Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Sākot no

291 €

menesī

Jūsu ievēribai

  • Uzrādītās cenas, komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un vartikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālāko informāciju iespējams iegūt pie visiem Volkswagen dīleriem un partneriem Latvijā.
  • Papildaprīkojuma cenas ir derīgas tikai kopā ar bāzes modeļa cenu.
  • Uzrādītajā cenā ar PVN nav iekļauts jaunu automašīnu reģistrācijas nodoklis un CO2 nodoklis.
  • Šī cenu lapa ir izdota 16.05.2016., visas iepriekš izdotās konkretā modeļa cenu lapas nav spēkā

31 615 €

Līzinga kalkulators Pieteikties Testa braucienam Cenu lapa

Amarok V6

Nekādu kompromisu bezceļu apstākļos. Iedvesmojošs uz lielceļa. Jaunais Amarok ar V6 dzinēju piedāvā visu, ko jūs sagaidāt no ekskluzīva, universāla premium klases automobiļa – vīrišķīgu izskatu, izturīgu konstrukciju un iespaidīgu jaudu.

V6 dzinēji.
Jauda kā nevienam citam – 165 kW sešu cilindru turbo dīzeļdzinējam ar 3,0 l darba tilpumu ir pietiekami jaudas rezervju pat vissarežģītākajās situācijās. Pieejams arī 3,0 l TDI dzinējs ar 150 kW jaudu.

550 Nm griezes moments.
3,0 l TDI dzinējs ar 165 kW jaudu nodrošina 550 Nm maksimālo griezes momentu.

Katrs jaunais Amarok standarta komplektācijā ir aprīkots ar BlueMotion tehnoloģijām un piedāvā arī modernu efektivitātes aprīkojumu, piemēram, start-stop sistēmu.

Patiess pikaps no visiem aspektiem.
Jaunajam Amarok piemīt visas īpašības, kas patiesam pikapam nepieciešamas, tai skaitā platākā kravas kaste klasē. Premium modelis Aventura ir aprīkots ar 20 collu vieglmetāla diskiem, ekskluzīvu sporta aizsargstieni, biksenona priekšējiem lukturiem un daudziem elementiem ar hromētu apdari.

Sporta aizsargstienis.
Virsbūves krāsas sporta aizsargstienis izceļ jaunā Amarok premium modeļa Aventura dinamisko eleganci, padarot tā izskatu sportisku.

Biksenona priekšējie lukturi.
Jaunie biksenona priekšējie lukturi ne tikai fantastiski izskatās, bet arī garantē labu redzamību sliktos laika apstākļos, turklāt jaunajos Amarok Highline un Amarok Aventura modeļos tie ir iekļauti standarta aprīkojumā. Tiem ir arī iebūvētas LED dienas braukšanas gaismas.

Priekšdaļas dizains.
Izskats, ko citi atcerēsies vēl ilgi. Jaunā Amarok iespaidīgā „seja” ir ļoti pārliecinoša. Divi spīdīgi stieņi ar hromētu apdari izceļ speciālā modeļa Aventura priekšējo daļu.

20 collu vieglmetāla diski.
Reizēm izmēram ir nozīme. Jaunie „Talca” 20 collu vieglmetāla diski nodrošina Amarok Aventura vīrišķīgu izskatu. Arī 17, 18 un 19 collu vieglmetāla diski radīs lielisku iespaidu.

Jaunajam Amarok pieejama ekskluzīva 8-pakāpju automātiskās transmisijas un 4MOTION pastāvīgās visu riteņu piedziņas kombinācija. Pirmais pārnesums ir piemērots braukšanai bezceļu apstākļos, savukārt astotais pārnesums būs ideāls taupīgai braukšanai pie zema dzinēja ātruma.

Jaunā autovadītāja kabīne – ērta un moderna.
Daudz vietas visam, kas īstam vīrietim nepieciešams. Jaunā kabīne piedāvā neierobežotas komforta iespējas, piemēram, ērtus, 14 virzienos regulējamus sēdekļus ar ādas apdari un novatorisku informācijas un izklaides sistēmu ar mobilo tiešsaistes pakalpojumu funkciju.

Jauni ergoComfort sēdekļi.
Jaunais Amarok ir vienīgais automobilis savā klasē, kas ir aprīkots ar ergoComfort priekšējiem sēdekļiem, kam ir piešķirts AGR apstiprinājums. Tie ir elektriski regulējami 12 virzienos, bet manuāli – divos. Modelī Aventura tie ir iekļauti standarta komplektācijā, bet modeļos Comfortline un Highline pieejami papildaprīkojumā.

Moderna informācijas un izklaides sistēma.
Automobilī pieejami mobilie tiešsaistes pakalpojumi, piemēram, „Discover Media” navigācijas sistēma vai „Composition Media” radio atskaņotājs, kam ir gan balss vadība, gan „Digital Voice Enhancement” elektroniskā balss pastiprināšanas funkcija.

Autovadītāja palīgsistēmas.
Jaunais Amarok standarta komplektācijā ir aprīkots ar vairākām novatoriskām palīgsistēmām, tai skaitā palīgmehānismu braukšanas uzsākšanai kalnā un braukšanai no kalna, ParkPilot sistēmu un kruīza kontroli.

8-pakāpju automātiskā transmisija ar 4MOTION piedziņu.

Priekšējais panelis ar dekoratīvu apdari.
Visi modeļi ir aprīkoti ar jaunizstrādātu priekšējo paneli, kam ir dekoratīva apdare un praktisks A4 formāta sīklietu nodalījums. Papildaprīkojumā pieejama arī daudzfunkcionāla stūre ar ādas apdari un vadības lāpstiņām.

Uz augšu Atpakaļ uz augšu

Līzinga kalkulators

31 615 €

1 270.00 €

1 gads

Līzinga maksājums163.31 €mēnesī

Ja tiek piemērota atlikusī vērtība 0%, tad aprēķinātais maksājums ir finanšu līzinga gadījumā. Pārējos gadījumos – nomas (operatīvā līzinga) maksājumi. Attiecīgā līzinga veida mēneša maksājuma aprēķins ir ilustratīvs, tomēr sniegs priekšstatu par maksājumu apmēru, atkarībā no līzinga veida. Mēneša maksājums tiek aprēķināts pieņemot, ka procentu likme ir 2.538% gadā, tajā skaitā 6 mēn. EURIBOR. Procentu likme un automobiļa atlikusī vērtība tiek noteikta individuāli, turklāt nomas (operatīvā līzinga) gadījumā līzinga līguma darbības laikā tiek noteikts automobiļa nobraukuma ierobežojums. Papildus informāciju, lūdzu, jautājiet dīlera pārstāvim.