā pieejamā Dinamiskā gaismu palīgsistēma optimizē ceļa izgaismošanu, automātiski kontrolējot tālās gaismas un nodrošinot labāku redzamību.

Sistēma Area View

Lai nodrošinātu izcilu apkārtējās videas pārredzamību, papildaprīkojumā pieejama sistēma Area View. Tā nosūta attēlus no apkārtnes tieši vadītājam.

Braukšanas joslu uzturēšanas asistents Lane Assist

Standarta komplektācijā iekļautā Lane Assist, kas palīdz novērst negadījumus, ko izraisa nejauši no braukšanas joslas novirzījušies automobiļi.

Modernās dinamiskās līkumu gaismas

Modernās dinamiskās līkumu gaismas izgaismo ceļu līkumos, pat pirms jūs sākat griezt stūri. Tas nozīmē, ka uz līkumainiem ceļiem jūs varat daudz labāk redzēt un tikt saredzēts.

XDS.

Pilnīgs braukšanas prieks: XDS elektroniskais diferenciāļa slēdzis uzlabo vilkmi un padara stūres reakciju līkumos efektīvāku, kas nozīmē vairāk izveicības, braucot asos līkumos.

Palīgsistēma Park Assist.

Papildaprīkojumā pieejamā stāvvietā novietošanas un stūrēšanas palīgsistēma ļauj eleganti novietot automobili stāvvietā. Viss, kas jums jādara – jākontrolē akseleratora, sajūga un bremžu pedāļi. Par pārējo parūpēsies sistēma.

Informācijas un izklaides sistēmas.

Izbaudiet augstākās kvalitātes komunikācijas un navigācijas funkcijas savā jaunajā Arteon un palutiniet ausis ar papildaprīkojumā pieejamo premium audiosistēmu DYNAUDIO Confidence.

Discover Pro.

Papildaprīkojumā pieejamā Discover Pro navigācijas sistēma ir informācijas un izklaides sistēma, kas paredzēta īpaši prasīgiem braucējiem. Pievilcīga tās iezīme – cēlstikla virsma. Pateicoties novatoriskajai žestu kontrolei, ir viegli pārvietoties pa izvēlni vai ar vienu rokas kustību pārslēgt, piemēram, radio stacijas vai dziesmas.

Projekcijas ekrāns.

Projekcijas ekrāns svarīgāko informāciju attēlo tieši jūsu redzes laukā. Braukšanas ātrums, ceļa zīmes un palīgsistēmu darbība, kā arī brīdinājumi un navigācijas sistēmas ziņojumi tiek attēloti tieši augstas kvalitātes projekcijas ekrānā vējstiklā.

Mobilo tālruņu interfeiss Premium.

Braukšanas laikā esiet sasniedzams. Mobilo tālruņu interfeiss Premium atbilst augstajām komforta prasībām. Pateicoties Bluetooth rSAP profilam vai SIM kartes pieslēgvietai tā nodrošina tiešu un bezvadu piekļuvi jūsu mobilā tālruņa SIM kartei. Savienojums ar automobiļa antenu ļauj vienmēr iegūt vislabāko uztveršanu* – ērti un efektīvi. Savukārt iebūvētā WLAN funkcija nodrošina interneta savienojumu līdz pat septiņām dažādām ierīcēm.
*Eiropā mobilo tālruņu interfeiss Premium ir savietojams ar LTE.

Savienojamība.

Car-Net pakalpojums ļauj automobilī izmantot internetu. Tas piedāvā dažādas praktiskas funkcijas un noderīgas lietotnes.

“DYNAUDIO Confidence” Audiovizuāls baudījums.

Car-Net App-Connect.

Lietojiet svarīgākās jūsu viedtālruņa funkcijas tieši no viduskonsoles. Tālruņa zvanu veikšana, teksta ziņojumu rakstīšana un mūzika ir pieejami, vien nospiežot pogu. Uzņēmumā Volkswagen mēs to saucam App-Connect. Tās ir trīs novatoriskas tehnoloģijas, kas ļauj integrēt viedtālruņa saturu jūsu informācijas un izklaides sistēmas ekrānā: MirrorLink™, CarPlay™ no Apple un Android Auto™ no Google.

Car-Net Security & Service.

Kad plānota nākamā tehniskā apskate? Cik pilna ir degvielas tvertne? Tiešsaistes Car-Net “Security & Service” pakalpojums nodrošina mobilu piekļuvi svarīgākajai automobiļa informācijai, kā arī jūsu Volkswagen dīlera kontaktinformācijai. Pateicoties avārijas zvanu veikšanas pakalpojumam, jūs būsiet sasniedzams pat nopietnas avārijas gadījumā.

Car-Net Guide & Inform.

Braukšanas laikā esiet labāk informēts, pateicoties papildaprīkojumā pieejamajam Car-Net Guide & Inform pakalpojumam. Piemēram, reālā laikā uzziniet, ja veidojas vai beidzas satiksmes sastrēgumi – jūsu maršruts tiks automātiski pielāgots. Speciālā tiešsaistes meklēšanas funkcija ļauj atrast interesantus tuvumā esošus objektus, tuvākās autostāvvietas vai degvielas uzpildes stacijas.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

31 743 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.