Seko mums sociālajos tīklos

Piesakies jaunumiem epastā

Pietekties

© Moller Auto Krasta 2017

Dizains un realizācija iconcept.lv

  • +371 67897700
  • krasta@moller.lv
  • Krasta iela 54, Rīga, LV-1003
Pieteikties testa braucienam
Pieteikties servisam
Uzslavas, sūdzības

Pieteikties jaunumiem

Pieteikties

Pieteikties testa braucienam

Modeļa izvēle

Šī automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Kontaktinformācija

Pieteikties

Pieteikties servisam

Kontaktinformācija

Pieteikties
Pieteikties

Ja nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust savu viedokli, atstājiet savu ziņu šeit, un mēs ar Jums sazināsimies darba dienas laikā (Volkswagen centra darba laikā).

Nosūtīt

Vēlaties uzslavēt vai izteikt kritiku? Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju

Izīdu Gerkenu

Sazināties

Sazinieties pa tiešo ar Moller Auto vadītāju Izīdu Gerkenu

Nosūtīt

Jaunais Crafter

Oskars Brizga, JCDecaux transporta daļas vadītājs: “Jaunais Crafter? Fantastisks auto, negribēju atdot atpakaļ. Man jau patīk šāda tehnika.”

Ārpuse
Vizuāli jaunais Crafter izskatās patiesi glīts. Ir skaidri redzama VW identitāte automašīnas priekšpusē un asas līnijas visapkārt automašīnai, kas ir ļoti netipiski šim segmentam. Lai cik tas smieklīgi neizklausītos, jo runa ir par kravas furgonu, auto izskatās patiesi sportisks un elegants. Moller Auto Krasta piešķirtais testa auto no ārpuses izskatās ļoti liels, neskatoties uz to, ka tā neesot pati lielākā iespējamā versija. Esot pieejamas vēl garākas un augstākas automašīnas.

Kravas nodalījums
Pirmais, kas iekrīt acīs, ir ļoti platās sānu slīddurvis, pa kurām acīmredzami brīvi var novietot eiropaleti. Otra lieta ir taisnā starpsiena, kas ļauj korekti sakrāmēt kravu tā, lai tiktu maksimāli aizpildīts kravas nodalījums.

Salons
Salons jaunajam Crafter ir ļoti liels pārsteigums. Iekāpjot automašīnā nemaz nav sajūta, ka sēdētu kravas busiņā. Viss ir vienkāršs un saprotams, sēdpozīcija ir patiesi ērta – pēc nobrauktiem apmēram 300 km nemaz nejutos noguris, pārredzamība un ergonomika ļoti laba. Salonā ir daudz dažādas ērti sasniedzamas sīklietu novietnes.

Gaita
Jaunais Crafter ir dinamisks (testa automašīna ir aprīkota ar 140 Zs dīzeļmotoru) un stabils, kas rada pārliecību, ka auto nešūposies līkumos un neradīs bīstamas situācijas uz ceļa. Automašīnas manevrētspēja ir pārsteidzoši laba, neskatoties uz to, ka testa auto bija ar garāko iespējamo riteņu bāzi. Pārsteigums bija stūres pastiprinātājs – tas ir tik viegls, ka stūri var grozīt ar 2 pirkstiem, kas savukārt nodrošina perfektu veiklību šaurākās Rīgas ielās vai novietojot auto stāvlaukumā.

Cena, sākot no 23 746 €!
Vairāk par jauno Crafter uzzini šeit: http://www.mollerautokrasta.lv/new_cars/crafter/ vai sazinoties ar Moller Auto Krasta Komerctransporta tirdzniecības konsultantu Aigaru Dembovski, rakstot aigars.dembovskis@moller.lv vai zvanot 29325662.