Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Latvijā pirmizrādi piedzīvo jaunais “Volkswagen Amarok V6”

Šonedēļ, Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, ar iespaidīgu muzikālo un vizuālo priekšnesumu Latvijas auto publikai pirmo reizi klātienē tika prezentēts jaunais premium klases “Volkswagen Amarok”. Tas ir vienīgais pikaps šajā segmentā ar 3,0 l jaunākās paaudzes V6 turbo dīzeļdegvielas dzinēju ar 165 kW/224 ZS jaudu, kas aprīkots ar mainīgas jaudas jeb veiktspējas turbīnu. Turklāt jaunais “Amarok” ir unikāls ar saviem 20 collu riteņiem.

“Jaunais “Amarok” ir simtprocentīgs premium klases auto un simtprocentīgs pikaps. Tam ir ne tikai modernākais EU6 standartam atbilstošs V6 turbodzinējs, bet arī 550 Nm griezes moments, kas ir pieejams augstākajā jaudas versijā, un kas ir unikāls rādītājs šajā segmentā. Runājot par dizainu – “Amarok” jaunajai versijai redzam daudz vairāk horizontālu līniju, daudz vairāk hroma. Savukārt salona dizains ir ļoti konkrēts – klasiski moderns. Mēs ļoti lepojamies ar elektriskajiem 14 virzienos regulējamiem “ergoComfort” priekšējiem sēdekļiem, kurus ir apstiprinājis Vācijas ortopēdijas institūts. Braukšanas komfortu nodrošina arī elektromehāniskais stūres pastiprinātājs, kas, atšķirībā no hidrauliskā pastiprinātāja, braucot pa nelīdzenu ceļu, saglabās vieglu vadāmību bez sitieniem pa stūri, taču, braucot pa pilsētu, ļaus vieglāk griezt stūri,” savā uzrunā atklāja “Volkswagen” Komerctransporta zīmola vadītājs Baltijas valstīs Māris Zoltners.

Pasākuma laikā tuvākai apskatei tika piedāvāts iepazīties ar diviem “Amarok Highline” modeļu versijas automobiļiem, kurus gan no ārpuses, gan no iekšpuses vētīja vairāki simti sanākušo auto ekspertu – dīleri, korporatīvie klienti un mediju pārstāvji.

Jau ziņots, ka “Amarok Highline” modeļa versija būs pieejama ar sešu cilindru dzinēju un jaudu 165 kW/224 ZS kombinācijā ar 8-pakāpju automātisko transmisiju un 4MOTION pastāvīgo visu riteņu piedziņu. Šis pikaps nodrošina maksimālo ātrumu 193 km/h un paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h vien 7,9 sekundēs. “Amarok” ir vienīgais pikaps B segmentā, kas aprīkots ar V6 dzinēju. Klāsta jaudīgākais – 224 ZS – dzinējs kombinācijā ar 8-pakāpju automātisko transmisiju un 4MOTION visu riteņu piedziņu ir pieejams tikai “Highline” aprīkojuma versijā un īpašajā modelī “Amarok Aventura”.

Braukšanu ar “Amarok” vieglāku padara arī “Park Pilot” parkošanās palīgsistēma, kurā ietilpst arī atpakaļskata kamera. Turklāt “Amarok Aventura” versijā ir aprīkots ar premium klases 3D krāsu ekrānu, kas novietots starp klasiski apaļajiem mērinstrumentiem, kā arī mobilajiem tiešsaistes pakalpojumiem un “App Connect” sistēmu.

“Amarok Highline” un īpašo modeli “Amarok Aventura” ar 165 kW V6 dzinēju var pasūtīt jau šobrīd. Taču versijas “Comfortline” ,“Trendline” un Amarok speciālā versija “Canyon” tirdzniecībā tiks laistas 2017. gada pavasarī.